مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان تابلو فرش سلطنتی در یزد

تابلو فرش سلطنتی از بهترین نمونه های تولید شده فرش های تزیینی است که توانسته جایگاه بسیار خوبی را در سطح بازارهای کشور و بازارهای جهانی به دست آورد، کیفیت مطلوب این تابلو فرش ها سبب شده است تا مشتریان زیادی را همواره به سوی خود جذب نمایند. قیمت این محصول بسته به نوع الیاف به کار رفته شده، رنگ‌، مدل، هزینه تولید، دستمزد بافنده متفاوت است.

فروشندگان تابلو فرش سلطنتی در یزد

خاستگاه تابلو فرش از کجاست

خاستگاه تابلو فرش از کجاست

در واقع می‌توان گفت که تابلو فرشها به این منظور بافته می شوند که جنبه تزیینی دارند و زیبای بسیار زیادی را به مکان مورد نظر می بخشند بنابراین می‌توان به این نتیجه رسید که خاستگاه تابلو فرش بیشتر برای تزیین دیوارهای منازل و یا مکان هایی مانند مکان های فرهنگی، موزه و هتل‌های لوکس است.

این تابلو فرش ها از دیرباز در کشور ما بافته می شده و مورد استقبال مردم آن زمان قرار می گرفته است و هم اکنون نیز بافت آنها ادامه دارد و رونقی بیش از پیش را به دست آورده است.

به طور کلی می‌توان گفت که استفاده از نقوش بسیار زیبا که برگرفته شده از تاریخ کهن کشور، اساطیر، اقلیم، سلطنت های مربوط به زمان گذشته است الهام گرفته شده است.

این تابلو فرش ها توسط دست های هنرمندان بافته شده و به بازار عرضه می شود قیمت این محصول با توجه به فاکتورهای یاد شده متفاوت است اما این اثر های هنری به حدی زیبایی دارند که به لحاظ معنوی و مادی نمی توان قیمت خاصی را بر روی آنها گذاشت.

اما به طور کلی می توان گفت تولید کنندگان این محصول، عرصه خوبی را برای اشتغال هنرمندان فراهم کرده اند و همچنین علاوه بر تامین نیازهای داخلی کشور در سطح جهان نام خود را به عنوان بهترین تولید کنندگان تابلو فرش بر افراشتند.

توضیحاتی راجع به طراحی نقشه در تابلو فرش

توضیحاتی راجع به طراحی نقشه در تابلو فرش

طراحی تابلو فرش ایرانی بسیار کار پر زحمت و ظریفی می باشد که توسط دستان هنرمندان طراح صورت می‌گیرد و بافندگان هنرمند نیز آن را اجرا می‌کنند.

این طراحی‌ها برگرفته شده از بسیاری از نقوش متنوع در فرهنگ، مدرنیته و کلاسیک جهانی است، برای طراحی در نظر گرفتن عوامل مختلفی مانند رنگ، مدل، الیاف به کار رفته و تعداد گره هایی که باید برای بافت آن در نظر گرفته شود بسیار پر اهمیت است لذا در زمان طراحی نقش تمامی این عوامل را مد نظر خود قرار داده و ضمن مشخص کردن آنها نقشی بسیار زیبا را خلق می کنند.

در طراحی نقشه تابلو فرش ها به عالم طبیعت نیز توجه زیادی می شود و طراحان با الهام گرفتن از طبیعت زیبا و منحصر به فرد کشور نقش های بسیار زیبا را طراحی می کنند که بیانگر حالا هوای زیبایی است به گونه ای که افراد با دیدن آن می توانند خود را در آنجا احساس کرده و طبیعت آن را از نزدیک لمس کنند.

برای همین طرح و بافت این تابلو فرش ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است چراکه به طور مستقیمی با روح و روان افراد ارتباط برقرار کرده و می‌تواند پیام خود را و حس بافنده و طراح را به آنها منتقل کند.

میزان صادرات سالانه تابلو فرش های ایرانی

میزان صادرات سالانه تابلو فرش های ایرانی

صادرات تابلو فرش از کشور ایران به سایر کشورهای جهان از دیرباز وجود داشته است و امروزه این میزان به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده است چرا که تمامی کشورهای دنیا علاقمند به هنر و خلاقیت ایرانی هستند.

استفاده از این تابلو فرش ها برای آنان بسیار پر اهمیت است تابلو فرش های ایرانی جایگاه خوبی را در سطح جهان به دست آورده و همواره بر مشتاقان و علاقه‌مندان خرید آن افزوده می شود.

صادرات این محصول در سال‌های آینده بیش از پیش رونق خواهد یافت. همچنین لازم به ذکر است مشتریان برای خرید این محصول می‌توانند با کارشناسان مربوطه ارتباط حاصل کرده و با دیدن انواع و مدل های تولید شده این تابلو فرش های زیبا بیشتر آشنا شوند و آن را خریداری نمایند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0