مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه چمن مصنوعی زمین فوتبال با بهترین کیفیت

چمن مصنوعی نوعی کفپوش جهت جایگزینی چمن طبیعی می باشد که در محیط های خاصی که امکان رشد چمن طبیعی فراهم نیست به کار می رود. چمن های مصنوعی دارای ویژگی های منحصر بفردی همچون مقاومت بالا در برابر سایش، نور خورشید و … می باشند که به دلیل وجود چنین ویژگی هایی استفاده از آن ها در اماکن خاص بسیار کاربرد دارد. از جمله مکان هایی که چمن مصنوعی بسیار در آن کاربرد دارد، زمین ورزشی فوتبال می باشد. از این رو فروش چمن مصنوعی در انواع و سایزهای مختلف از جمله چمن مصنوعی زمین فوتبال در بسیاری از فروشگاه های معتبر با بهترین کیفیت عرضه و ارائه می گردد.

فروشگاه چمن مصنوعی زمین فوتبال با بهترین کیفیت

بهترین جنس چمن مصنوعی زمین فوتبال

بهترین جنس چمن مصنوعی زمین فوتبال

همانطور که ذکر شد چمن مصنوعی یکی از بهترین گزینه ها جهت جایگزینی چمن طبیعی در مکان های خاص می باشد. یکی از بهترین نمونه ها جهت این مورد، چمن مصنوعی زمین فوتبال می باشد. این محصول که متشکل از الیاف مصنوعی و رشته های چمن مانند می باشد از جنس پلی اتیلن ساخته شده اند که یکی از بهترین جنس های چمن مصنوعی در هر مکانی از جمله زمین فوتبال می باشد. چمن های مصنوعی علاوه بر استفاده معمول و رایجی که در زمین های فوتبال دارند، در مکان های دیگری نیز به کار‌ برده می شود که عبارتند از:

  • زمین بازی: از چمن مصنوعی در مکان هایی مانند مهد کودک، مدارس و ..‌. به عنوان پوشش زمین بازی استفاده می شود.
  • محوطه های ساختمان های مسکونی: امروزه در بسیاری از محوطه های مسکونی افراد به علت کمبود وقت، از چمن مصنوعی به جای چمن های طبیعی استفاده می کنند. این مورد یکی از بهترین انتخاب ها جهت فضای سبز این مکان ها می باشد که از مقاومت بالایی نیز برخوردار می باشد.
  • زمین ورزشی: در زمین های ورزشی که ورزش هایی همچون گلف، بیس بال و ..‌. انجام می شود جهت کاهش کمترین آسیب ممکن و نیز به دلیل بافت نرمی که دارد از چمن های مصنوعی بسیار استفاده می شود.
  • بالکن و …

ویژگی چمن مصنوعی زمین وتبال

ویژگی چمن مصنوعی زمین وتبال

امروزه به دلیل قابلیت های متعددی که چمن های مصنوعی نسبت به نوع طبیعی آن دارد و نیز به دلیل اینکه در معرض آسیب کمتری در برابر عوامل مختلف می باشد، استفاده از آن بسیار رایج شده است. به دنبال این امر نیز تقاضاهای زیادی برای انواع مختلف این محصول در بازارهای مختلف به وجود آمده است. هم چنین با توجه به مواردی که در موارد قبل بیان شد، یکی از مکان هایی که چمن مصنوعی بسیار در آن پر کاربرد می باشد، زمین فوتبال می باشد. مهم ترین ویژگی چمن مصنوعی و نیز قابلیت هایی که این محصول از آن برخوردار می باشد شامل موارد زیر می شوند:

  • چمن مصنوعی زمین فوتبال به کاشت و کوتاه کردن نیازی ندارد.
  •  این محصول به کود نیز نیاز ندارد، از این رو مواد شیمیایی مختلف نیز از طریق آن به زمین نفوذ نمی کند.
  • ابعاد چمن مصنوعی و انواع مختلف آن متناسب با مکان های متعددی طراحی گشته اند.
  • هم چنین نیازی به آبیاری چمن های مصنوعی نیز نمی باشد.
  • و …

فروش چمن مصنوعی زمین فوتبال به قیمت عمده

فروش چمن مصنوعی زمین فوتبال به قیمت عمده

در رابطه با خرید و فروش انواع چمن مصنوعی از جمله چمن مصنوعی زمین فوتبال، مراکز متعدد و معتبری چه به صورت حضوری و فیزیکی و چه به صورت آنلاین و اینترنتی به فروش این محصول فعالیت دارند که با بهترین کیفیت ممکن به تولید و ارائه این محصول به مشتریان مختلف می پردازند.

هم چنین در رابطه با قیمت چمن های مصنوعی مانند چمن زمین فوتبال نیز، قیمت های متفاوتی برای این محصول به صورت های مختلف مانند قیمت عمده و … وجود دارد که تحت تاثیر عوامل و فاکتورهای متعددی می باشد. بر این اساس و از آن جایی که نمی توتن قیمت ثابت و مشخصی را به عنوان قیمت قطعی محصول در نظر گرفت، قیمت ها به صورت روزانه در بازار تهیه و تنظیم می شوند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0