مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع موکت تشریفات درجه 1

موکت تشریفات در هتل ها، سالن ها، کنفرانس و تالارها مورد استفاده قرار می گیرد. این موکت در برگزاری مراسمات تشریفاتی و رسمی کاربرد دارد. الیاف به کار رفته در این موکت ها متفاوت است. ولی آنچه که اهمیت دارد، دوام و ماندگاری الیاف است. باید به تراکم و ضخامت الیاف نیز توجه کرد. برای تهیه باکیفیت ترین و مرغوب ترین موکت های تشریفاتی، با اطلاع از ویژگی ها و فاکتورهای لازم می توان اقدام به انتخاب کرد. فروش انواع موکت تشریفات با توجه به کیفیت و جنس الیاف از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد. افراد اغلب به دنبال موکت با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند. 

فروش انواع موکت تشریفات درجه 1

آشنایی با تاریخچه موکت تشریفات

آشنایی با تاریخچه موکت تشریفاتانواع مختلف فرش و موکت از قدیم در فرهنگ و هنر ما ایرانیان نقش بسزا و تاثیر زیادی داشته است. به طوری که با گذشت زمان زیادی، فرش و موکت ایرانی از جایگاه ویژه ای برخوردار است. در دکوراسیون و طراحی فضاهای داخلی، استفاده از موکت مورد توجه بسیاری از طراحان و معماران بوده است. نوع موکت، الیاف استفاده شده در بافت و ترکیب آن ها باعث خلق یک اثر هنری زیبا و در خور برای مکان هایی مانند تالارها و سالن های تشریفاتی می شده است، به طوری نشانگر هویت اصیل ایرانی و فرهنگ عظیم ما ایرانیان بود و به خصوص با نگاه به تاریخچه موکت تشریفات و کاربرد آن به ارزش آن پی می بریم. 

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و بهره گیری از دانش فنی مهندسین و متخصصین حوزه نساجی، تولید موکت های تشریفاتی برای مکان های مختلف به طور گسترده ای افزایش یافته است. با توجه به اینکه طیف گسترده از سبک و طرح و رنگ های متنوع وجود دارد، موکت های تشریفاتی گزینه بسیار مناسبی برای تالار و مکان های دیگر هستند. در نتیجه می توان با انتخاب یک موکت مناسب و زیبا متناسب با دکوراسیون استفاده شده در محیط، جلوه ای زیبا و چشم اندازی با شکوه به وجود آورد. 

با توجه به طرح های مختلف و رنگ بندی های متنوع، موکت های تشریفاتی ویژگی ها قابل ملاحظه ای را در اختیار طراحان و معماران می گذارد تا با توجه به ذوق و سلیقه خودشان فضایی با شکوه را به وجود آورند. همچنین با بهره گیری از رنگ های مختلف و ترکیب آن ها، طرح های خلاقانه و بسیار زیبایی به وجود آورد. در کل استفاده از موکت در مکان هایی که همواره در معرض خاک و رسوبات هستند، امکان پذیر است. موکت ها تشریفاتی علاوه بر اینکه زیبایی خیره کننده ای به تالار و غیره می بخشد از لحاظ روانشناختی تاثیر عمده ای دارد. 

ویژگی های اساسی موکت تشریفات

ویژگی های اساسی موکت تشریفاتانواع موکت های تشریفاتی از ویژگی های منحصر به فردی بهره می برند. و با توجه به این خصوصیات، در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. مزیت و ویژگی موکت تشریفات، باعث ایجاد فضایی با شکوه در تالارها و سالن ها و غیره شده است. 

موکت تشریفات در ضخامت های مختلف تولید شده و الیافی نرم و انعطاف پذیر دارند. در حفظ و نگهداری این موکت ها باید نهایت تلاش را انجام داد و به محض ایجاد لکه یا آلودگی، باید سریعا آن را تمیز نمود و هر از چند مدت یک بار آن را شست و شو داد. ساختار و ترکیب الیاف در این موکت ها به گونه ای است که از کیفیت بالایی برخوردارند، به طوری که مایعی در آن نفوذ نمی کند و همین موضوع باعث شده است، تمیز کردن آن به راحتی صورت گیرد. 

ارائه کننده انواع موکت های تشریفات به هتل ها

ارائه کننده انواع موکت های تشریفات به هتل هاارائه موکت تشریفات و توزیع آن، موجب شده است که مصرف کنندگان در مکان های مختلف مانند هتل و تالار و غیره براساس ذوق و سلیقه خود از آن استفاده کنند. خرید به صورت عمده بسیار مقرون به صرفه است و برای کسانی که بحث هزینه برای آن ها مطرح است، صرفه اقتصادی بالایی دارد. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0