مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه چمن مصنوعی گلدانی در اندازه های مختلف

چمن مصنوعی در رده کف پوش ها قرار می گیرد. کاربردهای مختلفی دارد که بیشتر در زمینه ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به شرایط آب و هوایی متنوعی که در مناطق مختلف دنیا هست و چمن های طبیعی با تغییر فصول ممکن است از بین بروند؛ استفاده از این چمن ها با توجه به موارد استفاده آن گزینه بسیار مناسبی می باشد. چمن مصنوعی گلدانی با تزیینات  متفاوت می تواند جلوه و چشم انداز زیبایی در فضای خانه ایجاد کند. 

عرضه چمن مصنوعی گلدانی در اندازه های مختلف

موارد استفاده از چمن مصنوعی گلدانی

موارد استفاده از چمن مصنوعی گلدانی

 یکی از کاربردهای مهم زیبا سازی قسمت های مختلف شهری است. از آنجایی که این نوع چمن ها ماندگاری وطول عمر زیادی دارند؛ شاهد روز افزون استفاده از این چمن ها در بخش های مختلف هستیم. در ساخت و ترکیب این نوع چمن از پلیمر استفاده می شود، که نوع پلیمر به کار برده شده از لحاظ مرغوبیت بسیار مهم است؛ زیرا دوام و ماندگاری و اینکه دچار تخریب نشود با توجه شرایط متفاوت آب و هوایی متنوع حایز اهمیت است.

چمن های مصنوعی غیر از جنبه ورزشی جنبه تزیینی نیز دارند و نصب آن ها اسان می باشد. بطور کلی میتوان برای صرفه جویی اقتصادی استفاده از چمن مصنوعی را عنوان کرد. بطوری که از آن ها در پارک ها؛  در فضاهای مختلف شهری؛ درقسمت بالکن خانه؛ در بین سنگ ها و استخرها قابل استفاده است به طوری که جلوه و چشم انداز زیبایی را به وجود می آورند.

چمن های مصنوعی به سهولت نصب می گردند و همچنین در زمینه نگهداری آن وقت و هزینه کمتری نیاز است در نتیجه دیگر نیازی به ماشین های چمن زنی نخواهید داشت. در فصول گرم که محدودیت استفاده از آب است و این محدودیت در صورت وجود چمن طبیعی می تواند،  آن را از بین ببرد؛ چمن های مصنوعی تحت تاثیر قرار نمی گیرند و این خود سبب کاهش قابل ملاحظه ای در مصرف آب می شود.

بنابراین جهت داشتن یک چمن مصنوعی درهرمکان مختلفی میتوانید مشاوره و اطلاعات  لازم را از افراد متخصص دراین زمینه جویا شوید. با به کار بردن چمن مصنوعی گلدانی طبق سلیقه و ذوقی که دارید می توانید جلوه خاص و شگفت انگیزی در فضای بالکن و تراس خانه ایجاد کرد. 

نحوه نگهداری از چمن مصنوعی در گلدان ها

نحوه نگهداری از چمن مصنوعی در گلدان ها

چمن مصنوعی که با بهترین الیاف ساخته شده است؛ طول عمر و مقاومت و دوام بیشتری دارد. این موضوع برای مکان هایی که رفت و آمد بیشتری صورت می گیرد صادق است.

نگهداری چمن مصنوعی به مراتب ساده تر از چمن طبیعی است، زیرا برخلاف چمن طبیعی نیازی به آبیاری؛ کوتاه نمودن چمن و سمپاشی جهت از بین بردن آفات و سایر اقداماتی که در مورد چمن طبیعی صورت می گیرد نیست.  برای اینکه از چمن مصنوعی خوب و با طول عمر زیادی بهره مند باشیم؛ رعایت نکاتی الزامیست.

در همین راستا باید مراقب باشیم که اجسام تیز به روی چمن مصنوعی کشیده نشود،  زیرا باعث آسیب رسیدن و پارگی الیاف آن می شود. همچنین مواظب باشیم که جسم های سنگین مثل میز یا کمد روی آن کشیده نشود و از این کار جلوگیری کنیم.

در زمینه نظافت و تمیز بودن چمن مصنوعی لازم به ذکر است می توان از مواد شوینده مجاز استفاده کرد که این کار طی زمان های مختلف با توجه به استفاده از چمن انجام می پذیرد. 

صادرات انواع چمن مصنوعی گلدانی کشور های عربی

صادرات انواع چمن مصنوعی گلدانی کشور های عربی

تولیدی های چمن مصنوعی با به کار بردن بهترین الیاف سعی بر آن دارند که بهترین محصول و دارای کیفیت بالایی را عرضه کنند.

نکته مهم این است که چمن مصنوعی تولید شده در شرایط مختلف آب و هوایی استحکام و دوام خود را حفظ کند وطول عمر زیادی داشته باشد.

صادرات چمن مصنوعی علاوه بر تامین نیاز داخل به سایر کشورها انجام می گیرد که در پروژه های مختلفی از قبیل تزیینی یا ورزشی قابل اجرا می باشد. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0