مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرش ۱۵۰۰ شانه تبریز با قیمت استثنایی

فرش ۱۵۰۰ شانه تبریز

تلاش های فراوان صنعت فرش ماشینی ایران از آغاز فعالیت خود تا کنون پیشرفت های فراوانی در این عرصه به همراه داشته و امروزه ضمن استفاده از بهترین و به روزترین دستگاه های صنعتی توجه بسیاری از مشتریان داخل کشور و خارج از کشور را نیز به خود جلب کرده است همه روزه فرش های متنوع و زیادی درحال تولید هستند که ظرافت و زیبایی آن ها بی نظیر است. که جدیدترین تولید این صنعت فرش ۱۵۰۰ شانه تبریز است.این صنعت تولید این فرش را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده است و در طی همین مدت کوتاه این فرش ۱۵۰۰شانه تبریز جایگاه بسیار والایی در صنعت فرش بدست آورده است و این جایگاه مناسب به دلیل ویژگی های یکتا و منحصر به فرد فرش ۱۵۰۰ شانه تبریز است.

 فرش ۱۵۰۰ شانه تبریز با قیمت استثنایی

مشخصات فنی فرش ۱۵۰۰شانه تبریز

مشخصات فنی فرش ۱۵۰۰شانه تبریز مشخصات فرش ۱۵۰۰شانه تبریز:

ای فرش شباهت بسیار زیادی به فرش های دستباف دارد و این شباهت فراوان به دلیل ظرافت در بافت آن است تراکم این فرش ۴۵۰۰ بوده و ترکیب رنگ های این فرش بسیار خاص هستند. در ساختار آن از ۸نوع رنگ استفاده شده است.

برای درک بیشتر مفهوم های تراکم و شانه به توضیح این مفاهیم میپردازیم :

شانه :در هر  سانت از عرض فرش۱۵ گره وجود دارد در نتیجه در هر ۱۰ سانت آن ۱۵۰ گره و هر متر آن ۱۵۰۰ گره دارد که این همان مفهوم ۱۵۰۰شانه است.

تراکم:در هر سانت از طول فرش ۴۵ گره وجود دارد و هر ۱۰ سانت آن ۴۵۰ گره و هر متر آن ۴۵۰۰ گره دارد که این مفهوم تراکم ۴۵۰۰ را می رساند .

 فرش ۱۵۰۰ شانه تبریز با استفاده از دستگاه HClx3 که ساخت کشور بلژیک است ساخته میشود لذا کیفیت آن در حد اعلا است.

همچنین نخ خاب فرش ۱۵۰۰ شانه تبریز  از جنس اکریلیک هیت ست است که خود طول عمر فرش را بالا میبرد و همچنین زیبایی و شفافیت فرش را زیاد کرده و در فرش های ماشینی تاثیر بسیار زیادی در نوع و کیفیت فرش دارد.

ویژگی های طرح فرش ۱۵۰۰شانه تبریز

ویژگی های طرح فرش ۱۵۰۰شانه تبریز ویژگی فرش ۱۵۰۰ شانه تبریز:

یکی از ویژگی هایی که در خرید فرش باید به آن دقت شود کیفیت و طول عمر آن فرش ضمن زیبایی آن است که طبق توضیحات قبلی کیفیت و طول عمر فرش۱۵۰۰ شانه تبریز اثبات شده است اما در بحث زیبایی و ظرافت این فرش باید گفته شود که برای طراحی این فرش ها از مفاهیم بسیار عمیق و اصیل ایرانی استفاده شده است به عنوان مثال از لچک استفاده شده که بسیار اصیل و پر طرفدار است این طرح ترنج کرم رنگ به همراه زمینه ی آبی جلوه ی بسیار زیبا و مجللی را به فرش میدهد و همچنین ترکیب رنگ کرم و شکلاتی در لچک و همچنین حاشیه فرش به همراه زمینه آبی زیبایی و هماهنگی خاصی به ارمغان می آورد و قابلیت های این نوع فرش دا دو چندان می کند.

فروش انواع فرش با کیفیت با تراکم بالا

فروش انواع فرش با کیفیت با تراکم بالا آیا شما به دنبال فرشی با کیفیت بالا به همراه قیمت پایین و همچنین دسترسی سریع به آن هستید؟

ما خرید اینترنتی فرش را در کنار کیفیت بالا و قیمت ارزان را به شما پیشنهاد می کنیم .این تفاوت قیمت خرید اینترنتی و حضوری به این دلیل است که در خریدهای اینترنتی شما این فرش را مستقیما از کارخانه خرید میکنید و یا به عبارتی هزینه های واسطه را برای خود حذف می کنید در این صورت شما همان فرش تولید شده در کارخانه و با همان کیفیت خرید می کنید اما با تفاوت قیمت فاحش و بسیار ارزان تر از فروشگاه های حضوری .

اگر با خواندن مطالب بالا قصد دارید که فرش۱۵۰۰ شانه تبریز را با قیمت استثنایی خریداری کنید با همکاران ما در این سایت ارتباط حاصل کنید تا ضمن برخورداری از دیگر امکانات زمینه ی خریدی مطمئن و آسان و با کیفیت را برای خود فراهم آورید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0