مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بهترین تابلو فرش ماشینی صادراتی

صنایع دستی ایران در هنرهای مختلفی خلاصه می شود که قدیمی ترین و ظریف ترین آن را تابلو فرش ماشینی صادراتی تشکیل می دهد. این فرش کوچک در قدیم به صورت دستی بافته می شد و امروزه از طریق ماشین های صنعتی و با دقت و سرعت و ظرافت بالا تولید و به بازار عرضه می گردد. تاروپود این فرش متفاوت بوده و در سایزهای و طرح و رنگ های مختلفی بافته می شود. نقش و نقوش های اسلیمی و سنتی زیبایی روی این تابلو نمایان است که چشم هر بیننده ای را خیره می کند.‌ این مرکز در کشور بیشترین فروش را دارد.  

فروش بهترین تابلو فرش ماشینی صادراتی

رایج ترین جنس تابلو فرش در ایران

رایج ترین جنس تابلو فرش در ایران تابلو فرش مرغوب علاوه بر تامین نیاز داخلی جنبه صادراتی هم پیدا می کند. جنس این تابلو بیشتر الیاف ظریف ابریشم است که با رنگ بندی زیبا در کنار یکدیگر قرار می گیرند. ترکیب رنگ ها در این تابلو بسیار خلاقانه بوده و طبیعت های دل انگیزی را خلق می کند. 

ابریشم از جنس های مقاوم و بادوام است که علاوه بر زیبایی ظاهری به زیبایی و جلوه تابلو کمک زیادی می کند. در ایران تابلو فرش هایی که به صورت دستی و ماشینی بافته می شوند اغلب جنس ابریشم و یا پشم را دارند. در برخی نمونه ها این دو با هم ترکیب می شود تا زیبایی را دو چندان کند. 

این جنس های رایج امروزه به وفور مورد استفاده قرار می گیرند تا کاری جذاب و صادراتی به بازار عرضه شود و بتواند بازار فروش را در دست بگیرد. 

قیمت نهایی تابلو فرش ماشینی صادراتی

قیمت نهایی تابلو فرش ماشینی صادراتی قیمت نهایی تابلو فرش صادراتی در فرآیند تولید و قبل از عرضه به بازار مشخص می شود. این نرخ به عوامل مختلفی بستگی دارد که تولید کننده با در نظر گرفتن آن ها قیمت را مشخص می کند. مهمترین عامل کیفیت است به طوری که هر چه بالاتر باشد علاوه بر دوام و ماندگاری و حتی کارایی بیشتر ارزش بالاتری را به خود اختصاص می دهد.

قیمت این صنایع دستی زیبا دارای نرخ بسیار متفاوتی می باشد و هر روز در حال تغییر و تحول می باشد، چون شرایط اقتصادی حاکم بر بازار هزینه ها را نامشخص کرده است و تمام بازار های داخلی و خارجی را با مشکل رو به رو کرده است. 

این تابلو قیمت مناسبی دارد و به راحتی جایگزین نمونه های شده است تا بتواند هزینه های گزاف را از میان بردارد و مدل های جدید را به بازار عرضه کند. پایین بودن نرخ این محصول امتیاز ویژه ای می باشد که باعث فروش روز افزون آن شده و عرصه رقابت را برای تولید کنندگان تنگ تر نموده است. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0