مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع فرش ۷۰۰ شانه با قیمت مناسب

در عصری که امروزه زندگی می کنیم یکی از مهم ترین دغدغه های هر انسان به خصوص خانم ها، زیبایی و شیک بودن دکوراسیون منزل می باشد. و یکی از مهم ترین اساس که به دکوراسیون جلوه می بخشد فرش است. در این قسمت قصد داریم شما را با فرش های ۷۰۰ شانه و ویژگی بافت فرش و فروش آن آشنا کنیم. پس تا آخر مطلب با ما همراه باشید. فروش انواع فرش ۷۰۰ شانه با قیمت مناسب

ویژگی بافت فرش های ۷۰۰ شانه

ویژگی بافت فرش های ۷۰۰ شانه  همانطور که اشاره کردیم فرش ضروری ترین موارد در هر خانه ای به شمار می رود از همین رو کارخانه های زیادی به تولید فرش در ابعاد، تراکم و شانه مختلف پرداخته اند و در این بخش شما را برای انتخاب فرش ۷۰۰ شانه راهنمایی می کنیم. فرشها در ابعاد مختلف تولید می شوند که این ابعاد عبارتند از: ۶ متری، ۹ متری، ۱۲ متری و ۱۸ متری. و همچنین فرشها در شانه های مختلف هستند مانند:پانصد شانه، هفتصد شانه، هزار شانه، هزار و دویست شانه، هزار و پانصد شانه و دو هزار شانه تولید می گردد و هر کدام آن از تراکم های مختلفی برخوردار است. هر چه تراکم فرش بیشتر باشد از جنس مرغوب تری برخوردار است و طول عمر آن نیز زیاد می باشد. از مهم ترین ویژگی فرش های ۷۰۰ شانه می توان به موارد ذیل اشاره کرد: با توجه به الیافی که در بافت فرش ۷۰۰ شانه به کار رفته است. این فرش ها ضد لک هستند و به راحتی قابل شست و شو می باشند و همچنین پرزدهی ندارد و در مقابل پاخوردگی، مقاوم و با دوام می باشند. فرش های ۷۰۰ شانه در طرح های سنتی و مدرن بافته می شوند. و همچنین رنگ های آن نیز متنوع است و در حال حاضر در بافت این فرش از ترکیب ده رنگ و هشت رنگ استفاده می شود که مشتریان به دلخواه خود می توانند انتخاب کنند. ظریف بودن این فرش به خاطر الیافی است که در آن به کار رفته دارای ظرافت می باشد و در بافت آن به دلیل استفاده نخ ظریف نقشه های ریز و زیبایی دارد. 

تفاوت تراکم و شانه چیست؟

تفاوت تراکم و شانه چیست؟ در دکوراسیون خانه ها استفاده از فرش مناسب دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد که انتخاب درست فرش می تواند تناسب و زیبایی فوق العاده ای را به خانه و دکوراسیون ارائه کند. برای یک فضا سایز فرش می تواند تاثیر بسیار مهمی را داشته باشد. فرش ها با تراکم و شانه های مختلفی تولید می شوند و یکی از مشخصه های اصلی فرش هستند همانطور که گفتیم شانه همان ریشه و گرهی است که در عرض فرش و در هر متر مربع آن وجود دارد و تراکم به تعداد گره های بافته شده در فرش گفته می شود که هر چه تعداد این گره ها بیشتر باشد فرش از مقاومت و استحکام بیشتری برخوردار است به عنوان مثال فرش نه متری ۷۰۰ شانه با تراکم 2550 و دستباف گونه صد در صد تولید می شود. 

قیمت انواع فرش ۷۰۰ شانه به صورت عمده

قیمت انواع فرش ۷۰۰ شانه به صورت عمده  شما نیز برای انتخاب  فرش با قیمت مناسب  می توانید به بازار و مراکز فروش انواع فرش مراجعه کنید و با مشاهده انواع مدلها در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید البته که مشغله های امروزی زیاد است و وقت افراد را گرفته و همچنین ترافیک سنگینی فضای شهر را اشغال کرده، ما به شما پیشنهاد می دهیم به سایت ما مراجعه کنید و ضمن دیدن انواع مدل های فرش از قیمت آن نیز مطلع گردید و در صورت تمایل سفارش خود را ثبت کرده و در کمترین زمان درب منزل به صورت رایگان تحویل بگیرید.و همچنین برای فروش عمده فرش ۷۰۰ شانه می توانید به تولیدی فرش اقدام کنید که با قیمتی مناسب تر از  بازار خرید کنید زیرا فروشندگان بازار  واسطه ی بین تولید کنندگان و خریداران محسوب می شوند که فرش را با قیمتی بالاتری از آن چه خریداری نموده اند در بازار به فروش می رسانند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0