مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان با قیمت مناسب

همان طور که می دانیم فرش یکی از مهم ترین کالا مصرفی خانگی در بین عموم مورد استفاده قرار گرفته است.همچنین فرش ها به دو روش ماشینی و دستی تولید می شود کارخانه جات زیادی در کشور برای تولید فرش فعالیت دارند از جمله کارخانه فرش کاشان در استان اصفهان.لازم به ذکر است که این فرش ها در ابعاد ۴ متری،۶متری،۹متری، ۱۲ متری تولید و به بازار عرضه میشود.ریز بافتی فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان خریداران زیادی را به خود جلب نموده از دیگر شاخصه های مهم دیگر این فرش طرح های ماندگار فرش دستباف ایرانی را بر روی فرش های ۱۵۰۰شانه ببافند.

فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان با قیمت مناسب

خصوصیات ویژه فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان

خصوصیات ویژه فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان

  • اغلب فرش های ایرانی دارای خصوصیاتی از جمله ریز بافتی و اجرای نقش و نگارهای زیبای فرش دستباف ایرانی،ریزبافتی فرش ۱۵۰۰ شانه و اغلب این ویژگی های ذکر شده را دارد.از دیگر خصوصیات ویژه فرش۱۵۰۰ شانه نخ ممتاز نازک و مرغوب در کارخانه جات که مواقع تولید از آن استفاده می شود. از لحاظ قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه،یکی از زیباترین و ظریف ترین فرش ماشینی است که به علت تراکم بالا نسبت به فرش های ماشینی از لطافت و زیبایی بیشتری برخوردار است. پس تراکم بالا و لطافت فرش که بستگی به استفاده از نخ مرغوب در تار و پود فرش نقش مهمی را ایفا می کند.
  • به طور خلاصه خصوصیات ویژه دیگر فرش عبارت است از؛
  • ریز بافتی 
  • تراکم بالای ۴۵۰۰ که باعث زیباتر شدن فرش است.
  • اجرا و استفاده از طرح های فرش دستباف که باعث خرید بیشتر این فرش در بازار های ایران انجام می گیرد.

علت شباهت فرش ۱۵۰۰ شانه به فرش های دستباف

علت شباهت فرش ۱۵۰۰ شانه به فرش های دستبافزیبایی و ریز بافتی فرش 1500 شانه و اجرای طرح های فرش دستباف توسط ماشین های تولید فرش و تکنولوژی کارخانه ای از مهم ترین شباهت این فرش به فرش های دستباف قابل استنباط است.باید درنظر داشته باشیم استفاده از نقش و نگار های دستباف ایرانی از خصوصیات مهم در تولید فرش 1500شانه کاشان می باشد.هرچه تراکم فرش ماشینی بیشتر باشد فرش توپر تر و سنگین تر که باعث فشردگی بیشتر فرش و هرچه شانه فرش بیشتر باشد فرش فشرده و ریز نقش تر خواهد شد در ضمن همین امر باعث شده تا شباهت فرش 1500شانه نسبت به فرش های دستباف بیشتر شود‌.

صادرات انواع فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان

صادرات انواع فرش ۱۵۰۰ شانه کاشاناز دیر باز تا به امروز فرش یکی از کالای اساسی مورد نیاز بین اقوام ایرانی مورد استفاده است. در کشور ما انواع فرش تولید اعم از دستی و ماشینی تولید و به بازار عرضه میشود. اکثر تاجران فرش چه در ایران و خارج کسب درآمد خوبی از فروش فرش ها داشته اند که فرش های ایرانی بدور از این مسئله نیست. مهمترین عامل در صادرات فرش در نظر گرفتن نوع و کیفیت،رنگ و طرح بندی مختلف با توجه به نیاز مشتریان مورد عرضه تاجران قرار گرفته است.همین امر سبب شده تا صادرات فرش های ایرانی از جمله صادرات فرش۱۵۰۰ شانه یکی از بیشترین صادرات فرش به کشورهای عربی و اروپایی را به خود اختصاص داده است. 

  • صادرات فرش ۱۵۰۰ شانه دارای  مشخصاتی ازجمله تراکم بالا، نخ مرغوب،درجه کیفیت بالا،تراکم عرضی و تراکم طولی مورد ارزیابی قرار گرفته است 
  • تاجران فرش ایرانی برای صادرات فرش ۱۵۰۰ شانه،نیاز به خرید عمده فرش به قیمت عمده را دارند. فرش کاشان از نظر تاجران یکی از فرش های لوکس ایران به حساب می آید که همین امر باعث صادرات این فرش در اقصی نقاط کشورهای اروپایی شده است‌.
  • دوام و مقاومت بالای این فرش که عمده استفاده از نخ مرغوب در تولید این فرش مورد استفاده بوده است.
  • بیشترین فرش صادر شده به کشور های دیگر از نوع دستباف گونه فرش ماشینی ۱۵۰۰شانه راحیل بارنگ فرش زمینه سرمه ای را میتوان نام برد،اغلب این فرش ها که مورد توجه خریداران و مشتریان و تاجران فرش در تراکم بالای آن که به اصلاح بازار میگویند خواب فرش هرچه سنگین تر باشد فرش جنس مرغوبی دارد عمده خریداران و صادر کنندگان فرش های ایرانی از این مسئله بدور نخواهند بود.
مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0