مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه موکت تشریفاتی راه پله در طرح های مختلف

 در زمان‌های قدیم‌از فرش، موکت، قالی و چیزای مشابه این ها برای نشستن روی آن استفاده می کردند اما بعد ها  کاربرد های دیگری نیز پیدا کردند مثلا از فرش به عنوان تابلو برای تزئینات خانه، از قالی های دست بافت به عنوان صنایع دستی و سوغاتی و…استفاده می شود و از موکت هم در راه پله های ساختمان  و همچنین به عنوان احترام جلوی پای بزرگان پهن می شود.

موکت تشریفاتی راه پله کاربرد های فراوانی دارد که در ادامه آشنا خواهیم شد.

عرضه موکت تشریفاتی راه پله در طرح های مختلف

جلوه زیبای راه پله های هتل با استفاده از موکت تشریفاتی

جلوه زیبای راه پله های هتل با استفاده از موکت تشریفاتییکی از کاربرد های مهم موکت های تشریفاتی در  هتل ها و رستوران‌های مجلل است این مکان‌های برای جلب مشتری بیشتر و زیبایی بخشی به هتل یا رستوران خود از موکت های تشریفاتی استفاده می کنند.

این موکت ها طرح ها و رنگ‌های مختلفی دارد، حتی تراکم و جنس این موکت ها بر اساس شرکت تولید کننده آن متفاوت است که این موضوع در قیمت گذاری موکت تشریفاتی موثر و مهم است.

موکت تشریفات راه پله  در یک ساختمان در جا های مختلفی کاربرد دارد مثلا می توان از آن برای پوشاندن راه پله و جلوه ای زیبا به آن دادن استفاده شود  و یا این که در کف پوش  راه رو ها و یا در وردی هتل، رستوران و بعضی از مجتمع های تجاری کاربرد دارد 

رنگ موکت و هم‌چنین طرح های آن ‌متفاوت است و با توجه به دکوراسیون ساختمان و متناسب با آن رنگ مورد نظر را  انتخاب کرد. به این نکته باید توجه کرد که اندازه عرض این موکت ها نیز متغیر است.

قبلا  موکت های تشریفاتی در منازل مسکونی جایی نداشت و در ساختمان های مسکونی از کناره فرش یا گلیم فرش استفاده می کردند اما امروزه بسیاری از خانه ها برای مفروش کردن راه پله های خود از موکت های تشریفاتی استفاده می کنند که جلوه زیبا تری را به خانه می دهد 

هتل ها، رستوران ها و مراکز تجاری می توانند طرح دل خواه خود را سفارش دهد و موکت فرش خاص آن هتل یا رستوران باشد.

رنگ های مناسب برای موکت تشریفاتی راه پله

رنگ های مناسب برای موکت تشریفاتی راه پله همان طور که در بالا گفتم موکت تشریفاتی رنگ‌های مختلفی دارد تا مشتریان و متقاضیان بتوانند رنگ و طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنند اما اگر دقت کرده باشید از رنگ‌های تیره مثل سیاه، سرمه ای و… کمتر در هتل ها و رستوران ها استفاده می شود، بلکه این رنگ ها بیشتر در خانه های مسکونی کاربرد دارد  و حاشیه بیشتر موکت فرش ها طلایی است اما گاهی اوقات به سلیقه مشتری از طرح های دیگری استفاده می شود  اما باید بدانیم که این نوع فرش ها گران تر هستند و باید پول بیشتری را بپردازیم

موکت های تشریفاتی را می توانیم در دو یا چند ردیف کنار هم‌ پهن کنیم و دیگر از فرش استفاده نکنیم این ‌کار بیشتر در مساجد کاربرد دارد

بهترین موکت تشریفاتی راه پله را از کجا تهیه کنیم؟

بهترین موکت تشریفاتی راه پله را از کجا تهیه کنیم؟همانطور که قبلا عرض کردم موکت های تشریفاتی از نظر جنس درجه بندی دارند تا همه مشتریان و متقاضیان بتوانند با توجه به وضع مالی و یا مکان مورد نظر موکت مورد نیاز خود را خریداری کند مثلا هتل ها و رستوران ها یا مجتمع های تجاری که ورودی آنها سر پوشیده نیستند استفاده از موکت های مرغوب به صرفه نیست و باید از موکت با کیفیت پایین تر استفاده شود چرا که در برابر آفتاب و بارندگی ها  طول عمر آن کاهش می یابد.

اما بهترین موکت تشریفاتی چه ویژگی هایی دارد؟

کیفیت موکت های تشریفاتی به عوامل مختلفی لز جمله نوع الیاف به کار برده شده، تراکم ‌بافندگی فرش و موکت و همچنین شرکت تولید کننده موکت تشریفاتی بستگی دارد.

انواع صادراتی انواع فرش ها و موکت های تشریفاتی کیفیت بهتری دارند چرا که باید مورد تایید استاندارد های جهانی باشد در غیر این صورت صادر نخواهد شد.

با دقت در الیاف و تراکم موکت های تشریفاتی راه پله می توانیم به مرغوبیت آن پی ببریم

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0