مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بهترین موکت بچه گانه با قیمت های مناسب

موکت یکی از کفپوش های بسیار مناسب برای بخش ها و مکان های مختلف است. موکت ها طرح ها و رنگ های مختلفی دارند و با همه نوع سلایق جور می شوند. موکت بچه گانه مخصوص اتاق کودکان و مهد کودک ها طراحی می شود و باید ویژگی های خاصی را دارا باشد. در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم.

 فروش بهترین موکت بچه گانه با قیمت های مناسب

طرح های مختلف موکت های بچگانه

طرح های مختلف موکت های بچگانهطرح موکت بچه گانه بسیار مختلف و متفاوت است. در طراحی این محصولات از طراحان ماهر و زبر دست استفاده می شود. این موکت ها معمولا رنگ های شاد و متنوع دارند تا برای کودکان نشاط آور باشند. این موکت ها ابعاد و ضخامت های مختلفی دارند. در طراحی موکت ها معمولا از شخصیت های کارتونی و انیمیشن ها استفاده می شود. از آن جا موکت کودکان زود به زود کثیف می شود، نیاز به شست و شوی مداوم دارد. بنابراین این موکت ها باید قابل شست و شو باشند تا پس از کثیف شدن بلافاصله شسته شوند. هم چنین نباید پس از شست و شو رنگ و شکل خود را از دست بدهند و خراب شوند. رنگ های مورد استفاده در تولید این موکت ها باید مرغوب باشد تا موکت در اثر شسته شدن رنگ خود را از دست ندهد و کدر نشود. از آن جا که موکت های بچگانه بسیار متنوع هستند، افراد طیف گسترده ای در انتخاب موکت دارند و می توانند با توجه به سلیقه شخصی و دیگر ست های موجود در اتاق، موکت خود را انتخاب کنند و سفارش دهند. 

نکاتی در هنگام انتخاب موکت برای اتاق بچه ها

نکاتی در هنگام انتخاب موکت برای اتاق بچه هامصرف کنندگان باید توجه داشته باشند که موکت انتخابی برای اتاق کودکان باید ویژگی های خاصی داشته باشد. از آن جا که کودکان نسبت به بالغین پوست حساس تری دارند، باید نخ مورد استفاده برای بافت این موکت ها برای کودکان حساسیت زا نباشند. این موکت ها به عنوان یک عایق حرارتی مناسب برای خانه ها و مهد کودک ها به شمار می رود و افراد در فصول سرد سال نیازی به پوشیدن جوراب ندارند. موکت های طرح دار فضا را صمیمی تر و بسته تر نشان می دهند. قیمت موکت ها بسیار ارزان و به صرفه است. موکت ها بسیار سبک و قابل حمل هستند و به راحتی جابجا و شسته می شوند. جارو کردن موکت ها بسیار آسان و ساده است و برای خانواده های بچه دار و مهد کودک ها که کودکان آشغال بر روی زمین می ریزند، بسیار مناسب است. طرح موکت بچگانه بسیار متنوع است. حتی افراد می توانند با توجه به سلیقه شخصی خود، یک طرح به تولید کننده موکت سفارش دهند و تولید کننده آن را بر روی موکت مورد نظر چاپ می کند. هم چنین امروزه کارگاه هایی وجود دارند که می توانند عکس افراد را بری روی موکت ها چاپ کنند. 

انواع موکت بچه گانه با قیمت فوق العاده

 انواع موکت بچه گانه با قیمت فوق العادهمشتریان برای تهیه انواع موکت بچه گانه باید از انواع کیفیت های آن و همچنین مراکز فروش معتبر موکت ها آگاهی کافی داشته باشند. در این مراکز انواع مختلف موکت بچه گانه با ابعاد و طرح های مختلفی به مشتریان ارائه می شود. تولید کنندگان این محصول تلاش می کنند تا برای تولید موکت ها از بهترین نوع مواد اولیه استفاده کنند. هم چنین تلاش می کنند تا بهترین و مرغوب ترین نوع محصول را با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت به بازار عرضه کنند تا تهیه آن برای همگان امکان پذیر باشد. هم چنین این کار باعث می شود تعداد مشتریان و درخواست کنندگان افزایش یابد و رضایت آن ها جلب شود. فروش موکت بچه گانه به صورت مستقیم و بدون واسطه نیز انجام می شود. فروش مستقیم باعث می شود که واسطه ها از میان حذف شوند و به کالا سود کمتری تعلق بگیرد و قیمت نهایی آن برای مصرف کننده ارزان تر و به صرفه تر شود. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0