مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان فرش ۱۰۰۰ شانه در تبریز

 کشورمان ایران را به عنوان مهد و قطب تولیدی فرش در جهان می شناسند و سال های بسیاری است که در دل شهر های هنری ایران، انواع فرش در تراکم و شانه های گوناگون به تولید می رسند. فرش ۱۰۰۰  شانه یکی از نمونه متراکم کفپوش های با اصالت ایرانی است و برترین تولید کننده این محصول، در شهر هنرمند تبریز در عرصه تولید و توزیع داخلی و خارجی این فرش فعال می باشد.

فروشندگان تبریزی فرش 1000 شانه سعی داشته اند با ایجاد تخفیفات ویژه و شرایط خرید عمده، امکان خرید ارزان قیمت را برای مشتریان محصول فراهم بیاورند.

فروشندگان فرش ۱۰۰۰ شانه در تبریز

ویژگی های فرش ۱۰۰۰ شانه تبریز

ویژگی های فرش ۱۰۰۰ شانه تبریز ایران مهد تولید فرش در جهان است و از گذشته تا به امروز تولید کنندگان انواع فرش در این مرز و بوم با استفاده از طرح های نوین در راستای تولید این محصول فعال بوده اند.

در گذشته بیشتر افراد از فرش های دستباف در منازلشان استفاده می کردند، اما با گذشت زمان و بالا رفتن قیمت فرش های دستباف؛ و با روی کار آمدن فرش های ماشینی، افراد به سمت خرید این سری از فرش های مدرن روی آوردند.

فرش های ماشینی با وجود کیفیت عالی از نمونه فرش های دستباف قیمت و بهای کمتری دارند. فرش های ماشینی در تراکم و شانه های زیر در سطح بازار های عرضه موجود می باشند:

  • فرش های 1000 شانه
  • فرش های 700 شانه
  • فرش های 1500 شانه
  • فرش های 2000شانه

از ویژگی های فرش 1000 شانه می توانیم به امر کیفیت و ضخامت بالا  تر این محصول نسبت به نمونه 700 شانه اشاره کنیم. یک ویژگی فرش ۱۰۰۰ شانه که این محصول را نسبت به نمونه های 1500 و 2000 متمایز کرده این است که این نمونه فرش در رنج  متوسط قرار داشته و با قیمت بهای عالی اش توانسته هم از نظر کیفیت و مرغوبیت مفید واقع شده و هم از نظر اقتصادی، مقرون به صرفه واقع شود.

فرش 1000 شانه تبریز از نخ اکریلیک هیت ست به تولید رسیده است و این فرآورده تولیدی زمینه ساز این امر شده که فرش مربوطه از آسیباتی چون حرارت، رطوبت، سایش و غیره در امان باشد. فرش های 1000 شانه تبریز از نظر ظاهری مشابه فرش های دستباف اند و به همین دلیل از سوی مشتریان مورد توجه قرار گرفته و حتی به عرصه صادرات و فروش بین الملل نیز وارد شده اند.

انواع تراکم فرش ۱۰۰۰ شانه

انواع تراکم فرش ۱۰۰۰ شانه گفتیم که با توجه به قیمت مناسب فرش های ماشینی؛ مشتریان به این دسته از فرش ها علاقه نشان داده اند و در کشورمان و در دل شهر های هنری ایران، کارخانجات بسیاری در راستای تولید فرش فعالند و یکی از محبوب ترین این شهر ها، تبریز می باشد.

دو مسئله شانه و همچنین تراکم فرش؛ دو مشخصه مهم و اصلی در این کفپوش با اصالت است. در این قسمت ما سعی داریم درباره تراکم فرش صحبت کنیم؛ و اما تراکم فرش چیست؟

تراکم به تعداد و میزان گره هایی گفته می شود که در هر متر مربع و طول فرش وجود دارد. تراکم بالا در هر فرشی، زمینه مقاومت بیش تر آن را فراهم می کند. تراکم فرش ۱۰۰۰ شانه حدود 3000 است و انواع این فرش در دو دسته 8 و 10 رنگ به تولید می رسند.


فروش فرش ۱۰۰۰ شانه طرح جدید

فروش فرش ۱۰۰۰ شانه طرح جدید فروش فرش ۱۰۰۰ شانه طرح جدید به صورت عمده، زمینه ساز این امر شده تا تمامی مشتریان با کم ترین هزینه و سرمایه از امکان خرید زیبا ترین فرش ها برخوردار بوده و با کم ترین مبلغ پرداختی به بهترین نحو منزل خود را فرش کنند.

فروش فرش های 1000 شانه به صورت مستقیم و غیر حضوری انجام می شود و بدین شکل مشتریان می توانند از هر نقطه کشور به برترین تولید کنندگان محصول متصل شوند.

امکان خرید غیر حضوری و مستقیم انواع فرش طرح جدید 1000 شانه شرایط ایجاد ارتباط سریع و ثبت سفارش آسان را برای مشتریان خارجی نیز فراهم آورده است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0