مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای با ارزان ترین قیمت

فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای با ارزان ترین قیمت موجود است و افراد می توانند این نوع فرش را تهیه کنند رنگ سرمه ای از نشان دادن کثیفی ها جلو گیری می کنند.رنگ سرمه تی به دلیل رنگ تیره آن آشغال روی فرش را نشان نمی دهد این روز ها رنگ سرمه بسیار پر فروش بوده است 

فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای با ارزان ترین قیمت

روش های رنگرزی الیاف فرش

روش های رنگرزی الیاف فرشروش های رنگرزی الیاف فرش سه نوع هستند که رنگرزی به روش های از قبیل صنعتی و  گیاهی و شیمیایی انجام می شود. که روش رنگرزی صنعتی به عملیات رنگ رزی گفته می شود که در کارخانه جات و کارگاه های رنگ رزی و به وسیله ی ماشین های رنگ رزی انجام می شود. به مرور زمان پیشرفت های قابل ملاحظه ای در این صنعت به وجود آمد و برای رنگ رزی ماشین های خودکار و مدرن ساخته شد. 

رنگرزی یکی از صنایع قدیم ایران است ایرانیان چینی ها و هندی ها از پیش کسوتان به کار گیری این فن هستند که قبل تر از سایر ملت ها از رنگ های طبیعی استفاده کرده اند. 

اهمیت رنگ فرش در دکوراسیون داخلی

اهمیت رنگ فرش در دکوراسیون داخلیاهمیت رنگ فرش دکوراسیون داخلی خیلی تاثیر دارد و نمای منزل را بسیار خاص و زیبا می کند و در انتخاب رنگ باید بسیار دقت کرد تا به منزل زیبایی ببخشد. فرش ها در رنگ های متنوعی تولید می شود که تفاوت رنگ های فقط در زمینه فرش است. رنگ تیره زیبایی بیش تری دارد. رنگ های تیره جذابیت فراوانی دارد فرش با رنگ زمینه ی سرمه ای تا ۹۹ درصد مواقع به شکل مشکی دیده می شود و تنها در زوایای خاص و نور های خاص محیطی هاله ای از رنگ سرمه ای تیره در فرش دیده می شود. و اما فرش های رنگ روشن هم زیبایی خاص خود را دارد ولی بستگی دارد در زمان چه رنگی مد باشد و اما فرش رنگ کرم به دلیل روشن بودن آن اندکی زود کثیف می شود و کثیفی را نشان می دهد. رنگ کرم در فرش های ماشینی چند سالی است که جای خودش را با سفید عوض کرده است و کرم شیری که چندین سال پیش در فرش های ماشینی استفاده می شود بسیار کم مورد توجه تولید کنندگان قرار می گیرد. اما رنگ جدیدی که در حدود دو سال است با طرح های زیبا و جذاب وارد بازار شده است رنگ فیلی نام دارد از ویژگی های این رنگ این است که علاوه بر این که زمینه ی روشنی دارد چرک تاب نیز هست و خیال شما را از بابت گرد و خاک و زود کثیف شدن فرش راحت می کند. برای خرید فرش ماشینی رنگ فیلی حتما به پرده مبلمان و دکوراسیون خانه توجه کنید که با فرش خانه هم خوانی داشته باشند چون ست کردن رنگ فرش با مبلمان و پرده ها در منزل یکی از مواردی است که در طراحی منزل از اهمیت ویژه ای بر خور دار است. 

اهمیت صادرات فرش ۷۰۰ شانه به کشور های خارجی

اهمیت صادرات فرش ۷۰۰ شانه به کشور های خارجیاهمیت صادرات فرش ۷۰۰ شانه به کشور های خارجی بسیار برای کشور مناسب بوده است زیرا باعث وارد شدن ارز برای کشور ما می باشد. 

فروش فرش های ۷۰۰ شانه در خارج از کشور با قیمت های مناسبی است این فرش ها در دو نوع بافته کی شوند یکی از ان ها به صورت ماشینی بافته می شود و دیگری به صورت دستی بافته می شود. قابل رکر است که فرش های دست بافت قیمت آن گران تر می باشد و با نخ هایی با جنس عالی بافته می شود. 

فرش های ۷۰۰ شانه در سایز های مختلف تولید و صادر می شود و افراد می توانند با توجه به متراژ و اندازه خریداری کنند. فرش های ۷۰۰ شانه دو در سه، فرش های ۷۰۰ شانه ۳ در ۳ و فرش های ۳ در ۴ موجود است. که قیمت های هر کدام متفاوت است. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0