مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تابلو فرش ساعت با بهترین کیفیت

از گذشته تاکنون بافت انواع فرش و تابلو فرش، جایگاه ویژه ای در فرهنگ و هنر ما ایرانیان داشته است. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و ماشین آلات، انواع تابلو فرش با طرح های مختلف و زیبا تولید و در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. سابقا تابلو فرش ها به صورت دستباف بودند و از الیاف طبیعی در بافت آن استفاده می شده است، به گونه ای که برای بافت یک تابلو فرش مدت زمان زیادی وقت گذاشته و به مراتب با قیمت بالایی نیز فروخته می شد. تابلو فرش ساعت با توجه به الیاف به کار رفته در آن دارای قیمت ها و کیفیت های متفاوتی است. بنابراین عواملی چون قیمت مناسب و کیفیت بالا در فروش آن نقش اساسی دارند. 

فروش تابلو فرش ساعت با بهترین کیفیت

تقسیم بندی تابلو فرش ها بر اساس جنس نخ

تقسیم بندی تابلو فرش ها بر اساس جنس نخ تابلو فرش ها با گذشت زمان، جایگاه خاصی را در بازارهای جهانی و داخلی به دست آورده اند. با توسعه فناوری، نقش تابلو فرش و فرش های ماشینی در زندگی مردم بیشتر شده و جایگزین نوع دستباف آن شده اند. هر چند باید به این نکته توجه داشت، برای تابلو فرش های دست بافت وقت و زمان زیادی گذاشته می شود و در نتیجه از قیمت به مراتب بالاتری برخوردارند. جنس نخ تابلو فرش برای بافت از اهمیت زیادی بهره مند است، که باید توجه ویژه به آن داشت.

در بافت تابلو فرش از نخ های مختلفی استفاده می شود که هر کدام مزایا و ویژگی های منحصر به فردی دارند. نخ های قابل استفاده در تولید تابلو فرش عبارت اند از:

نخ ابریشم، نخ مرینوس، پشم و نخ اکریلیک. نخ ابریشم دارای مقاومت و کیفیت بالایی است و نسبت به نخ های دیگر از در درجه بالاتری قرار دارد. وجود این نخ در تابلو فرش به آن زیبایی و ظرافت می بخشد و آن را بسیار نفیس تر و از لحاظ قیمتی گران تر می کند.

نخ مرینوس از لحاظ دوام خوبی بهره می برد اما نسبت به ابریشم کمتر است. نخ های مرینوس باریک هستند و در نتیجه به کار بردن آن تولید نهایی را زیباتر خواهد کرد. نخ های مرینوس در برابر ساییدگی توان بالایی دارند و با گذشت زمان دچار فرسودگی نمی شوند.

نخ پشم در مقایسه با نخ های مرینوس و ابریشم از مقاومت کمتر برخوردار هستند و با گذشت زمان دچار فرسایش می شوند. از نکات مهمی که باید به آن اهمیت زیادی داد، تراکم تابلو فرش است. هر چه تراکم بالاتر باشد، تابلو فرش ظرافت و لطافت بیشتری خواهد داشت و طرح بسیار پر جلوه تر و دلرباتری دارد. 

طرح های مختلف برای بافت تابلو فرش ساعت

طرح های مختلف برای بافت تابلو فرش ساعت تابلو فرش ها با طرح ها و نقش های گوناگونی بافته می شوند. یکی از این طرح ها برای تابلوفرش، طرح ساعت می باشد. در بافت تابلو فرش ساعت، تولید کننده براساس ذوق و قریحه افراد انواع  نقش و نگارها را همراه با رنگ های متفاوتی از ساعت بر روی آن ایجاد می کند.

امروزه بسیاری از افراد نسبت به گذشته به فضای داخلی و دکوراسیون خانه خود اهمیت می دهند. بنابراین باید تابلو فرشی را انتخاب نمود که از نظر رنگ و طرح با سایر وسایل خانه مانند پرده، مبلمان و فرش همخوانی و تناسب لازم را داشته باشد. 

فروش تابلو فرش ساعت به صورت عمده

فروش تابلو فرش ساعت به صورت عمده امروزه طیف گسترده ای از تابلو فرش با طرح های مختلفی در بازار وجود دارد و اغلب افراد با توجه به ذوق خود، تابلو فرش مناسب دکوراسیون خانه خود را انتخاب می نماید. فروش تابلو فرش ساعت با توجه به نوع الیاف به کار رفته در آن و ابعاد تابلو فرش شامل قیمت های مختلفی است.

از موارد دیگر که بر قیمت تابلو فرش تاثیر دارد، طرح و نقشه به کار رفته در آن است. خرید به صورت عمده بر قیمت تمام شده نقش بسزایی دارد و بسیار مقرون بصرفه است و صرفه اقتصادی دارد. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0