مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تابلو فرش سبدگل با کیفیت های مختلف

امروزه تابلو فرش های دستی و ماشینی به یکی از زیبا ترین و پر مخاطب ترین صنایع دستی تبدیل شده است که زیبایی طرح و ظرافت بافت و رنگ بندی زیبای آن توجه هر مخاطب را به خود جلب می کند. 

طرح های به کار رفته در این تابلو ها بسیار متنوع می باشد که هر نوع سلیقه ای را در نظر می گیرد. از طرح های سنتی و کلاسیک  تا طرح های مدرن و دست نوشته و آیات قرآنی. 

یکی از زیبا ترین و پر طرفدار ترین طرح های  موجود در بازار، تابلو فرش سبد گل می باشد که نصب آن در اتاق روح تازه ای به محیط می بخشد.

فروش تابلو فرش سبدگل با کیفیت های مختلف

انواع نقشه های تابلو فرش

انواع نقشه های تابلو فرشتابلو فرش های موجود در بازار در طرح های مختلفی دیده می شود که نشابی بر ذوق و هنرمندی طراحان این عرصه می باشد.

تمام طرح ها زیبایی خاصی دارند و استفاده از آن ها در تمام منازل و مراکز اداری و مسکونی رواج دارد.

نقشه تابلو فرش ممکن است دستی یا با سیستم و نرم افزار های مخصوص ، طراحی شود. 

طرح تابلو ها ممکن است موضوعات مختلف هنری را دنبال کند که نیاز مخاطب را در هر سطح از سلیقه تامین می کنند .

نقشه تابلو ممکن است طرح هایی از منظره و زیبایی های محیط باشد ،یا که روایتی از داستان قدیمی یا قرآنی را شرح دهد. گاهی نیز آیات و سوره های قرآنی به شکل زیبا و هنرمندانه ای بر روی فرش یافته می شوند.

هر چند امروزه با رونق صنعت چاپ، محدودیت طرح و رنگ انتخابی از بین رفته است و هر طرح با هر طیف از رنگ در تابلو فرش ها قابل اجرا می باشد.

تابلو فرش های دست بافت قیمت بالایی دارند و به همین دلیل همه ی افراد توان خرید این نوع تابلو ها را ندارند، اما تابلو فرش چاپی ماشینی ای اکنون در کشور در دست تولید می باشد که کاملا زیبایی و چشم نوازی هم چون تابلو های دستبافت دارند و به علت قیمت مناسب تر نسبت به تابلو فرش های دستبافت، مخاطب بیشتری را جذب خود کرده است.

مراحل تولید تابلو فرش

مراحل تولید تابلو فرش اولین قدم در تولید تابلو فرش، انتخاب طرح مورد نظر است. همان طور که قبلا اشاره شد طرح انتخابی می تواند هر سبک و هر موضوعی را شامل شوند.

در مرحله ی بعد، طرح انتخابی به ماشین بافت داده می شود تا به وسیله سیستم طراحی شده در آن، تابلو فرش مورد نظر را در سایز و اندازه از قبل داده شده، آماده کند.

در مرحله ی آخر پس از بافته شدن فرش، ریشه دوزی اطراف آن انجام می شود.

پس از تکمیل تمام مراحل و اطمینان از سالم بودن محصول، فرش بافته شده قاب می گردد و برای فروش ارسال می شود.

فروش تابلو فرش سبدگل در کرمانشاه

فروش تابلو فرش سبدگل در کرمانشاه امروزه شرکت های بزرگ کار آفرینی و صنعتی به وجود آمده اند که با توجه به پیشرفت علم در مهندسی نساجی و تکنولوژی به تولید تابلو فرش های چاپی ماشینی روی آورده اند و بسته به نیاز و تقاضای مشتری محصولات خود را در طرح های مختلف و ابعاد متفاوت تولید می کنند و این محصولات را به نقاط مختلف کشور ارسال می شود.

تابلو فرش سبد گل از جمله پرطرفدار ترین طرح های شرکت تولیدی تابلو فرش کرمانشاه است. رنگ های زیبا به کار رفته در این تابلو و جلوه ی بی نظیر آن، همواره مخاطبیان بسیاری را جذب کرده است.

توزیع و فروش تابلو فرش به شکل کامل و گستره در داخل کشور انجام می شود به شکلی که امروزه در تمام نقاط کشور می توان به راحتی این هنر را نظاره کرد. 

افزایش شرکت های تولیدی، توجه به نیاز مشتری، به کار گیری از طرح و ایده های جدید، توزیع مناسب و سریع کالا در بخش های مختلف کشور و… همه این موارد باعث شده است که شرکت های داخلی به شکل کامل نیاز های داخلی را تامین کنند و کشور را از واردات این محصول از کشور های خارجی بی نیاز کرده باشد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0