مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه های معتبر موکت ظریف مصور طرح خزان

طرح و رنگ های مورد استفاده شده در موکت ها در سال های اخیر بسیار مورد توجه بوده است به طوری که افراد زیادی این روز های برای خرید انواع موکت طرح دار اقدام می کنند. موکت ظریف مصور طرح خزان یکی از چند هزار طرح موجود در بازار می باشد که بسیاری از فروشگاه های معتبر موکت در زمینه فروش آن فعالیت می کنند. نمایندگی های موکت ظریف مصور نیز می توانند گزینه مناسبی برای تهیه این موکت در متراژ های متفاوت باشند.

فروشگاه های معتبر موکت ظریف مصور طرح خزان

مشخصات اصلی موکت ظریف مصور طرح خزان

مشخصات اصلی موکت ظریف مصور طرح خزان شرکت ظریف مصور یکی از قدیمی ترین تولیدکننده های موکت در کشور می باشد که افراد زیادی از قدیم الایام با محصولات آن آشنا هستند و از کیفیت و زیبایی طرح های آن ها مطلع می باشند.

این شرکت علاوه بر تولید انواع موکت ها خانگی در زمینه تولید محصولات مخصوص هتلی نیز فعالیت می کند به طوری که در حال حاضر علاوه بر موکت های معمولی موکت های قرمز تشریفاتی نیز تولید می کند.

اگر بخواهیم مهم ترین مشخصات موکت ظریف مصور را نام ببریم باید لیست بلند بالایی تهیه کنیم که در حال حاضر مقدور نیست. ولی قصد داریم به برخی از آن ها اشاره کنیم تا بیش از پیش با محصولات این شرکت آشنا شوید.

شرکت ظریف مصور از برجسته ترین تولیدکنندگان موکت در کشور است و کیفیت محصولاتش به قدری خوب است که در حال حاضر به سایر کشور های جهان صادر می گردد. طرح و رنگ های اجرا شده برای تولید انواع موکت نیز بسیار چشمگیر و دیدنی هستند. طرح خزان یکی از جذاب ترین طرح های این شرکت در سال های اخیر بوده که از فروش خوبی هم برخوردار است.

طرح خزان موکت ظریف مصور در رنگ های مختلف

طرح خزان موکت ظریف مصور در رنگ های مختلف ظرفیت تولید موکت ظریف مصور سالانه به چند هزار متر مربع می رسد و که با تولید هر یک از طرح های خود در رنگبندی های متفاوت اقدام به جذب بیشتر مشتری و افزایش فروش می کند.

این روز ها مشتریان دارای سلیقه های مختلف و متفاوتی هستند بنابراین باید شرایطی به وجود آورد که بتوان رضایت همه آن ها جلب نمود. شرکت ظریف مصور با تولید موکت طرح خزان توانست در این زمینه موفقیت چشمگیری به دست آورد. از طرفی با تولید موکت طرح خزان در رنگ های مختلف این موفقیت را برای خود تضمین نمود.

رنگ های طرح خزان آبی، سبز، بنفش، عنابی، قهوه و نارنجی هستند که شرکت ظریف مصور با تولید آن ها توانست مشتریان و مصرف کنندگان موکت طرح خزان را افزایش دهد. با وجود این که طرح خزان در ظاهر بسیار ساده به نظر می رسد ولی همین سادگی سبب می شود فضا و دکوراسیونی که از آن بهره می گیرد بسیار شیک و زیبا دیده شود.

فروش فوق العاده موکت ظریف مصور طرح خزان در تهران

فروش فوق العاده موکت ظریف مصور طرح خزان در تهران موکت های ظریف مصور به دلیل داشتن کیفیت فوق العاده شان در بسیاری از شهر های ایران اللخصوص تهران، تبریز، شیراز، ارومیه، اصفهان و مشهد از فروش بسیار خوبی برخوردار است.

تولید موکت طرح خزان در رنگ بندی های مختلف نیز سبب شده تا مخاطبان و مصرف کنندگان آن نیز بیش از پیش افزایش یابد چرا که با انتخاب رنگ می توان آن را با فضاهای مختلف خانه و دکوراسیون های متفاوت ست نمود.

در سال های اخیر شرکت ظریف مصور برای فروش محصولات خود در برخی از ماه های سال اقدام به فروش فوق العاده موکت همراه با تخفیف در نظر گرفته است. این نوع فروش می تواند مزایای بسیار زیادی برای خریداران خرد این محصول به همراه داشته باشد.

اما بنک داران و فروشندگان اصلی این محصول می توانند از طریق نمایندگی های پخش و توزیع عمده انواع موکت نسبت به خرید انواع موکت ظریف مصور اقدام کنند. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این مجموعه ها دارند این است که در تامین انواع موکت در تعداد و متراژ های متفاوت محدودیتی ندارد و کالا مشتریان به محض سفارش در اختیارشان قرار می گیرد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0