مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع موکت تشریفاتی با طرح های مختلف

موکت ها از زمان های قدیم به عنوان اصلی ترین کفپوش های زمین مورد استفاده قرار می گرفتند و در فضا ها و مکان های متفاوت نیز کاربرد داشته اند. امروزه با روی کار آمدن دستگاه ها و تکنولوژی جدید موکت ها با طرح های مختلف و کاربرد های متفاوت نیز تولید می شود. موکت تشریفاتی قرمز جز آن دسته از موکت هایی که کاربرد منحصر به فرد خود را دارد و در ابعاد و اندازه های مخصوص به خود تولید و روانه بازار می شود.

فروش انواع موکت تشریفاتی با طرح های مختلف

چرا استفاده از موکت تشریفاتی در هتل ها مهم است

چرا استفاده از موکت تشریفاتی در هتل ها مهم است استفاده از موکت های تشریفاتی در هر فضا و مکانی امکان پذیر نیست چرا که این نوع موکت ها اغلب کاربرد خاص خود را دارند. موکت تشریفاتی هتل به طور معمول از رنگ قرمز تولید می شود که در طول آن ها حاشیه هایی متفاوت اجرا می شود.

این حاشیه ها ممکن است ساده یا طرح دار باشد که اغلب رنگ آن ها سفید یا طلایی می باشد. البته در برخی موارد طرح روی موکت نیز متفاوت است بنابراین نه تنها به صورت قرمز ساده بلکه به صورت قرمز طرح دار نیز تولید می شود.

موکت تشریفاتی قرمز به خاطر داشتن حالت رسمی و تشریفاتی بهترین گزینه برای کفپوش کردن فضا و محیط های مختلف هتل است به طوری که با استفاده از آن می توان راهرو ها، سالن ها، راه پله ها و حتی ورودی هتل را با موکت تشریفاتی پوشاند.

راهنمای انتخاب موکت تشریفاتی

راهنمای انتخاب موکت تشریفاتی موکت تشریفاتی همانطور که از نامش پیداست برای فضا ها و مکان هایی مناسب است که حالت رسمی پیدا می کند. از مهم ترین مکان هایی که می توان از این نوع موکت تشریفاتی بهره برد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • هتل ها
  • رستوران ها
  • فرودگاه ها
  • تالار ها
  • سالن های کنفرانس
  • سینما ها

این امکان اصلی ترین محل هایی هستند که از موکت تشریفاتی قرمز رنگ استفاده می کنند. انتخاب موکت تشریفات برای این محل ها بهترین گزینه است و زیبایی دو چندانی به فضا و محیط آن ها القا می کند.

باید هنگام خرید موکت تشریفاتی به این نکته مهم توجه کنیم که ابعاد خریداری شده دقیقا متناسب با فضایی باشد که قرار است در آن استفاده شود. یعنی عرض فضا باید با عرض موکت قرمز یکسان باشد تا بعد از پهن کردن نیازی به تکه ای جداگانه نداشته باشد.

عرض این نوع موکت ها اغلب از ۵۰ سانتی متر شروع می شود و تا ۴ متر نیز ادامه می یابد. بنابراین با انتخاب عرض درست می توان به طور یکپارچه محل را موکت کرد. موکت های با عرض بالا بیشتر برای ورودی مکان های مختلف یا برای کفپوش کردن سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

عرضه موکت تشریفاتی به بازار

عرضه موکت تشریفاتی به بازار بازار خرید و فروش این محصول در کشور ایران از رونق خوبی برخوردار است، به طوری که سالانه بسیاری از هتل و سایر مجموعه ها چند ماه یکبار نسبت به خرید و نوسازی موکت تشریفاتی خود اقدام می کنند.

این در حالی است که بسیاری از کشور های همسایه با ایران علی الخصوص کشور های عربی نیز یکی از مصرف کننده های اصلی موکت قرمز تشریفاتی به شمار می آیند و تاجران و بازرگانان سالانه در متراژ های بالا این موکت را به این کشور ها صادر می کنند.

بنابراین تولیدکننده ها مجاب می شوند که این محصول را در میزان قابل توجهی تولید نمایند تا علاوه بر تامین نیاز مشتریان در داخل کشور بتوانند نیاز محصول صادراتی را نیز تامین نمایند.

عرضه موکت تشریفاتی در کشور به روش های مختلف انجام می پذیرد. خریداران می توانند به طرق مختلف مانند خرید مستقیم از کارخانه، خرید از فروشگاه ها، خرید از عمده فروشان، خرید به صورت غیر حضوری و یا خرید از بازرگانی ها این محصول را تامین نمایند.

با توجه به فعالیت گسترده ای که این مجموعه در زمینه عرضه و فروش انواع فرش و موکت دارد شما عزیزان می توانید نسبت به خرید عمده آن با کیفیت صادراتی اقدام نمایید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0