مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش استثنایی فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای با طرح های زیبا

فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای یکی از زیباترین فرش های موجود در بازار است. انتخاب فرش سرمه ای بستگی به رنگرزی الیاف آن دارد. ما در این مقاله شما را با فرش 700 شانه سرمه ای آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

فروش استثنایی فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای با طرح های زیبا

روش های رنگرزی الیاف فرش 700 شانه

روش های رنگرزی الیاف فرش 700 شانهیکی از هنر های مردم ایران از زمان باستان، هنر رنگرزی بود. صنعت بافندگی فرش در ایران قدمت دیرینه دارد. این دو هنر باهم در ارتباط هستند.

هر فرشی برای بافته شدن نیاز به الیافی دارد که رنگ شده باشد. نقش و نگار بر روی فرش، از همین الیاف های رنگی تشکیل می شود. در فرش های ۷۰۰ شانه، برای رنگرزی از دو شیوه جدا استفاده می کنند. شیوه سنتی و شیوه صنعتی 

روش سنتی: در قدیم برای رنگرزی کردن الیاف و نخ ها از شیوه سنتی استفاده می کردند. در این شیوه، الیاف در داخل ظروف استیل یا مسی ریخته می شد و با اضافه کردن بعضی از اسید ها مانند اسید لاکتیک ، آمونیاک، ساج، با یک دستک چوبی شروع به هم زدن می کردند.

ماده اصلی این ترکیبات آب بود که باید از ناخالصی به دور می بود. این فرآیند، یک فرآیند شیمیایی بود که باید تمام پروتکل های بهداشتی در آن رعایت می شد.

روش صنعتی: امروزه با پیشرفت صنعت، ماشین آلات پیشرفته جای کارگاه های دستی را گرفتند. در این روش، با استفاده از چندین دستگاه، عمل رنگرزی، انجام می شود.

ابتدا پشم ها را با یک دستگاه شست و شو می دهند. سپس با دستگاه های دیگر عمل رنگرزی و خشک کردم را انجام می دهند.

طرح های مختلف فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای

طرح های مختلف فرش ۷۰۰ شانه سرمه ایفرش های ۷۰۰ شانه سرمه ای رنگ یکی از فرش هایی است که بسیار مورد توجه انزار عمومی قرار گرفته است. این فرش به دلیل رنگ سرمه ای خود، که یک رنگ تیره و زیبا است، مورد پسند همگان قرار می گیرد.

در این فروشگاه، طرح های زیادی از فرش ۷۰۰ شانه به رنگ سرمه ای وجود دارد. تنوع طرح ها در حدی بالا است که مورد انتخاب مردم قرار می گیرد. طرح های این فرش با نخ های آکرلیک و تراکم ۲۵۵۰ می باشد که بهترین شرایط برای یک فرش ۷۰۰ شانه است.

طرح های این فرش در دو دسته طرح شلوغ و طرح خلوت تقسیم می شود. در طرح شلوغ، استفاده از گل های بیشتر در فرش مد نظر است و در طرح های خلوت، تمرکز فرش در حاشیه فرش است و بیشتر به طرح ساده معروف است.

هردو طرح، طرفداری خود را دارد و انتخاب آن بستگی به سلیقه شخصی انسان دارد. شما عزیزان می توانید، تمام طرح های فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای را در این سایت تماشا کنید.

خرید فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای ارزان قیمت

خرید فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای ارزان قیمتیکی از محصولاتی که امروزه با رکود اقتصاد، دست خوش تغییرات شده، قیمت فرش است. این روند برای افراد ملموس است و فرش ها قیمت واقعی خود را ندارند.

ما در این سایت شما را به قیمت واقعی فرش ها می رسانیم. فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ به دلیل ضخامت مناسب آن نسبت به ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ شانه بیشتر مورد توجه مردم قرار می گیرد‌ و فروش آن به نسبت بالا تر است.

ما در این سایت فرش های ۷۰۰ شانه ای به شما ارائه می دهیم که از نظر کیفی و متریال های موجود در درجه کیفیت بالا قرار دارد و قیمت تمامی محصولات، بسیار ارزانتر از نمونه های مشابه است.

شما عزیزان می توانید به راحتی، فرش ۷۰۰ شانه مورد نظر خود را در این سایت بررسی کنید و نسبت به ثبت سفارش آن از طریق همین پنل، اقدام کنید و درب منزل تحویل گیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش فرش، می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید. بدیهی است که تمامی محصولات ما شامل گارانتی تعویض هم می باشند پس با خیال راحت به خرید خود بپردازید 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0