مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده موکت های پرزدار تافتینگ در رنگ های مختلف

امروزه موکتها در دکوراسیون داخلی خانه و طراحی منحصر به فرد فضا نقش ویژه ای را ایفا می کنند. استفاده از موکت از قدیم الایام تا به کنون در طراحی فضای داخلی خانه مرسوم بوده است. در گذشته به دلیل نبود فناوری و دانش فنی، موکتها با دست بافته می شدند که البته زمان بر بود و همت و مهارت زیادی می طلبید. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاه های پیشرفته، روند تولید موکتها سرعت بیشتری گرفته و با توجه به سلیقه های مختلف، طرحها و رنگ بندی متنوعی در بازار عرضه می گردند. موکت های پرزدار تافتینگ، موکت تایل و موکت های پرز کوتاه نمونه هایی از جدیدترین موکتها می باشند. موکت های پرز دار تافتینگ با توجه به کیفیت و نوع الیاف به کار رفته در بافت آن، با قیمت های متفاوتی به فروش می رسند. 

فروشنده موکت های پرزدار تافتینگ در رنگ های مختلف

ویژگی های منحصر به فرد موکت های پرزدار

ویژگی های منحصر به فرد موکت های پرزدار یکی از ویژگی های موکت تافتینگ که باعث محبوبیت آن شده است و انتخاب آن مورد توجه اکثر افراد است، بافت فرش گونه آن است. بنابراین جایگزین مناسبی برای فرش است و قیمت آن به مراتب کمتر است. برای کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی برای خرید فرش بپردازند، بسیار مقرون به صرفه است و صرفه اقتصادی دارد. تولید این نوع موکتها توسط ماشین آلات مخصوص و با مرغوبترین الیاف انجام می شود. از لحاظ محکم بودن دارای ساختار منسجم و با دوامی است. به گونه ای که الیاف دراثر فشار اجسام سنگین، راه رفتن و نشستن دچار فرسودگی و سایش نمی شوند و حالت اولیه خود را حفظ می کنند. 

موکت های تافتینگ پرزدار با الیاف متفاوتی بافته و تولید می شوند. رنگ بندی و ترکیب رنگها در آن بسیار زیاد است و دست اشخاص را برای یک انتخاب مناسب با توجه به دکوراسیون داخلی خانه خود باز می گذارد. از طرف دیگر این نمونه از محصول، عایق حرارت و صدا می باشد. پرز های بلند آن از انتقال صدا به سایر طبقات جلوگیری می کند. در فصول مختلف به خصوص سرما، نقش عایق حرارتی را به خوبی ایفا کرده و مانع از هدر رفت و اتلاف انرژی می شود. نوع الیاف و مواد اولیه به کار رفته در آن باعث شده که از نرمی و انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد. یکی از دغدغه هایی که همواره افراد دارند، پرز دهی موکت است. در حالی که یکی از مزایای ویژه این موکت عدم پرز دهی آن است. ماندگاری و مقاومت بالا در مقابل فشردگی زیاد از جمله ویژگی با اهمیت موکت پرز دار تافتینگ است. 

انواع الیاف به کار رفته در تولید موکت

انواع الیاف به کار رفته در تولید موکت موکتها بر اساس نوع الیاف به گونه های مختلفی تقسیم بندی می شوند. الیافی که در بافت موکت استفاده می شود، شامل الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی است. الیاف پشم، الیاف پلی پروپیلن، الیاف پلی استر و اکریلیک نمونه هایی از این الیاف می باشد. 

الیاف پشم که در تولید موکت های پشمی کاربرد دارد از دوام و انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. ویژگی مهم الیاف پشم این است که کثیفی و آلودگی را جذب نمی کند. بنابراین نیازی به تمیز کردن و نظافت آن به طور مکرر نیست. الیاف پلی استر از نرمی بالایی بهره می برند و دارای براقیت و شفافیت زیادی است. همچنین این الیاف قابل بازیافت هستند و در صنایع دیگر نیز از آنها استفاده می شود. الیاف پروپیلن از مقاومت بالایی در برابر لکه و رطوبت دارد. همچنین این نمونه از موکتها قابل استفاده در مکانهایی که همراه با وسایل الکتریکی است، از اهمیت بالایی برخوردار است،. زیرا مقاومت بالایی در برابر الکتریسیته دارد. الیاف اکریلیک بسیار نرم و سبک هستند و قابل شست و شو هستند. 

فروش موکت پرزدار تافتینگ در کرمانشاه

فروش موکت پرزدار تافتینگ در کرمانشاه فروش موکت های پرزدار با توجه به ویژگیها و مزایایی که دارد، دارای جایگاه ویژه ای در شهرهای مختلف است. قیمت مناسب و کیفیت عالی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید می باشد که باید به آن توجه داشت. برای انتخاب موکت می توان از کارشناسان معتبر مشاوره های لازم را گرفت. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0