مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده موکت تایلی سیزال با کیفیت

موکت تایلی سیزال یکی از بهترین انتخاب ها برای پوشاندن کف انواع محیط ها می باشد. این شکل از محیط با ایجاد عایق سرما و گرما در کف ساختمان و ایجاد شکلی بسیار رسمی و زیبا بسیار مناسب فضاهایی با دکوراسیون ساده و رسمی می باشد. پرزهای این موکت به طور معمول کوتاه است و به همین علت برای استفاده در فضاهای پر تردد نیز مناسب است و خاک کمی به خود می گیرد. 

فروشنده موکت تایلی سیزال با کیفیت

مزیت استفاده از موکت های تایل سیزال

مزیت استفاده از موکت های تایل سیزالاستفاده از موکت های تایلی سیزال شامل ویژگی های بسیاری می شود. این موکت ها از الیاف پلی اکریل تولید می شوند و در برابر جذب لکه تا حد بسیار زیادی مقاوم می باشند؛ همچنین این موکت ها نسبت به سایر کفپوش ها قیمت بسیار مناسب تری دارند و در دوره های زمانی کوتاهتری می توان با تعویض آنها تغییر بزرگی در فضای داخلی ایجاد کرد. 
از دیگر مزیت موکت تایل امکان شست و شو راحت آن می باشد که برای سازمان های اداری و پر تردد این مسئله بسیار دارای اهمیت است. 

کم کردن صدای کفش و تردد به ویژه در مسافرخانه و هتل ها با استفاده از این موکت ها باعث می شود تا سایر مسافرین بتوانند در کمال آرامش استراحت نمایند.
موکت هایی با طرح تایل به فضا شکلی گسترده تر می دهند و با استفاده از آنها در فضا های کوچک، می توان اتاق ها را بزرگتر از شکل معمول آن نشان داد.
 این موکت ها برای اتاق های که در آنها کودکان و نوزادان بازی می کنند نیز بسیار نرم و راحت است و در صورت زمین خوردن کودکان هیچ آسیبی به آنها وارد نخواهد شد. موکت ها به هیچ وجه ایجاد آلرژی در افراد حساس نمی کنند و برای اشخاص با سابقه آلرژی های تنفسی به هیچ وجه مشکل ساز نخواهند بود. جالب است بدانید موکت ها با جمع کردن خاک در هوا بر خلاف پارکت و سرامیک می توانند هوا را سالم تر کنند.

شست وشو و نگهداری موکت های تایلی سیزال

شست وشو و نگهداری موکت های تایلی سیزالموکت ها مانند تمام کفپوش ها نیاز به پاکسازی و شست و شو دارند بهترین راه، نگهداری موکت تایل از هر گونه گرد و خاک و یا لکه می باشد اما در صورتی که نیاز به شست و شو داشتید بهتر است بدانید که شستن این موکت ها به دلیل الیاف مقاوم و بافت مستحکم بسیار ساده است و به راحتی می شود آن را به یک قالی‌شویی سپرد و با کیفیت روز اول تحویل گرفت.
در صورتی که اندازه آن کوچک است و تصمیم دارید که خودتان دست به کار شست و شوی آن شوید نیاز نیست تا نگران نوع شوینده ها باشید و با خیال راحت شست و شو را  با شوینده های معمولی انجام دهید.
پرزهای این موکت ها بسیار کوتاه می باشند و به همین علت زمان بسیار کمی نیاز است تا خشک شود و در کوتاهترین زمان بعد از شست و شو می شود دوباره در فضای ساختمان مورد استفاده قرار داد. 

امکان استفاده از این موکت ها بدون استفاده از چسب در زیر آن به راحتی وجود دارد و نیازی نیست تا درگیر چسب زدن و کندن آن هنگام جمع آوری و ارسال برای شست و شو باشید. 

نمایندگی فروش انواع موکت تایلی سیزال با کیفیت های متفاوت

نمایندگی فروش انواع موکت تایلی سیزال با کیفیت های متفاوت نمایندگی فروش موکت تایل ارائه دهنده انواع رنگ ها و طرح های متفاوت از این محصول در کیفیت های متفاوت می باشد. بر اساس شکل دکوراسیون خود و نوع کاربرد فضا می توانید شکل های متنوعی از این محصول را انتخاب نمایید. قیمت محصول در نمایندگی ها بسیار مناسب می باشد و محصول به همراه ضمانت کیفیت به خریدار ارائه می شود. 

امکان خرید به شکل عمده برای مصرف کننده های بزرگتری مانند هتل ها نیز وجود دارد که در صورتی که به این شکل خرید صورت گیرد محصول شامل تخفیف قیمتی بسیار خوبی می شود که در مدیریت و کاهش بودجه ی مصرفی بسیار تاثیر گذار است. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0