مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تابلو فرش چهره شاعر جوان در فروشگاه های معتبر

 فروشگاه های معتبر فروش هر روز شاهد هنر نمایی استادان طراح تابلو فرش چهره شاعر جوان ایران است. تابلو فرش ها از زیباترین وسایل جهت دکوراسیون  و دیوار کوب کردن اتاق پذیرایی در ساختمان است.

فروش تابلو فرش چهره شاعر جوان در فروشگاه های معتبر

نقد و بررسی انواع تابلو فرش چهره

نقد و بررسی انواع تابلو فرش چهره در این بحث به نقد و بررسی انواع تابلو فرش های دست بافت و بدیع چهره های ماندگار شاعران، دانشمندان و بزرگان و ادبی جوان و فرهیخته ایرانی پرداخته خواهد شد.

این نوع تابلو فرش از هدایای لوکس ایرانی محسوب شده که گاهی به عنوان تندیس و یادبود به بازیگران و چهره های مشهور در تما دنیا اهدا می گردد، البته با توسعه تکنولوژی تابلو فرش چهره اشخاص به صورت هدایایی شخصی و مناسبتی تبدیل شده و زمان بر و خیلی سخت نیست.

دو روش مهم در ساخت تابلوهای فرش چهره وجود دارد که این دو روش عبارتند از :

 1- تابلو فرش با بافت ماشینی:

در این روش از یک ماشین بافندگی برای عکسی که از قبل با نرم افزار طراحی شده و قابلیت عکس قابل بافت را دارد استفاده می گردد.

با توجه به محدودیت های که در رنگ  قابل بافت در بعضی ماشین ها وجود دارد باید عکس و جزئیات آن از کیفیت بالایی برخوردار باشد و  بین رنگ نخ و صورت تناسب بالایی وجود داشته باشد.

2-تابلو فرش با بافت چاپی:

در این روش یک تابلو فرش با زمینه معمولا سفید را از قبل آماده کرده و با استفاده از فن آوری چاپ دیجیتال و ربات های مخصوص عکس را بر روی فرش چاپ می کنند.

برای حصول کیفیت  و برابری با بافت ماشینی، معمولا از چاپ دو طرفه بر روی فرش استفاده می کنند که البته نوع دستگاه بافت، تراکم گره ها و نوع نخ بر کیفیت تابلو فرش تاثیر  خیلی مهمی می گذارد.

فاکتور های تمایز انواع تابلو فرش ها

فاکتور های تمایز انواع تابلو فرش ها فاکتورهای مهمی وجود دارد که  وجه تمایز انواع تابلو فرش ها را مشخص می کنند.

تابلو فرش ها ممکن است از جنس نخ یا ابریشم ساخته شده باشد، توسط استاد خاصی طرح و بافته شده باشد، دارای گره های ریز یا درشت باشد و در پرداخت نهایی آن از بهترین ابزارها استفاده شده باشد.

چاپ تصاویر و تصویر سازی و عکسبرداری و یادگاری عکس هنوز دارای جذابیت و زیبایی خاص خود است ، حالا اگر این عکس ها  در قالب تابلو فرش ساخته شود منحصر ببرد بودن و جذابیت آن را دو چندان می کند.

تابلو فرش ها معمولا به دو صورت بافت تمام اکریلیک و بافت ابریشمی با گره های ریز در کارگاه ساخته می شوند.

تابلو فرش معمولا در سه شانه 1200 و  1000 و 700 شانه از بهترین نخ ها در شهرهای معروف بافت فرش و تابلو فرش مانند مشهد، کاشان و تبریز ساخته می شوند.

فرش های دست بافت معمولا کیفیت و قیمت بالاتری را دارند اما از فن آوری های به کار رفته در نوع ماشینی نباید غافل بود.

قیمت ویژه ی تابلو فرش چهره شاعر جوان

قیمت ویژه ی تابلو فرش چهره شاعر جوان چهره شاعران جوان و معاصر ایرانی بر تار و پود تابلو فرش های ماشینی و دست بافت جلوه کرده و  باعث گردیده که فروشنده قیمت ویژه ای برای این طرح بدیع در نظر بگیرد.

امکان سفارش تابلو فرش با چاپ شاعر دلخواه شما در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم گردیده و شما در این موارد از مشاورین فروش فرش و تابلو فرش ما طرح خود را پیشنهاد دهید.

شاعران در جامعه به عنوان شخصیت های معروف و دوست داشتنی شناخته شده هستند و استفاده از تصاویر آن ها فرهنگ و ادب و شعر اصیل ایرانی را بازگویی می نماید به طوری که در اکثر نمایشگاه ها از تابلو فرش چهره آن ها یاد کرد.

بهتر است این نوع تابلو در اتاق های پذیرایی و در معرض دید نصب شده و در ابعاد 50 در 100 و قاب mdf  طراحی شده باشد.

قیمت تابلو فرش چهره بسته به معروفیت اشخاص، کیفیت ابریشم، ابعاد تابلو، متفاوت بوده  است و البته استادها بزرگ ایرانی وجود دارد که طرح های بدیع در سطح جهان طرح می نمایند که قابلیت صادرات هم دارد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0