مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تابلو فرش چهره دختر با بهترین قیمت

امروزه تابلو فرش های دستی و ماشینی به یکی از زیبا ترین و پر مخاطب ترین صنایع دستی تبدیل شده است که زیبایی طرح و ظرافت بافت و رنگ بندی زیبای آن توجه هر مخاطب را به خود جلب می کند. 

طرح های به کار رفته در این تابلو ها بسیار متنوع می باشد که هر نوع سلیقه ای را در نظر می گیرد. از طرح های سنتی و کلاسیک  تا طرح های مدرن و دست نوشته و آیات قرآنی.  یکی از زیبا ترین و پر طرفدار ترین طرح های موجود در بازار، تابلو فرش چهره دختر می باشد که نصب آن در اتاق روح تازه ای به محیط می بخشد.

 فروش تابلو فرش چهره دختر با بهترین قیمت

خصوصیات انواع نقش های چهره برای تابلو فرش

خصوصیات انواع نقش های چهره برای تابلو فرش تابلو فرش های موجود در بازار در طرح های مختلفی دیده می شود که نشابی بر ذوق و هنرمندی طراحان این عرصه می باشد. تمام طرح ها زیبایی خاصی دارند و استفاده از آن ها در تمام منازل و مراکز اداری و مسکونی رواج دارد.

نقشه تابلو فرش ممکن است دستی یا با سیستم و نرم افزار های مخصوص، طراحی شود. طرح تابلو ها ممکن است موضوعات مختلف هنری را دنبال کند که نیاز مخاطب را در هر سطح از سلیقه تامین می کنند .

نقشه تابلو ممکن است طرح هایی از منظره و زیبایی های محیط باشد یا که روایتی از داستان قدیمی یا قرآنی را شرح دهد. گاهی نیز آیات و سوره های قرآنی به شکل زیبا و هنرمندانه ای بر روی فرش یافته می شوند.

هر چند امروزه با رونق صنعت چاپ، محدودیت طرح و رنگ انتخابی از بین رفته است و هر طرح با هر طیف از رنگ در تابلو فرش ها قابل اجرا می باشد.

یکی ازپر مخاطب ترین طرح های تابلو فرش، نقش چهره می باشد که زیبایی جلوه ای خاصی دارد که بازی رنگ های مختلف را در این سبک از تابلو ها به خوبی می شود نظاره کرد.

امروه با صنعت چاب این امکان فراهم شده که عکس خود افراد به زیبایی به تابلو فرش های بزرگ و چشم نوازی تبدیل شود.

تابلو فرش های دست بافت قیمت بالایی دارند و به همین دلیل همه ی افراد توان خرید این نوع تابلو ها را ندارند، اما تابلو فرش چاپی ماشینی ای اکنون در کشور در دست تولید می باشد که کاملا زیبایی و چشم نوازی هم چون تابلو های دستبافت دارند و به علت قیمت مناسب تر نسبت به تابلو فرش های دستبافت، مخاطب بیشتری را جذب خود کرده است.

جنس نخ های به کار رفته در تابلو فرش

جنس نخ های به کار رفته در تابلو فرش در بافت تابلو فرش از نخ های مختلف با جنس های متفاوتی استفاده می شود که بسیار برجلوه و قیمت کار تاثیر است.

تابلو فرش های دست بافت اثری فوق العاده می باشند که معمولا در بافت آن ها از نخ ابریشم استفاده می شود. این تابلو ها دارای لطافت و جلوه بی نظیر هستند و هم چنین قیمت بالاتری نسبت به سایر تابلو ها دارند.

جنس نخ تابلو فرش می تواند از جنس پلاستیکی، نخ پنبه ای، نخ کرک، نخ اکریلیک، پلیستر و….. باشد. همه این این نخ ها دارای کیفیت بالا و تابلو یافته شده زیبایی بسیاری دارد.

مراکز معتبر فروش تابلو فرش چهره دختر

مراکز معتبر فروش تابلو فرش چهره دختر امروزه شرکت های بزرگ کار آفرینی و هم چنان صنعتی وجود دارند که با توجه به پیشرفت علم در مهندسی نساجی و تکنولوژی به تولید تابلو فرش های چاپی ماشینی روی آورده اند و بسته به نیاز و تقاضای مشتری محصولات خود را در طرح های مختلف و ابعاد متفاوت تولید می کنند و این محصولات را به نقاط مختلف کشور ارسال می کنند. 

توزیع و فروش تابلو فرش به شکل کامل و گستره در داخل کشور انجام می شود به شکلی که امروزه در تمام نقاط کشور می توان به راحتی این هنر را نظاره کرد. 

افزایش شرکت های تولیدی، توجه به نیاز مشتری، به کار گیری از طرح و ایده های جدید، توزیع مناسب و سریع کالا در بخش های مختلف کشور و… همه این موارد باعث شده است که شرکت های داخلی به شکل کامل نیاز های داخلی را تامین کنند و کشور را از واردات این محصول از کشور های خارجی بی نیاز کرده باشد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0