مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته با بهترین قیمت

 امروزه با گسترش صنعت ساخت و ساز و رشد جمعیت، مردم نیاز بیشتری به استفاده فرش به عنوان کفپوش خانه خود دارند. فرش های دست باف در حال حاضر جوابگوی نیازهای مردم نیست، به دلیل اینکه فرش دست باف در پروسه زمانی بسیار طولانی بافته می شود و تلاش فراوانی را می طلبد. در دنیای کنونی با پیشرفت تکنولوژی و فناوری، انواع فرش های ماشینی تولید و در بازار عرضه می گردند. بافت این نمونه از فرش ها توسط دستگاه های پیشرفته صورت می گیرد، که بادقت و مهارت زیادی همراه است. جدیدترین تولید در بین فرش های ماشینی، فرش ١۵٠٠ شانه است، که چشم هر کسی را به خود خیره می کند. فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته، یکی از زیباترین و ظریف ترین فرش های ماشینی است، که با توجه به کیفیت مواد اولیه و جنس الیاف در بازه قیمتی متفاوتی به فروش می رسد. 

فروش انواع فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته با بهترین قیمت

جنس نخ ها در تولید فرش ۱۵۰۰ شانه برجسته

جنس نخ ها در تولید فرش ۱۵۰۰ شانه برجستهبه طور کل در تولید فرش از الیاف مصنوعی و الیاف طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد. الیاف مصنوعی در کارخانجات مختلف و با استفاده از مواد اولیه تولید شده در پتروشیمی ها، تولید و عرضه می گردد. حال به شرح الیاف و نخ های به کار رفته، در فرش گل برجسته ١۵٠٠ شانه می پردازیم. 

به طور عمده در تولید فرش های ماشینی و فرش گل برجسته از الیاف پلی پروپیلن، الیاف اکریلیک و الیاف پلی استر استفاده می شود. هرکدام از این نمونه الیاف، ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود را دارند. الیاف اکریلیک، یکی از مهم ترین و پرکاربردترین الیاف مصنوعی است، که به طور گسترده در بافت فرش های ماشینی به کار می رود و بسیار شبیه به پشم می باشد. این نوع از الیاف از دوام بالایی برخوردارند. مقاومت بالایی در برابر اشعه های مضر خورشید دارند و اگر ظرف داغی به روی آن گذشته شود، آسیب نمی بینند. الیاف پلی استر از شفافیت و براقیت زیادی بهره می برند. قابلیت رنگ پذیری بالایی دارند و دارای قیمت به مراتب پایین تری نسبت به الیاف دیگر هستند. یکی از دغدغه های افراد در هنگام خرید فرش، پرز دادن آن می باشد، در حالی که فرش های تولید شده با نخ پلی استر، دارای خاصیت عدم پرزدهی هستند. این الیاف در برابر اجسام داغ دوام بالایی ندارند و در اثر تماس با آن ها، الیاف جمع می شوند. الیاف پلی پروپیلن، از الیاف ارزان قیمت می باشد، بنابراین برای کسانی که بحث هزینه برای آن ها مطرح است، بسیار مقرون به صرفه بوده و گزینه مناسبی است. این الیاف قابلیت رنگ پذیری بالایی دارند، اما از دوام و مقاومت کمتری نسبت به سایر الیاف برخوردارند. 

فرش ۱۵۰۰ شانه را چگونه گل برجسته میکنند

فرش ۱۵۰۰ شانه را چگونه گل برجسته میکنندصنعت فرش ماشینی در چند سال اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته است و به طور مستمر طرح های مختلفی وارد بازار می گردد. آخرین دستاورد این صنعت، تولید فرش ۱۵۰۰ شانه با گل برجسته است. 

در ابتدا باید بدانید که هیچ دستگاهی در دنیا وجود ندارد، که توانایی تولید فرش با گل برجسته را داشته باشد و تمام فرش های تولید شده با دستگاه، همگی صاف و یک دست هستند. اما سوال اینجاست که چگونه یک فرش با گل برجسته تولید می شود؟ در بافت این محصول از دو نوع نخ متفاوت از جنس الیاف اکریلیک استفاده شده است، که هر کدام بنا به کاربرد خود، وظیفه ای را به عهده دارند. ای نمونه از فرش ها دارای ظاهری بسیار زیبا و دارای قیمت به نسبت بالاتری، در مقایسه با بقیه فرش ها هستند. 

عرضه انواع فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته به تهران

عرضه انواع فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته به تهرانعرضه فرش ۱۵۰۰ شانه با طرح گل برجسته در تهران و سایر شهرها  به طور عمده و به شکل بسیار گسترده ای انجام می گیرد. آنچه که اهمیت فراوان دارد، کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب این نمونه از فرش ها می باشد. قیمت فرش گل برجسته به دلیل استفاده از دو نوع نخ متفاوت و هزینه تولید بالا، دارای قیمت بالایی نسبت به بقیه فرش ها است. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0