مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده تابلو فرش چهره ابریشمی با کیفیت

تابلو فرش که یکی از اجزا تزیینی برای خانه محسوب می شود قیمت نسبتا بالایی دارد ولی شما می توانید با خرید عمده، تابلو فرش چهره ابریشمی را با کیفیتی عالی و زیبایی فوق العاده خریداری کنید.

قیمت تابلو فرش چهره ابریشمی در برابر کیفیتی که برای شما عرضه می گردد ناچیز است.

فروش عمده تابلو فرش چهره ابریشمی با کیفیت

خصوصیات تابلو فرش چهره اصیل

خصوصیات تابلو فرش چهره اصیل تابلو فرش به فرش هایی با ابعاد کوچک گفته می شود که کاربرد زینتی داشته و به دیوار پذیرایی نصب می شود.

دقت کنید که تنها با گران قیمت تر بودن یک تابلو فرش نمی توانیم به اصیل بودن آن پی ببریم و گران تر بودن ملاکی برای اصالت نیست بلکه نوع و جنس مواد اولیه به کار برده شده در آن روی اصالت و کیفیت تاثیر می گذارد.

بافت منظم یکی دیگر از شاخص های تابلو فرش اصیل می باشد گاه یک تابلو فرش ماشینی نسبت به نوع دستبافت بافت منظم تری دارد که نشانه کیفیت بیشتر است البته فرش های دستبافتی که توسط بافنده های حرفه ای و مجرب و مطرح بافته می شوند بافت بسیار منظم و در نتیجه اصالت و کیفیت دارند.

یک تابلو فرش اصیل آنچنان بیننده را محو خود می کند که بیننده ناخودآگاه به آن خیره می ماند و این گیرایی نشانه کیفیت بالا و با اصالت بودن تابلو فرش است.

با نگاه به پشت تابلو فرش متوجه درشتی، ریزی و یا یکنواختی گره ها و همچنین میزان فاصله آن ها از یکدیگر می شوید. یک تابلو فرش اصیل و مرغوب دارای گره های با فاصله یکسان و همچنین اندازه یکسان می باشد اگر گره هایی منظم پشت تابلو فرش ندیدید پس دارای اصالت خاصی نیست.

انواع مختلف تابلو فرش با طرح چهره های اروپایی

انواع مختلف تابلو فرش با طرح چهره های اروپایی تابلو فرش های چهره به ویژه تابلو فرش های با طرح چهره های اروپایی این روز ها محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

انواع تابلو فرش های چهره عبارتند از:

۱- تابلو فرش دست بافت: اولین نوع تابلو فرش می باشد و امروزه به سختی می توانید نوع اصیل آن را پیدا کنید زیرا با آمدن ماشین های بافندگی تولید کمتری پیدا کرده اند. محاسن این تابلو فرش طول عمر بالای آن می باشد و همچنین کیفیت عالی که به دلیل استفاده از کرک و پشم و ابریشم می باشد. و مهمترین عیب آن نیز زمان طولانی که صرف بافت می شود و همچنین قیمت بالایی که دارد.

۲- تابلو فرش ماشینی: در این تابلو فرش نقشه را به دستگاه می دهند  و سپس به وسیله دستگاه روی تابلو فرش به اجرا در می آید. از مزیت های آن سرعت بیشتر بافت نسبت به نوع دستبافت و از عیوب آن تعداد رنگ کمی می باشد که دستگاه دارد.

۳-تابلو فرش کلاریسا: این فرش نوعی پرینتینگ می باشد به این صورت که فرش خام به دستگاه وارد می شود و دستگاه با توجه به طرح روی گره ها رنگ تزریق نموده و طرح چهره مورد نظر را آماده می نماید. از مزایای آن تعداد رنگ بیشتری است که نسبت به نوع ماشینی دارد و همچنین این تابلو فرش قابل شست و شو می باشد. معایب آن دوام کمتری است که نسبت به نوع ماشینی دارد.

۴- تابلو فرش سابلیمیشن:

در زمان بسیار کوتاهی طرح مورد نظر روی فرش چاپ می شود. از مزایای آن طرح بیشتر نسب به کلاریس می باشد و همچنین قیمت آن ارزان تر می باشد ولی دوام بسیار کمی دارد.

تولید تابلو فرش چهره ابریشمی توسط بافنده های حرفه ای

تولید تابلو فرش چهره ابریشمی توسط بافنده های حرفه ای تولید تابلو فرش توسط بافنده های حرفه ای صورت می گیرد و هر چه بافنده حرفه ای تر باشد و تجربه بیشتری در زمینه بافندگی تابلو فرش چهره با نخ ابریشمی داشته باشد مطمئنا تابلو فرش در زمان کوتاه تری آماده می شود و به مشتری تحویل داده می شود و همچنین عیوب کار نیز کمتر می شود.

یک بافنده حرفه ای تابلو فرشی کج و یا دارای عیوب دیگر تحویل مشتری نمی دهد و شما با حضور یک بافنده حرفه ای خیالتان از بابت تشابه عکس ارسالی و تابلو فرش بافته شده راحت باشد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0