مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه فرش های ۱۰۰۰ شانه در تهران

فروشگاه فرش های ۱۰۰۰ شانه در تهران با بالاترین نخ و بافت فوق ریز بافت تولید می شود. تولید فرش ماشینی با کیفیت بوده 100 درصد آکریلیک هیت ست شده با ضمانت است .برای خرید فرش 1000شانه می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام کنید به دلیل حذف واسطه ارزان قیمت می باشد برای خریدار سود آور می باشد.

فروشگاه فرش های ۱۰۰۰ شانه  در تهران

شانه در تولید فرش ماشینی به چه معناست

شانه در تولید فرش ماشینی به چه معناستبرای انتخاب فرش 1000 شانه در تولید فرش ماشینی اهمیت به سزایی دارد بسیاری از افراد به تازگی علاقه مند به خرید و فرش ماشینی جدید برای خانه خود شده اند با تراکم و شانه در فرش مواجه خواهند شد، ولی اینکه تراکم و شانه فرش چیست را نمی دانند.تصور اشتباهی که در بین مردم شکل گرفته است این است که هر چه تراکم فرش بیشتر باشد کیفیت فرش بالاتر می باشد و همینطور تفکر بلعکس آن نیز بین مردم وجود دارد که هرچه فرش دارای تراکم پایین تری باشد، دارای کیفیت پایین تر می باشد ولی بر خلاف این موضوع کیفیت فرش رابطه به تراکم و شانه آن ندارد و تاثیر تراکم بالای فرش بر روی زیبایی آن می باشد. برای درک بهتر این موضوع می توان  آن را با مثال اینکه اگر ما بخواهیم خرید و فرش ماشینی تراکم بالا و یا خرید فرش ماشینی از الیاف فاقد کیفیت پایینی خواهد بود همچنین در صورتی که فرش از جنس با کیفیتی بوده تراکم و شانه پایینی باشد دارای کیفیت بالایی خواهد بود شانه فرش نیز یک تراکم می باشد که به آن تراکم عرضی نیز گفته می شود. با این تفاوت که در تراکم فرش، تعداد گره های طول فرش را مورد شمارش قرار می دادیم، ولی برای به دست آوردن تعداد شانه قالی باید تعداد راههای عرض فرش را بشماریم. برای شانه نیز بهتر است با یک مثال آن را توضیح دهیم که اگر فرش 1000 شانه ماشینی داشته باشیم به این معنی است که در یک متر عرض فرش1000 رج بافته شده باشد و در سه متر فرش کافی است مقدار 3000 گره خواهد بود. برای به دست آوردن شانه فرش کافی است مقدار کمی انتخاب و با شمارش آن تعداد شانه فرش ماشینی را پیدا کنید و خواهید توانست به این موضوع پی ببرید برای به دست آوردن شانه فرش کافی است مقدار کمی از آن را 10 سانتی متر و یا 1 سانتی متر انتخاب و با شمارش آن تعداد شانه فرش ماشینی را پیدا کنید و خواهید توانست به این موضوع پی ببرید که آیا فرشی که خریداری کرده اید اصلی بوده و به همام تعداد شانه بالای فرش خریداری شده. می باشد.

نکاتی درباره انتخاب فرش 1000 شانه

نکاتی درباره انتخاب فرش 1000 شانهفرش ماشینی 1000شانه یا قالی های دیگر یکی از اصلی ترین قسمت های زندگی یک خانواده ی ایرانی را در بر می گیرد و علاوه بر ایرانیان امروزه در تمام قسمت های جهان جای خود را باز کرده طرفداران خوب را به دست آورده است. در بحث دیزاین داخلی از اهمیت بسیار برخوردار می باشد و تولید فرش امروزه یکی از مهمترین صنعت های داخلی کشور به حساب می آید. مخصوصا در منطقه تبریز و مشهد.

با توجه به رقابتی که در فروش فرشهای ماشینی وجود دارد و افزایش چشمگیر کارخانه های تولید فرش تولید کنندگان همواره در تلاش برای افزایش کیفیت فرش شرکت های تولید خود می باشد. تا سهم بیشتری از بازار به دست بیاورند با توجه به این رقابت و شاهد نتایج جالبی بودیم  کم کم با افزایش تراکم و تعداد شانه های فرش های ماشینی روبرو شدیم.

البته تغییرات اساسی و به اصطلاح انقلابی هم در کیفیت نخ های مورد استفاده به وجود آمد و تنها به افزایش تراکم و تعداد شانه های قالی نینجامید. نتیجه ی پیشرفت ها در بافت فرش هتی ماشینی به وجود آمدن و وارد چرخه ی تولید شدن فرش 1000شانه ماشینی به صورت انبوه بود.

فروش عمده فرش های ۱۰۰۰ شانه

فروش عمده فرش های ۱۰۰۰ شانه امروز با پیشرفت تکنولوژی و گسترش ارتباطات بیشتر خرید فروش عمده فرش به صورت اینترنتی انجام می شود. خرید از طریق وب سایت های آنلاین یا همان فروشگاههای اینترنتی به دلیل حذف واسطه خرید مستقیم از تولیدکننده به خریدار بسیار ارزان قیمت خواهد بود و برای فروشند با صرفه می باشد

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0