مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده موکت تشریفات قرمز صادراتی

همانطور که می دانید فرش و موکت در بسیاری از محل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و دارای طرح های مختلف می باشد. یکی از این محصولات موکت تشریفات قرمز می باشد که از آن می توان در فضا ها و مکان های مختلفی استفاده نمود. با توجه به ویژگی هایی که این گونه موکت ها دارند می توان گفت که تولید آن ها بسیار حائز اهمیت است. به طوری که فروشنده های این موکت نسبت به صادرات این محصول نیز اقداماتی انجام می دهند. در حال حاضر این دسته از موکت ها که حالت رسمی دارند از شرایط صادراتی مناسبی برخوردارند.

فروشنده موکت تشریفات قرمز صادراتی

محل های استفاده از موکت تشریفات قرمز

محل های استفاده از موکت تشریفات قرمزموکت ها متنوع و مختلفی توسط بسیاری از کارخانه های ایرانی تولید می شود که در بین آن ها می توان انواع موکت تشریفات قرمز را مشاهده نمود که در ابعاد و طرح های مختلفی تولید و روانه بازار می شود.

این نوع موکت ها به دلیل داشتن حالت رسمی در مکان ها و فضاهای خاص مورد استفاده قرار می گیرد. به کاربردن این گونه موکت ها می تواند فضایی بسیار مناسب و خاص به محیط و محل مورد استفاده دهد.

محل هایی که می توان از موکت های قرمز تشریفاتی در آن ها استفاده کرد به شرح زیر می باشد:

  • هتل ها
  • رستوران ها
  • راه پله
  • سالن های سینما
  • سالن ها کنفرانس
  • سالن های همایش
  • نمایشگاه ها

برای هر یک از موارد فوق می توان انواع موکت قرمز که دارای طرح های مختلف در حاشیه های خود هستند استفاده نمود. برخی از این فرش ها دارای حاشیه های طلایی رنگ هستند که به صورت ساده و یا مارپیچ در کناره های موکت قرمز استفاده شده است.

برخی دیگر از طرح ها نیز دارای حاشیه های سفید یا گلدار هستند که مصرف کنندگان بر اساس سلیقه و پرستیژ محل و فضا می توانند هر یک از آن ها در متراژ های متفاوت خریداری کرده و استفاده کنند.

موکت تشریفات قرمز در ابعاد مختلف

موکت تشریفات قرمز در ابعاد مختلفموکت تشریفاتی قرمز که توسط بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی و خارجی تولید می گردد باید دارای ابعاد مختلفی باشند تا بتوان از آن ها در فضا های مختلف استفاده نمود. از مهمترین قسمت ابعاد موکت های تشریفات می توان به عرض آن ها اشاره نمود.

با توجه به این که کارخانه تولیدکننده های موکت، محدودیتی از نظر تولید انواع موکت در طول های مختلف ندارند و همچنین فرش های قرمز نیز می توانند در طول های مختلف مورد استفاده قرار گیرند مهم ترین بخش تفاوت آن ها می تواند عرض باشد.

رول های تولید شده در کارخانه دارای طولی به متراژ 50 متر می باشند که این میزان طول دغدغه مصرف کنندگان را برای استفاده از موکت قرمز تشریفاتی کاهش می دهد. اما در قسمت عرض موکت ها بحث فرق می کند. به طوری که اگر عرض موکت های استاندارد نباشد و متناسب با فضایی که قرار است استفاده شود نباشد کمی مشکل خواهد بود.

بنابراین تولیدکنندگان با عرضه انواع موکت تشریفات قرمز در عرض های مختلف 50 سانتی متری تا 4 متری شرایط استفاده از آن ها برای محیط های مختلف مانند راهروها، راه پله ها و ورودی های مختلف فراهم نموده اند.

مقایسه قیمت موکت تشریفات با موکت های معمولی

مقایسه قیمت موکت تشریفات با موکت های معمولیموکت قرمز تشریفاتی با توجه به کارایی هایی که دارد امروزه بیش از پیش مورد توجه و استفاده قرار می گیرد. استفاده از این نوع فرش ها اغلب به عنوان کف پوش بوده و بیشتر فضاهایی را پوشش می دهد که تردد و رفت و آمد در آن ها رخ می دهد.

بنابراین کیفیت در این نوع فرش ها زیاد قابل توجه نیست و تولیدکنندگان این محصولات را در کیفیت ها متوسط به بالا تولید و روانه بازار می کنند. بنابراین قیمت موکت تشریفات در مقایسه با موکت های معمولی در برخی موارد می تواند ارزان تر باشد. چرا که هم نوع کاربری و متراژ های تولیدی آن ها با موکت های معمولی که کاربری های گسترده تری دارند تفاوت دارد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0