مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرش خشتی ۷۰۰ شانه درجه یک در تهران

فرش خشتی ۷۰۰ شانه هم راحتی بالایی را به خود اختصاص داده و این که، از مرغوبیت ویژه و مطمئنی نیز بهره مند است. از طرفی در ساخت این مدل ها معمولا بهترین مواد اولیه به کار رفته و از این جهت است که، بسیار باب میل مصرف کنندگان مربوطه می باشند. ذکر این نکته بسیار اهمیت دارد که این نمونه ها در تهران با درج قیمت های متناسبی هم به فروش  می رسند. 

فرش خشتی ۷۰۰ شانه درجه یک در تهران

ویژگی فرش های خشتی 700 شانه

ویژگی فرش های خشتی 700 شانهاین چنین محصولاتی از مشخصه های مخصوصی برخوردارند که موجب ایجاد تمایزاتی، در بین آن ها و سایر مدل ها شده است. در زیر تلاش کرده ایم که ویژگی فرش خشتی را در قالب عناوین متعددی مطرح نماییم :

  1. یکی از موارد بارز در این نمونه ها این است که مقاومت بالایی در آن ها ایجاد شده است به طوری در دراز مدت، قابلیت استفاد ه های مکرر را دارند.
  2. گفتنی ست نخ های مرغوبی در زمینه فراهم سازیاین تولیدات به کار رفته که باعث، نرمی خاصی در بافت های آن ها گشته است.
  3. در واقع امکان پرز دهی در این اقلام وجود ندارد زیرا که، کارشناسان خبره و با تجربه ای در زمینه فراهم سازی آن ها همت گمارده اند.
  4. این اطمینان در اختیار مشنریان قرار می گیرد اگر بدانند، این اجناس به هیچ وجه منجر به بروز حساسیت در بدنشان نمی گردند.
  5. در واقع رنگ بندی منحصر به فرد آن ها بیشتر مد نظر است.
  6. نداشتن بوی پلاستیک و نفت سبب می گردد تا افراد احساس آرامشی، هنگام نشستن و یا راه رفتن بر روی آن ها نمایند.
  7. نا گفته نماند این اقلام بنا به نامی که دارند طرح خشتی بر رویشان درج شده و از پنبه واقعی و آکلریلیک ساخته گشته اند.

فرش های طرح خشتی برای  کدام فضا ها مناسب است؟

فرش های طرح خشتی برای  کدام فضا ها مناسب است؟معمولا در محوطه های خاصی ترجیح داده می شود تا از این اجناس، استفاده به عمل آید. در واقع ابعاد و اندازه هایی که این اقلام دارند سبب شده تا فقط در محیط های معینی مورد استفاده قرار بگیرند. عموما در فضای داخلی منازل، هتل ها، مکان های اداری و غیره قابلیت مصارف گسترده ای را از آن ها ملاحظه می کنید.

باید اشاره کرد که چنین تولیداتی چون دارای وسعت بیشتری می باشند عموما، در کلیه مکان ها امکان پهن کردن ندارند. به این صورت است که هر چه فضا ها وسیع تر و نیز عریض تر باشند، شرایطی را دارند تا این فرش ها را درون خود جای دهند.

به این شکل است برای این که بتوانید نمونه های مناسبی از این اقلام را با توجه به مکان مورد دلخواه خود در اختیار بگیرید باید، ابعاد فضای مناسب فرش خشتی را با دقت تمام اندازگیری نمایید.

صادرات فرش خشتی ۷۰۰ شانه به بازار های جهانی

صادرات فرش خشتی ۷۰۰ شانه به بازار های جهانیاین گونه محصولات عموما در حجم بالایی در کشور ساخته و فراهم سازی می شوند. از طرفی افراد بسیار تمایل دارند تا این اقلام را مورد استفاده قرار دهند زیرا که، مرغوبیت کاملی در آن ها ایجاد شده است. به این شکل است که ترجیح داده می شود تا برای سایر کشورها  نیز حجمی از این اجناس را صادر نمایند.

در این زمینه کشور هایی مانند ترکیه، سوریه، پاکستان، امارات متحده عربی، لبنان و غیره همواره درخواست های متعدد و فراوانی را به ایران ارائه می نمایند تا این که احتیاجات اصلی خود را در این زمینه برطرف سازند. گفتنی ست مصرف کنندگان در این حالت به راحتی می توانند اقلام مورد نیاز خود را در هزینه های به صرفه و معینی کسب نمایند.

جا دارد بیان کنیم ایران در این راستا به عنوان یکی از نمونه موفق در سطح بین المللی تبدیل شده است. این گونه است که همه ساله شاهد صادرات فرش خشتی به سایر مناطق دنیا هستید. نا گفته نماند با توجه به میزان تمایل مشتریان به دریافت این نمونه ها روز به روز بر حجم تولیدات ارسالی افزوده می گردد تا به این وسیله، رضایت افراد کسب شود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0