مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تابلو فرش نقش چهره با طرح های خیره کننده

تابلو فرش نقش چهره در میان انواع طرح ها و مدل های تابلو فرش یکی از بهترین ها و زیباترین ها می باشد. این تابلو فرش ها به دلیل داشتن طرح های زیبا و خیره کننده بیشتر با خرید و فروش مواجه می شوند، و خیلی از مردم برای طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین تزئین  خانه های خود از آن استفاده می کنند.

فروش تابلو فرش نقش چهره با طرح های خیره کننده

معرفی تابلو فرش با نقش چهره

معرفی تابلو فرش با نقش چهرهتابلو فرش ها از جمله وسایل لوکس و زیبایی هستند که برای دکوراسیون داخلی خانه ها و همچنین ایجاد یک دکوراسیون منحصر به فرد و زیبا استفاده می شود. این تابلو فرش ها امروزه در طرح ها و نقش های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند، که یکی از محبوب ترین و بهترین نوع آن، تابلو فرش چهره است. تابلو فرش چهره می تواند نقش و چهره افراد مشهور دنیا را بر روی خود داشته باشند و یا این که نقش و چهره دختر را بر روی خود دارد. در معرفی تابلو فرش علاوه بر نقش ها و چهره هایی که بر روی آن قرار داد، باید به فاکتورها و مشخصات دیگر این تابلو فرش ها نیز اشاره کرد. تابلو فرش ها در ابعاد مختلف و متنوع تولید می شوند. ابعاد طولی و عرض آن ها می تواند از ۵۰ الی ۶۰ سانتی متر شروع شده و تا یک متر و حتی یک و نیم متر و غیره ادامه یابد. علاوه بر این ها، جنس نخ استفاده شده در بافت تابلو فرش هم بسیار مهم است. معمولا برای مرغوب ترین و بهترین نوع این تابلو فرش ها از نخ های غیر ترکیبی استفاده می شود. نخ هایی مانند ابریشم که سبب می شود، نقش چهره بر روی این تابلوها به صورت واضح و دقیق در آید و قابل دیدن باشد. چهره و نوح طراحی آن هم در معرفی این تابلو فرش ها مهم است. نقش چهره می تواند به صورت تمام رخ و یا نیم رخ بر روی آن بافته می شود.

اهمیت تعداد شانه و تراکم تابلو فرش

اهمیت تعداد شانه و تراکم تابلو فرشدر زمان انتخاب و خرید تابلو فرش ها معیارهای زیادی مد نظر قرار می گیرد. یکی از این معیارها، تعداد شانه ها و تراکم تابلو فرش است. تابلو فرش ها به صورت طولی و عرضی در ابعاد مختلف و تعداد گره های متفاوت بافته می شود. به گره های عرضی تابلو فرش شانه و به گره های طولی آن تراکم می گویند. دلیل این که این گره ها در تابلو فرش اهمیت دارد، تاتیر آن بر کیفیت تابلو فرش است. هر چقدر گره های طولی تابلو فرش، یعنی تراکم آن بیشتر باشد. در این صورت کیفیت تابلو فرش نیز بیشتر و بهتر می شود. بنابراین تابلو فرش های با کیفیت و مرغوب تعداد گره های بیشتری دارد. در نتیجه میزان و حجم نخی که در آن استفاده شده است، بسیار زیاد و بیشتر است. هر چقدر تعداد گره ها و تراکم تابلو فرش بیشتر باشد، به این معنی است، که تابلو فرش ریز بافت تر است. علاوه بر این باید به این نکته دقت کرد که بیشتر بودن شانه و تراکم فرش سبب سنگینی آن و همچنین گران تر بودن آن می شود.

بهترین تولید کننده تابلو فرش نقش چهره در تبریز

بهترین تولید کننده تابلو فرش نقش چهره در تبریزتبریز یکی از قطب های تولید فرش و تابلو فرش در ایران است. همه ما برندهای مطرح و محبوب فرش تبریز را می شناسیم. بهترین تولید کننده تابلو فرش چهره در تبریز تابلو فرشی است که دارای ترکم بسیار بالا می شود و طراحی چهره های آن منحصر به فرد و خیره کننده است. برای خرید محصولات بهترین تولید کننده تابلو فرش نقش چهره در تبریز می توانید به این مرکز مراجعه کنید. در این مرکز انواع بهترین و با کیفیت ترین تابلو فرش های چهره را با قیمت مناسب و به صرفه می توانید خریداری کنید. خرید از این مرکز مزیت هایی زیادی می تواند به دنبال داشته باشد که از جمله آن خرید با کیفیت و قیمت مناسب است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0