مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرش فلورا ۷۰۰ شانه با قیمت فوق العاده

فرش فلورا ۷۰۰ شانه به دلیل طراحی زیبا و رنگ هایی که در آن به کار رفته است فروش بالایی دارد و در سایزهای مختلفی تولید می شود.

این فرش نقشه منحصر به فردی دارد که به صورت دو مدل در بازار موجود است: طرح فلورا با فرشته و طرح فلورا بدون فرشته. این فرش در رنگ بندی منظم، مواد درجه ۱، نخ ۱۰۰% اکریلیک و با الیاف کیفی A+ بافته می شود که این ویژگی ها باعث شده نمونه ی صادراتی فرش ایرانی باشد. 

فرش فلورا ۷۰۰ شانه با قیمت فوق العاده

مشخصات فنی فرش فلورا ۷۰۰ شانه

مشخصات فنی فرش فلورا ۷۰۰ شانه هر فرش دارای یک شناسنامه فنی است که هر فردی قبل از خرید باید اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشد تا بتواند با خیالت راحت و مانند یک کارشناس، فرش دلخواه خود را انتخاب کند. این مشخصات فرش فلورا عبارتند از: 

  1. شانه: یکی از مشخصات اصلی فرش است و به این معنی می باشد که در هر یک متر مربع عرضی فرش، چند گره وجود دارد که این نوع فرش دارای ۷۰۰ گره است.
  2. تراکم: به تعداد گره هایی گفته می شود که در طول فرش و در یک متر مربع وجود دارد که این نوع فرش دارای تراکم ۲۱۰۰ تا ۳۰۰۰ می باشد.
  3. دستگاه بافت: همان دستگاه بافندگی فرش است که فرش فلورا با بروزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها بافته می شود.
  4. رنگ بندی فرش: همان رنگ زمینه است که فرش طرح فلورا در رنگ های کرم، سرمه ای و… در بازار موجود است.

این مشخصات به صورت یک برگه پشت هر فرش فلورا نصب شده تا خریداران از مشخصات فنی فرش خود اطلاعاتی کسب کنند.

فرش فلورا ۷۰۰ شانه در رنگ های متنوع

فرش فلورا ۷۰۰ شانه در رنگ های متنوع فرش های طرح فلورا ۷۰۰ شانه در رنگ های زیبا و متنوعی بافته می شوند و این امر سبب شده که یکی از پرفروش ترین فرش های ماشینی به شمار روند.

در بافت فرش فلورا ۷۰۰ شانه ۸ تا ۱۰ نوع رنگ به کار برده می شود. 

فرش طرح فلور به نام فرش طرح فرشته هم در میان برخی مردم شناخته می شود که در میان رنگ های تولید شده رنگ فرش فلورا کرم، سرمه ای، فیلی و آبی به ترتیب محبوب ترین و پرفروش ترین رنگ های این فرش محسوب می شوند.

لازم به ذکر است که همه ی این رنگ ها، هم در طرح فلورا با فرشته و هم در طرح بدون فرشته تولید می شود.

برخی از این نوع فرش ها با استفاده از الیاف پلی استر فلامنت و ابریشم مصنوعی تولید شده اند که در واقع فرش طرح فلورا ابریشم گونه نامیده می شوند.

از آنجا که فرش ابریشم قیمت بالایی دارد این فرش می تواند جایگزین مناسبی برای فرش ابریشم باشد که برخی از کارخانه ها این فرش را تولید می کنند. فرش فلورا ابریشم گونه در رنگ های آبی، زرد، سرمه ای، کرم، لاکی، گردویی و گلبهی تولید می شود.

خرید بی واسطه فرش فلورا ۷۰۰ شانه از تولیدکننده

خرید بی واسطه فرش فلورا ۷۰۰ شانه از تولیدکننده تولیدکنندگان برای فروش فرش فلورا اقداماتی کرده اند تا امکان خرید بی واسطه فرش فلورا ۷۰۰ شانه از تولید کننده به خریداران و مشتریان صورت پذیرد. یکی از این اقدامات خرید غیر حضوری و اینترنتی است که خریدار علاوه بر پرداخت هزینه کمتر می تواند در وقت خود نیز صرفه جویی کند.

در واقع با خرید فرش مستقیم از تولید کننده به صورت اینترنتی و آنلاین هزینه های انبارداری، نمایشگاه داری و هزینه های جانبی حذف می گردد بنابراین مشتریان می توانند با نازلترین قیمت فرش دلخواه خود را خریداری نمایند. البته لازم به ذکر است که مشتریان با هم سو شدن با تولید کننده و خرید بی واسطه می توانند از پرداخت هزینه های گزاف جلوگیری کنند.

این تولیدکنندگان نمایندگی های زیادی در شهرهای مختلف دارند، نمایندگی های این فرش ها با ارائه خدمات بهتر نظیر حمل و نقل رایگان و یا تعویض فرش در صورت عدم انتخاب طرح و رنگ دلخواه توانسته اند مشتریان خود را راضی و خرسند کنند. 

 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0