مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشان موکت ورساچه در تهران

اگر بودجه خرید فرش تشریفاتی برای شیک کردن راهروهای منزل، هتل و …  خود را ندارید نگران نباشید، چون راه حل بسیار مناسبی برای این مشکل وجود دارد. پیشنهاد ما به شما موکت است البته نه موکتهای عادی بلکه موکتهای تشریفاتی. اگر دنبال طرح شیکی می گردید که حتی مشکل پسندها هم نتوانند ایرادی از آن بگیرند موکت ورساچه را به شما پیشنهاد می کنیم. با ما بمانید تا بیشتر با این نوع موکت و کاربردهای آن آشنا شویم.

عمده فروشان موکت ورساچه در تهران

استفاده از موکت ورساچه برای محل های تشریفاتی

استفاده از موکت ورساچه برای محل های تشریفاتی

موکت های تشریفاتی در واقع همان موکت‌های معمولی هستند ولی دارای طرحها و رنگ های خاص هستند که در مکان های زیر بکار می روند:

 • ورودی فروشگاه‌های بزرگ
 • ورودی بانک‌ها
 • ورودی مجتمع های تجاری و اداری
 • ورودی هتل ها و تالارها
 • نمایشگاه ها
 • همایش ها
 • راه پله ها

همانطور که میدانیم موکت یکی از پرمصرف ترین کفپوش های ماشینی است که ارزانتر از فرش بوده و در هر فضایی قابل استفاده است. از مورد پسندترین مدلهای موکت، مدل تشریفاتی آن است و علت آن  داشتن  ظاهری زیبا و تشریفاتی است. در فضاهای تجملاتی با هدف اینکه تشریفات و تجملات در سطح بالا انجام شود از موکت و فرش قرمز یا تشریفاتی  استفاده میشود.

هر چند فرش های تشریفاتی از کیفیت بسیار بالاتری نسبت به موکت برخوردار هستند اما به دلیل قیمت بسیار بالاتر آنها در مقایسه با موکت  کمتر خریدار دارند. علاوه بر این فرش های تشریفاتی در مکانهای بسیار پر رفت و آمد قرار میگیرند و زیاد دوام  نمیآورند بنابراین صرف هزینه بالا برای خرید فرش تشریفاتی به اقتصادی نیست.

موکت های تشریفاتی در انواع طرح و رنگ در بازار وجود دارند. مثلا یک مدل آن با رنگ قرمز لاکی و زرشکی با حاشیه کرم  است که حاشیه نواری  کرم رنگ آن  زیبایی خاصی به آن می بخشد.

 لازم نیست حتما حاشیه موکت تشریفاتی طرح ورساچه باشد  و می تواند بنا به سفارش مشتری تغییر کند. اما  محبوبترین  طرح  که در ایران بیشتر مورد پسند مشتریان است طرح ورساچه میباشد و به همین دلیل این موکت به موکت ورساچه معروف است.

 

موکت ورساچه در رنگ های مختلف

موکت ورساچه در رنگ های مختلف

رنگ موکت ورساچه تشریفاتی اکثرا قرمز، قهوه ای، مشکی و ندرتا بنفش است. و اینکه چرا تنوع رنگها در این زمینه کم است شاید به این خاطر باشد که تنها این رنگها نماد تشریفات و تجملاتی بودن هستند.

این موکتها در طولهای متفاوت در بازار ایران وجود دارند. حداقل طول هر رول از این موکتها ۲۰ متر می باشد و بنا به درخواست مشتری از ۲۰ متر تا هر میزانی که مشتری سفارش دهد تولید می شوند. عرض موکت های ورساچه به قرار زیر است:

 • ۸۰ ساتنی متر
 • ۱۰۰سانتی متر
 • ۱۲۰سانتی متر
 • ۳۰۰ سانتی متر

عرض های متفاوت موکت ورساچه برای مکانهای مختلف بکار میروند. مثلا عرض های کم برای راهرو منازل یا  هتلها مناسبند و عرض های زیاد به عنوان مثال  عرض سه متری برای لابی هتلها و ورودیهای بزرگ مراکز تجاری مناسب است.

صادرات موکت ورساچه با کیفیت به کشور های همسایه

صادرات موکت ورساچه با کیفیت به کشور های همسایه

متاسفانه  تولید کننده های کمی در ایران در زمینه تولید موکت تشریفاتی ورساچه فعال هستند. به همین دلیل اگر شما به دنبال یک طرح و رنگ خاص از موکت تشریفاتی  هستید به چالش برخورد می کنید.

در ایران تولید موکت با رشد آپارتمان نشینی و افزایش جمعیت و علاوه بر آن گرانتر بودن فرش بسیار زیاد شده است و تولید کنندگان موکت در زمینه تولید موکت های ساده و طرح برجسته توانسته اند احتیاج بازار را تامین کنند.

 اگر چه مصرف موکت های تشریفاتی ورساچه بسیار کمتر از موکت های ساده میباشد اما تولید آن در داخل کشوری ضروری است تا مجبور به واردات آن نباشیم. علاوه بر آن ما درمجاورت همسایگانی هستیم که بازار مصرف بسیار عالی برای بسیاری از کالاهای تولیدی ما هستند و بنابراین انگیزه  برای تولید بیشتر این محصول در طرحها و رنگ های متنوع و صادرات آن وجود دارد.

تولید مواد اولیه در داخل کشور  و داشتن نیروی کار ارزان بعلاوه نزدیکی به بازارهای مصرف از مزیت های بسیار عالی برای تولیدکنندگان ایرانی در زمینه صادرات موکت ورساچه است که آنها باید نهایت استفاده را از آن ببرند تا بتوانند قبل از دیگران بازار این محصول را در اختیار بگیرند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0