مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه های معتبر چمن مصنوعی در یزد

در مکان هایی که امکان پرورش ویا گیاهان طبیعی وجود ندارد چمن مصنوعی می تواند گزینه ای مناسبی برا ایجاد فضای سبز، زیبا و دل نشین باشد. چمن مصنوعی استوک برای افرادی که توانایی مالی خوبی نداشته و قادر به پرداخت هزینه آن نیستند می تواند گزینه ای خوبی باشد .

فروشگاه های معتبر چمن مصنوعی در یزد

توضیحی درباره نسل اول چمن های مصنوعی

توضیحی درباره نسل اول چمن های مصنوعی تاریخچه چمن مصنوعی :تاریخ و نصب اولین چمن مصنوعی دنیا به بیش از نیم قرن نمی رسد که دران زمان از کیفیت خوبی برخوردار نبود اما روز به روز با پیشرفت علم و تکنولوژی کیفیت محصول بهترشده .تا انجایی که در استادیوم های ورزشی بیشتر دنیا  استفاده می شود. 

اولین استادیوم گنبدی جهان واقع در شهر هیوستون  تگزاس در سال 1960 از این فناوری استفاده شد.این استادیوم به دلیل سرپوشیده بودن از تابش شدید خورشید بر چمن مصنوعی جلوگیری می کرد. که می توان گفت یک مکان مناسب برای نصب اولین چمن مصنوعی دنیا در زمین های ورزشی به شمار می رود.

در سال1966 اولین ورزشگاه که در آن از محصول یاد شده استفاده شد زمین بیسبال بود .اولین چمن مصنوعی در ورزشگاه روباز نصب شد که کیفیت خوبی نداشت مثل یک پتوی سبزرنگ از نایلون کوبیده شده، اما می توان از این واقعه سر آغاز پوشش دیگری از کف ورزشگاه ها در دنیا یاد آورد.

چمن های مصنوعی به چند دسته تقسیم می شوند که در زیر به آن ها اشاره می شود:

1_نسل اول چمن مصنوعی :

کاملا محکم با بافت فشرده بسیار مقاوم در برابر سایش تولید شد.این ویژگی منحصر به فرد میزان آسیب دیدگی ورزشکاران در حین بازی را کاهش داد .درضمن شکل ظاهری این محصول در نسل اول نسبت به تولیدات ابتدایی از  زیبایی بهتری برخوردار بوده است . با این همه تولیدکنندگان این محصول در اوایل 1970 تصمیم گرفتند  مواد به کار رفته که قبلا نایلون بوده از الیاف پلی پروپیلن استفاده  نمایند.

2_نسل دوم چمن مصنوعی:

که در اواخر دهه ی 1970 به بازار ارائه شد نسبت به چمن طبیعی شباهت زیادی داشت .در نسل دوم این محصول از الیاف بهتری نسبت به نسل اول استفاده شد .بین الیاف چمن با شن و ماسه پر میشد تا به زمین محکم تر بچسبد تا پایداری کافی داشته باشد تا در حین بازی ورزشکاران چمن بازی حرکت نکرده و جا به جا نشود.همین مورد باعث اهمیت بیشتر این نوع محصول در نسل دوم شد .

درضمن دارای یک سطح لایه ی اضافی بوده بالاتر از کف لاسیتک چمن قرار داشته تا در هنگام کنترل توپ به راحتی بتواند آن را کنترل نماید.

بش از یک دهه زمان برد تا چمن مصنوعی جایگزین چمن طبیعی شود و بیشتر در آن زمان در میدان های بازی بیس بال وهاکی مورد استفاده قرار می گرفت .

پس از دهه ی 1980 تا 1990 برخی از باشگاه های فوتبال از این محصول جهت کف زمین فوتبال برای تمرینات و بازی های خود  استفاده نمودند.

چمن مصنوعی نسل سوم:

می توان نسل کنونی چمن مصنوعی دانست،استفاده گسترده تری نسبت به اولین چمن مصنوعی تولید شده دارد.

الیاف تشکیل دهنده این نسل  از پلی اتیلن نرم  تر با اصطکاک کم  ساخته شده است و برای ورزش های فوتبال وراگبی ایده آل است .لایه ی سطحی نسل سوم پر از خرده های لاستیکی ماسه مانند و سیلیس تشکیل شده  است.ترکیب فیبر و پرکننده باعث می شود.سطح چمن مصنوعی راحت تر ایمن تر وبا دوام تر باشد.

فروش ارزان انواع چمن مصنوعی با کاربرد های مختلف

فروش ارزان انواع چمن مصنوعی با کاربرد های مختلف در زمینه فروش انواع چمن مصنوعی باید یاد آور شود که بسته به نوع زمین و ورزش مورد استفاده گردد  ودر ضمن زمانی که خریدار قصد خرید چمن مصنوعی را داشته ویژگی محصول را ساده مفید و مختصر توضیح داده تا نیاز مشتری برطرف شود و بسته به نوع نیاز خریداری کند. 

در حال حاضر اینترنت یک بستر مهم برای فروش محصولات در تمام دنیا می باشد که می توان از این پتانسیل جهت فروش آنلاین استفاده کرد که در زیر هر چمن مصنوعی ویژگی ها ابعاد و نوع آن را نوشت وخریدار به راحتی بتواند محصول خودرا خرید کند

مورد دوم بازاریابی حضوری است که یک فرد با دردست داشتن یک کاتالوگ از انواع محصولات به مکان هایی ورزشی رفته وبا مسئول ورزشگاه حرف زده  و در صورت پسند اعلام می نماید که قصد خرید دارد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0