مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش جدیدترین تابلو فرش ایرانی در بازارهای جهانی

فروش تابلو فرش ایرانی در بازار های جهانی با استقبال بسیار گسترده ای همراه بوده است. مهد فرش در جهان کشور ایران می باشد و بازار های مختلف جهانی به کیفیت بالای فرش و تابلو فرش های ایرانی آگاهی کامل دارند و بسیار از این محصول خریداری می کنند. 

جدید ترین مدل ها به بازار های خارج از کشور صادر می شوند چون بازار های بین المللی مشتریان بسیار بیشتری دارند. 

 فروش جدیدترین تابلو فرش ایرانی در بازارهای جهانی

تاریخچه بافت تابلو فرش ایرانی

تاریخچه بافت تابلو فرش ایرانیایران طبق سند های که در درست می باشد از اولی کشور های می باشد که در زمینه فرش و تولید فرش و صادرات آن به دیگر کشور ها بسیار پیشرفته بوده و سالانه مقدار بسیار زیادی به دیگر کشور ها صادر می کرده اند. 

تابلو فرش به دلیل جذابیت بسیار زیادی که خانه ها می دهند و جنبه شیک بودن ک مجلسی بودنی که دارد به یکی از پر مصرف ترین محصولات بافندگی درون خانه ها تبدیل شده است. 

تابلو فرش به یکی از محصولاتی تبدیل شده است که امروزه در هر خانه ای می توان یک مورد از آن را مشاهده کرد.‌

شرکت های فرش سازی به اقدام به تولید فرش های با گره های بسیار دقیق و نازک توانسته اند که منظره های با تار و پود به وجود آورند که مانند یک نقاشی زیبا و دقیق باشد.

دقت دستگاه های که امروزه برای تولید  فرش استفاده می شود بسیار بالا می باشد و ضریب اشتباه آنها بسیار پایین می باشد.

تابلو فرش ها در منظره های مختلفی‌ موجود می باشند، تابلو های با منظره طبیعت و تابلو های با چهره انسان که در دو طرح بسیار مشتری دارد. بسیاری از تابلو فرش ها با گرفتن سفارشات اقدام به  تولید تابلو فرشی متناسب با چهره و منظره دلخواه فرد می باشند.

تابلو فرش ها دارای گره های بسیار ریز و کوچیک می باشند که این گره های ریز باعث افزایش دقت این محصول می شود. هرچه گره ها پر شمار تر و ریز تر باشد عکس که بر روی آن نقش میبندد از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.‌

شاید بر رسی قدمت فرش و تابلو فرش  در بازار های ایران به اندازه قدمت خود ایران باشد. چون در زمان های قدیم هم فرش های که با ظرافت بافته می شده اند مانند یک نقاشی به دیوار اتاق ها نصب می شده اند و جنبه ای تزئینی داشته اند. 

نحوه ارزش گذاری تابلو فرش ایرانی

نحوه ارزش گذاری تابلو فرش ایرانیبرای ارزش گذاری تابلو فرش باید به بافت تابلو فرش توجه کرد. اگر بافت این محصول دارای تراکمی نازک و بسیار فشرده باشد باعث افزایش کیفیت این محصول می شود. 

تابلو فرش های که زیبا می باشند و دارای طرحی طبیعی و جذاب می باشند همگی از نخ های تشکیل شده اند که دارای رنگی ثابت و طبیعی بوده اند. 

هر میزان نخ های استفاده شده در بافتن تابلو فرش ها نازک تر باشد. میزان کیفیت آن تابلو فرش افزایش پیدا می‌کند. ارزش یک تابلو فرش به میزان وقت و دقتی می باشد که بافنده تابلو فرش برای یافتن آن صرف کرده است. 

تابلو فرش ها را بر اساس دقت در بافتن آنها و قدمتی که دارند قیمت گذاری می شوند. 

تولید بهترین تابلو فرش های ایرانی

تولید بهترین تابلو فرش های ایرانیتولید کنندگان همیشه باید این هدف را دنبال کنند که میزان فروش و عرضه محصولات خود را در بازار افزایش بدهند. 

بسیار لازم می باشد که شرکت های تولیدی محصولاتی را تولید کنند که کیفیت بالای داشته باشد تا بتواند در بازار با دیگر رقیبان خود به رقابت بپردازند‌.

برای تولید یک محصول با کیفیت لازم است که در هنگام تولید آن از مواد درجه یک جهت تولید آن استفاده کنیم. مواد اولیه که تشکیل دهنده چهارچوب اولیه تهیه هر محصولی می باشد بسیار و مهم و با اهمیت می باشند. 

شرکت ها و تولیدی ها با انتخاب مواد درجه یک کمک می کنند که محصولات تولید شده آنها کیفیت بالا و میزان فروش بالای در بین دیگر محصولات موجود در بازار را داشته باشند. 

تولید بهترین تابلو فرش نیازمند به انتخاب نخ های با کیفیت و دستان هنرمندانی می باشد که بتوانند به هنرمندی هرچه تمام تر یک تابلو فرش را طراحی کنند و آن را ببافند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0