مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تابلو فرش سلطنتی با کیفیت عالی

به تکه ای کوچک از فرش که قاب شده و بر روی دیوار نصب می شود تابلو فرش گویند. تابلو فرش بیشتر جنبه ی زیباسازی خانه را دارد و از آن برای تزئین انواع دکوراسیون ها به کار می رود‌.تابلو فرش سلطنتی تنها یک شی تزئینی نیست بلکه معنای تاریخ و فرهنگ ایرانی و همچنین اصالت را در خود جای داده است.فروش تابلو فرش سلطنتی با کیفیت عالی

انواع تابلو فرش های سلطنتی با ابعاد مختلف

انواع تابلو فرش های سلطنتی با ابعاد مختلف انواع تابلو فرش عبارت است از:

 • تابلو فرش دستبافت
 • تابلو فرش ماشینی

در انتخاب تابلو فرش دستبافت باید خیلی دقت داشت زیرا برخی از افراد با بی دقتی آن را بافته و روانه ی بازار می کنند که این بی دقتی می تواند از جلوه ی زیبای تابلو کم کند.

در انتخاب تابلو فرش ماشینی هم باید دقت کافی به عمل آورد زیرا برخی موارد مانند نخ نامناسب٬ نقش های بی اصالت٬ دستگاه های قدیمی و فرسوده و عوامل دیگر می تواند از زیبایی تابلو فرش بکاهد.

انواع تابلو فرش از لحاظ مواد اولیه عبارت است از:

 • نخ ابریشم

تابلو فرش هایی که با نخ ابریشم طبیعی ساخته می شوند بسیار زیبا هستند و نرمی خاص خود را دارند. این نوع تابلو فرش ها به دلیل این که از ابریشم خالص تهیه می شوند قیمت بالایی دارند.

 • نخ کرک

این نوع تابلو فرش ها هم تقریبا گران هستند زیرا نخ آن ها از موی بدن حیواناتی مانند گوسفند و بز ساخته و تولید می شود. این نوع نخ ها به دلیل نژاد حیوانات درجه بندی دارند و به درجه های یک٬ دو٬ سه تقسیم بندی می شوند و همچنین محبوبیت زیادی نیز در بین مشتریان دارند.

 • نخ پشمی

این نوع نخ از پر استفاده ترین نخ ها در صنعت تابلو فرش می باشد. این مدل نخ کیفیت و دوام بسیار بالایی داشته و فرش هایی که از آن تولید می شود زیبایی منحصر به فرد خود را دارد.

 • نخ پنبه

از این نوع نخ در فرش های ایرانی استفاده می شود و خیلی پر استفاده و پرطرفدار نیز می باشد.

 • نخ اکریلیک

قیمت این مدل نخ پایین می باشد و اگر مشتری به دنبال تابلو فرشی با قیمت مناسب است تابلو فرشی که با این مدل نخ بافته شده باشد به آن پیشنهاد می شود.

چگونه از تابلو فرش مراقبت کنیم؟

چگونه از تابلو فرش مراقبت کنیم؟راهنمای نگه داری و نحوه ی مراقبت تابلو فرش را در زیر مورد بررسی قرار دادیم:

 • تابلو فرش را نباید روی دیوار های گچی و با میخ به دیوار متصل کرد زیرا بافت فرش دچار پارگی شده و پس از مدتی میخ ها شروع به زنگ زدن میکنند و باعث تغییر رنگ فرش می شوند‌.
 • هرگز تابلو فرش را لوله یا تا نکنید و بهتر است برای آن ها یک قاب مناسب تهیه کنید تا فرم و ظاهر اولیه ی خود را از دست ندهد و زیبا تر جلوه کند.
 • بهتر است از قرص نفتالین برای جلوگیری از بید زدگی تابلو فرش استفاده نمایید‌.
 • تابلو فرش را رو به روی نور مستقیم خورشید قرار ندهید زیرا پس از مدتی رنگ و لعاب اولیه ی خود را از دست می دهند.
 • اگر تابلو فرش در معرض رطوبت شدید قرار گیرد دچار پوسیدگی می شود پس از این اتفاق جلوگیری کنید و آن را در جایی خشک نگهداری کنید.
 • اگر تابلو فرش در جایی سر بسته قرار دارد بهتر است حداقل ماهی یک بار از محل خود بیرون آورده شود و از هر گونه گرد و خاک پاک سازی شود.

صادرات تابلو فرش سلطنتی به کشورهای عربی

صادرات تابلو فرش سلطنتی به کشورهای عربیامروزه علاوه بر تجارت تابلو فرش در مناطق ایران صادرات آن به کشور های همسایه نیز وجود دارد.

خرید و فروش تابلو فرش از طریق سایت های معتبر و مراکز و همچنین فروشگاه های معتبر آن امکان پذیر بوده و می توان به صورت آنلاین و یا حضوری آن را خریداری نمود.

از مزیت های خرید اینترنتی می توان به صرفه جویی در زمان و هزینه اشاره نمود و همچنین می توان محصول سفارش داده شده را خیلی سریع دریافت کرد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0