مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرش های ۷۰۰ شانه ارزان قیمت با ارسال فوری

فرش های ۷۰۰ شانه یکی از پرفروش ترین نوع فرش کلاسیک است که با وجود تولید فرش هایی با شانه و تراکم بیشتر همچنان بازار فروش و عرضه خوبی دارد که یکی از دلایل آن قیمت مناسبی است که دارد.

با توجه به حجم فروشی که این نوع از فرش ها دارند، تولید کننده های زیادی در داخل کشور این محصول را با قیمت مناسب و خدمات پس از فروشی مانند ارسال فوری عرضه می کنند.

فرش های ۷۰۰ شانه ارزان قیمت با ارسال فوری

آشنایی با مفاهیم شانه و تراکم در فرش

 آشنایی با مفاهیم شانه و تراکم در فرش همه ی ما در مورد تعداد شانه و یا تراکم فرش بسیار شنیده ایم ولی آیا با مفاهیم شانه و تراکم به صورت کامل آشنا هستیم و می دانیم یعنی چه؟

در تمام فرش ها تراکم عرضی و طولی فرش را با شانه که همان گره است مشخص می کنند. مثلا قالی ۷۰۰ شانه یعنی در هر متر عرض فرش معادل ۷۰۰ گره وجود دارد. در تراکم طولی نیز به همین صورت است. فرش با تراکم ۱۰۰۰ در طول یعنی در هر متر از طول این فرش ۱۰۰۰ گره وجود دارد. و به صورت کلی اگر تعداد گره در عرض ۷۰۰ و در طول ۱۰۰۰ باشد، مجموع گره در یک مترمربع از این فرش ۱۷۰۰ گره یا شانه است.

به صورت کلی شانه به ریزی و نقشه فرش مربوط می شود. هر چقدر تعداد گره هایی که در نقشه فرش بکار می رود بیشتر باشد، در واقع شانه های آن زیاد است.

اما تراکم به نوع بافت و فشردگی الیاف بستگی دارد که در فرش های مختلف متفاوت است. معمولا در فرش هایی که تعداد شانه بیشتری دارند، تراکم نیز کمتر است.

ویژگی های کیفی فرش های 700 شانه

ویژگی های کیفی فرش های 700 شانه فرش ۷۰۰ شانه به عنوان یکی از فرش های کلاسیک دارای ویژگی های خاصی است که باعث فروش و عرضه بالای این فرش در بازارهای داخلی شده است. از ویژگی فرش 700 شانه متوان به موارد زیر اشاره کرد:

فرش های ۷۰۰ شانه دارای تراکم عرضی ۷۰۰ و از لحاظ طولی تعداد شانه های آن معمولا بین ۲۱۰۰ تا ۳۰۰۰ به کار می رود. ولی رایج ترین نوع تعداد شانه در طول فرش های ۷۰۰ شانه، ۲۵۵۰ است. 

این فرش دارای طرح و رنگهای متنوعی است که در بسیاری از مکان ها می توان از آن استفاده کرد.

ضخامت این فرش نسبت به سایر فرش ها بیشتر است و برای کسانی که از مبلمان استفاده نمی کنند یک انتخاب بسیار عالی است. ضخامت بالای فرش باعث شده که در مکان هایی مانند اتاق خواب ها نیز استفاده بالایی داشته باشد.

قیمت فرش های ۷۰۰ شانه واقعی نسبت به فرش هایی با شانه و تراکم بالا بسیار مناسب و به صرفه است و برای کسانی که بودجه زیادی برای خرید فرش ندارند، بهترین انتخاب است. 

لطافت و دوام در فرش ها به جنس الیافی بستگی دارد که در تهیه آن به کاربرده شده است و معمولا فرش هایی که تراکم و تعداد شانه کمتری دارند از ضخامت بالاتری برخوردار بوده و دوام بیشتری نیز دارند. این فرش ها به دلیل ضخامتی که دارند، از نرمی و لطافت خاصی نیز برخوردارند.

تولید کننده های اصلی فرش های ۷۰۰ شانه

تولید کننده های اصلی فرش های ۷۰۰ شانه تولید کننده های اصلی فرش ۷۰۰ شانه این محصول را با توجه به عرضه بالایی که دارند در بازارهای داخلی و خارجی در تعداد بسیار بالا عرضه می کنند. قیمت مناسب این فرش باعث شده است که همچنان مخاطبان خود را داشته باشد.

به دلیل عرضه بالای فرش ایرانی در بازارهای جهانی، تولید کننده های این فرش در بازارهای خارجی نیز مخاطبان زیادی دارند.

تنوع بالا در طرح و رنگ فرش های ایرانی همیشه باعث چذابیت بالای این کالا در کل جهان شده است. تولید کننده ها نیز سعی می کنند با ب کاربردن بهترین الیاف و مواد اولیه محصول خود را با بهترین کیفیت در بازارهای جهانی و داخلی عرضه کنند.

کیفیت، تنوع رنگ و طرح فرش ایرانی همیشه در کل دنیا متفاوت و خاص بوده است و همین باعث فروش بالای این محصول است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0