مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تابلو فرش چهره ماشینی ایرانی

تابلو فرش چهره ماشینی به دو صورت بافت و چاپ قابل تولید است. بافندگی یکی از هنرهای اصیل ایرانی است که باعث تولید فرش می‌شود، اکنون اما علاوه بر فرش تابلو فرشها نیز مورد استقبال قرار گرفته اند و از آنجایی که بافتن آن زیاد طول میکشد و زحمت فراوان دارد، تابلو فرشهای ماشینی که توسط دستگاه های بافندگی تولید و عرضه می‌شود مورد استقبال قرار گرفته اند. با ما همراه باشید تا در مورد تابلو فرش ها و قیمت آن ها و طرحشان اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم؛ 

فروش تابلو فرش چهره ماشینی ایرانی

عوامل تاثیر گذار در کیفیت تابلو فرش چهره ماشینی

عوامل تاثیر گذار در کیفیت تابلو فرش چهره ماشینیتابلو فرش ها از جمله صنایع اصیل و پرطرفدار ایرانی هستند که از آنها می‌توان برای زیبا کردن دکوراسیون خانه و شرکت استفاده کرد.تابلو فرشها می‌توانند چهره افراد باشند یا حتی آیه هایی از قرآن کریم، تابلو فرش های منظره و…. همچنین می‌توان از تابلو فرشها به خصوص تابلو فرشهای چهره برای هدیه دادن و خوشحال کردن خانواده و دوستان استفاده کرد. هر کالایی با توجه به مواد به کار رفته و کیفیتش قیمت مشخصی دارد، تابلو فرشها نیز از این قاعده مستثنی  نبوده و با توجه به مواد به کار رفته و برخی ریز نقش‌ها قیمت های متفاوتی دارند.برای مثال نوع نخ به کار رفته در تابلو در قیمت آن بسیار موثر است، به طوری که هرچه نخ مورد استفاده مرغوب تر باشد قیمت تابلو فرش نیز بالا تر خواهد بود. علاوه بر قیمت، مرغوب بودن نخ باعث زیبایی و بافت ویژه تابلو فرش نیز خواهد بود.استفاده از نخ های ابریشمی نیز به دلیل براقی و زیبایی، بر کیفیت و زیبایی تابلو فرش می افزاید و به طبع در تابلو فرش هایی که از نخ ابریشم استفاده می‌شود، قیمت بالاتر می‌رود.دومین عامل موثر بر قیمت تابلو فرش ماشینی نوع و تعداد رنگ های به کار رفته است که بر کیفیت و زیبایی تابلو فرش می افزاید. در تابلو فرش های معمولا از هشت الی ده رنگ استفاده می‌کنند و تعداد رنگ به کار رفته در تابلو فرش ها تا حدودی به نقشه تابلو فرش بستگی دارد.     عامل بعدی تاثیر گذار بر قیمت و کیفیت تابلو فرش تعداد شانه و تراکم تابلو فرش است. به عبارتی هر چه تعداد گره در طول و عرض تابلو فرش بیشتر باشد، تعداد شانه و تراکم تابلو فرش نیز بالاتر رفته و قیمتش نیز بیشتر می‌شود. 

بررسی طراحی انواع تابلو فرش چهره

بررسی طراحی انواع تابلو فرش چهرهانواع تابلو فرش چهره به چهار دسته تقسیم می‌شود؛ دستبافت ، ماشینی، کلاریس، سابلیمیشن.

ما به بررسی دو نوع دستبافت و ماشینی می‌پردازیم،پس با ما همراه باشید؛تابلو فرش های دستباف به دلیل عمر طولانی مدتی که دارند مورد استقبال قرار می‌گیرند از طرفی به دلیل اینکه نقشه چهره آن دستی بوده و سپس توسط افراد بافته می‌شود زمان زیادی طول می‌کشد تا تولید شود و به همین دلایل قیمت بسیار بالایی دارد. در گذشته تابلو فرشهای چهره به دلیل قیمت بالا و مدت زمان زیادی که صرف ساخت آن میشد فقط چهره افراد مشهور و ثروتمند تولید میشد اما اکنون با ظهور ماشین های بافندگی و رواج تابلو فرشهای ماشینی چهره استقبال مردم از تابلو فرشهای ماشینی چهره افزایش یافته و به دلیل اینکه نخ های مورد استفاده در تابلو فرشهای ماشینی چهره به همان مرغوبیت و مقبولیت تابلو فرش دستباف است تفاوتی در کیفیت تابلو فرش ماشینی چهره با دستباف نیست و قیمت تابلو فرش ماشینی از تابلو فرش دستباف پایین تر است. همچنین در تابلو فرشهای ماشینی نیازی نیست که نقشه چهره افراد به صورت دستی کشیده شود بلکه با استفاده از کامپیوتر چهره را طراحی کرده و سپس توسط دستگاه های بافندگی چهره افراد بافته می‌شود. 

عرضه مدل های جدید تابلو فرش چهره ماشینی

عرضه مدل های جدید تابلو فرش چهره ماشینیاز آنجایی که خریداران تابلو فرش عمدتا از تابلو فرشهای چهره استقبال می‌کنند مدل جدید تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش نیز به بازار تزریق شده و از آنجایی که این مدل از رنگ بندی و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0