مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته در کرمان

فرش یکی از کهن ترین و با کیفیت ترین نمونه های تولید شده در ایران است.

بافتن این محصول ها در طرح ها و اندازه های متنوع در اقصی نقاط ایران قدمتی طولانی دارد. در سال های گذشته از الیاف های متنوع طبیعی برای بافت این نمونه ها استفاده می شد.

با گسترده شدن تکنولوژی و بروز دستگاه های مدرن این اجناس به دو دسته فرش های دستباف و ماشینی تقسیم می گردند. فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته یکی از جدید ترین نمونه هایی که در برخی از مناطق کشورمان تولید شده است.

در شهر کرمان فروشگاه فرش بزرگی وجود دارد که انواع این اجناس را با مناسب ترین نرخ ممکن به مشتری های خود ارائه می نماید.

فروشگاه فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته در کرمان

آشنایی با خصوصیات فرش ۱۵۰۰ شانه

آشنایی با خصوصیات فرش ۱۵۰۰ شانه امروزه با پیشرفت دستگاه های مخصوص در زمینه فرش بافی هر ساله با نمونه های جدید و مدرن زیبایی رو به رو می شویم. فرش ۱۵۰۰ شانه یکی از نو ظهور ترین اجناسی است که توسط کارخانه های معتبر و مجهزی تولید می گردد. این نوع از فرشها دارای خصوصیت های خاص خود می باشند که در زیر به برخی از مهم ترین خصوصیات فرش ۱۵۰۰ شانه اشاره می کنیم:

  • استفاده کردن از ظریف ترین و متنوع ترین نوع نخ ها برای بافتن آن 
  • دارای طرح های متنوع بیشماری می باشند.
  • رنگ بندی بسیار جذابی دارند که چشم هر مشتری را خیره می کند.
  • به دلیل مصرف نخ های درجه یک و با کیفیت به راحتی قابل شست و شو می باشند.
  • دارای وزنی سبک می باشند که به سهولت می توان حمل و نقل کرد.
  • دارای تراکم بالایی از الیاف هستند که موجب نرم بودن آن شده است.

نخ های با کیفیت به کار رفته در فرش های ۱۵۰۰ شانه

نخ های با کیفیت به کار رفته در فرش های ۱۵۰۰ شانه ایرانیان از سال های قدیم تا به امروز به دنبال بافتن فرش ظریف با درجه کیفی بالایی بودند.

در قدیم الایم به دلیل نداشتن بسیاری از امکانات نمی توانستند که محصول مورد نظر خود را تولید کنند اما امروزه اکثر کارخانه هایی که دارای تجهیزات مدرن بیشماری می باشند، اقدام به تولید متنوع ترین محصول ها در سایز های مختلف می نمایند.

در ایران به دلیل این که برخی از برند ها دارای سابقه زیادی در این عرصه هستند و از نیروی انسانی زیادی برخوردار می باشند هر ساله اقدام به تولید بهترین فرش های روز دنیا می کنند که یکی از آنها فرشهای ۱۵۰۰ شانه به شمار می آید.

در این کالا نخ ها با کیفیت بسیار زیادی به کار رفته است که می توان به عنوان یکی از خصوصیت های بارز آن اشاره نمود. این نمونه به سبب این که یکی از ظریف ترین اجناس موجود در بازار می باشند و از تراکم بالایی هم برخوردار هستند از انواع نخ ها در آن ها مصرف شده است. نخ فرش ۱۵۰۰ شانه شامل موارد زیر می شود:

  1. نخ های تار آن از جنس پنبه و پود آن از جنس جوت یا کنف می باشد.
  2. نخ خاب آن که بسته به هر برندی متفاوت است اصولا از جنس اکریلیک است.
  3. نخ های ریشه آن ها هم که بیشتر برای زیبا سازی کالا به کار می روند نیز پنبه می باشند.

فروش انواع فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته با نازلترین قیمت

فروش انواع فرش ۱۵۰۰ شانه گل برجسته با نازلترین قیمت فرش یکی از کالاهایی است که افراد از گذشته تاکنون آن را در نقش های گوناگون با قیمت های مختلفی خریداری می نمایند.

در عصر حاضر بیشتر خانواده ها از این اجناس به عنوان یک محصول تزئینی استفاده می کنند. زیرا به قدری طرح های این کالا ها زیبا شده است که همانند یک تابلوی نقاشی عمل می کنند.

اکثر خریداران در کشور های مختلف به دنبال جنس های تک و منحصر به فرد هستند. به همین خاطر است که در بازار های داخلی و خارجی فروش فرش ۱۵۰۰شانه گل برجسته که طراحی سه بعدی دارند، افزایش پیدا کرده است. در برخی از فروشگاه ها  انواع این وسایل در طرح های متنوع با نرخی مطلوب به صورت عمده به فروش می رسد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0