مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرش ۱۵۰۰ شانه تبریز با قیمت استثنایی

فرش ۱۵۰۰ شانه تبریز

تلاش های فراوان صنعت فرش ماشینی ایران از آغاز فعالیت خود تا کنون پیشرفت های فراوانی در این عرصه به همراه داشته و امروزه ضمن استفاده از بهترین و به روزترین دستگاه های صنعتی توجه بسیاری از مشتریان داخل کشور و خارج از کشور را نیز به خود جلب کرده است همه روزه فرش های متنوع و زیادی درحال تولید هستند که ظرافت و زیبایی آن ها بی نظیر است. که جدیدترین تولید این صنعت فرش 1500 شانه تبریز است.این صنعت تولید این فرش را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده است و در طی همین مدت کوتاه این فرش ۱۵۰۰شانه تبریز جایگاه بسیار والایی در صنعت فرش بدست آورده است و این جایگاه مناسب به دلیل ویژگی های یکتا و منحصر به فرد فرش 1500 شانه تبریز است.

 فرش ۱۵۰۰ شانه تبریز با قیمت استثنایی

مشخصات فنی فرش ۱۵۰۰شانه تبریز

مشخصات فنی فرش ۱۵۰۰شانه تبریز مشخصات فرش ۱۵۰۰شانه تبریز:

ای فرش شباهت بسیار زیادی به فرش های دستباف دارد و این شباهت فراوان به دلیل ظرافت در بافت آن است تراکم این فرش ۴۵۰۰ بوده و ترکیب رنگ های این فرش بسیار خاص هستند. در ساختار آن از ۸نوع رنگ استفاده شده است.

برای درک بیشتر مفهوم های تراکم و شانه به توضیح این مفاهیم میپردازیم :

شانه :در هر  سانت از عرض فرش15 گره وجود دارد در نتیجه در هر 10 سانت آن 150 گره و هر متر آن 1500 گره دارد که این همان مفهوم 1500شانه است.

تراکم:در هر سانت از طول فرش 45 گره وجود دارد و هر 10 سانت آن 450 گره و هر متر آن 4500 گره دارد که این مفهوم تراکم 4500 را می رساند .

 فرش 1500 شانه تبریز با استفاده از دستگاه HClx3 که ساخت کشور بلژیک است ساخته میشود لذا کیفیت آن در حد اعلا است.

همچنین نخ خاب فرش 1500 شانه تبریز  از جنس اکریلیک هیت ست است که خود طول عمر فرش را بالا میبرد و همچنین زیبایی و شفافیت فرش را زیاد کرده و در فرش های ماشینی تاثیر بسیار زیادی در نوع و کیفیت فرش دارد.

ویژگی های طرح فرش ۱۵۰۰شانه تبریز

ویژگی های طرح فرش ۱۵۰۰شانه تبریز ویژگی فرش 1500 شانه تبریز:

یکی از ویژگی هایی که در خرید فرش باید به آن دقت شود کیفیت و طول عمر آن فرش ضمن زیبایی آن است که طبق توضیحات قبلی کیفیت و طول عمر فرش1500 شانه تبریز اثبات شده است اما در بحث زیبایی و ظرافت این فرش باید گفته شود که برای طراحی این فرش ها از مفاهیم بسیار عمیق و اصیل ایرانی استفاده شده است به عنوان مثال از لچک استفاده شده که بسیار اصیل و پر طرفدار است این طرح ترنج کرم رنگ به همراه زمینه ی آبی جلوه ی بسیار زیبا و مجللی را به فرش میدهد و همچنین ترکیب رنگ کرم و شکلاتی در لچک و همچنین حاشیه فرش به همراه زمینه آبی زیبایی و هماهنگی خاصی به ارمغان می آورد و قابلیت های این نوع فرش دا دو چندان می کند.

فروش انواع فرش با کیفیت با تراکم بالا

فروش انواع فرش با کیفیت با تراکم بالا آیا شما به دنبال فرشی با کیفیت بالا به همراه قیمت پایین و همچنین دسترسی سریع به آن هستید؟

ما خرید اینترنتی فرش را در کنار کیفیت بالا و قیمت ارزان را به شما پیشنهاد می کنیم .این تفاوت قیمت خرید اینترنتی و حضوری به این دلیل است که در خریدهای اینترنتی شما این فرش را مستقیما از کارخانه خرید میکنید و یا به عبارتی هزینه های واسطه را برای خود حذف می کنید در این صورت شما همان فرش تولید شده در کارخانه و با همان کیفیت خرید می کنید اما با تفاوت قیمت فاحش و بسیار ارزان تر از فروشگاه های حضوری .

اگر با خواندن مطالب بالا قصد دارید که فرش1500 شانه تبریز را با قیمت استثنایی خریداری کنید با همکاران ما در این سایت ارتباط حاصل کنید تا ضمن برخورداری از دیگر امکانات زمینه ی خریدی مطمئن و آسان و با کیفیت را برای خود فراهم آورید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0