مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه فرش موکت تافتینگ در سراسر کشور

فرش موکت تافتینگ به موکت هایی گفته می شود. که دارای پرزبلند است. اگه قصد خرید فرش موکت تافتینگ رو دارید. با ما همراه باشید تا با خصوصیات و قیمت فرش موکت تافتینگ آشنا شوید.

عرضه فرش موکت تافتینگ در سراسر کشور

حقایقی جالب در مورد فرش موکت تافتینگ

حقایقی جالب در مورد فرش موکت تافتینگفرش موکت تافتینگ هم یک نوع فرش دست بافت یا نساجی گفته می شود. متداول ترین روش های تولید موکت، موکت پرز بلند تولید موکت به روش تافتینگ است. فرش موکت تافتینگ، فرش گونه است. که می توان آن را جایگزین فرش ماشینی کرد. فرش موکت تافتینگ به موکت هایی گفته می شود: که دارای پرز بلند است‌. خیلی جالبه که بدونید این نوع موکت چرک نشو، آب گریز، و کثیفی به آن ها نفوذ نکرده. و به راحتی تمیز می شوند. فرش موکت تافتینگ گرد و غبار را به خود جذب نمی کند. در این نوع موکت برای استحکام بیشتر یک لایه نمدی در پشت این موکت ها دوخته می شود.

فرش موکت های تافتینگ به دو صورت کات پایل، لوپ پایل تولید می شود. فرش موکت تافتینگ بافته می شود. یعنی از گره خوردن نخها به وجود می آیند.

مشخصات فرش موکت تافتینگ درجه یک

مشخصات فرش موکت تافتینگ درجه یکموکت ها بر اساس بافتش به  انواع مختلفی دسته بندی می شود.از قبیل؛ موکت نمدی کبریتی، موکت نمدی طرح دار، موکت نمدی داغی، موکت نمدی سوزنی، موکت چایی، موکت تافتینگ، و نمدی ساده 

که جنس و تولید این نوع موکت ها بسیار متفاوت است.و از انواع مختلف و بسته به نیاز مصرف کنندگان تولید و عرضه می شود. تولید موکت تافتینگ بسیار پیچیده است. که دستگاه مخصوص تولید این نوع موکت مانند دستگاهای فرش ماشینی هستند.

فرش موکت تافتینگ فرش گونه است. که می توان آن ها را جایگزین فرش ماشینی کرد. موکت تافتینگ درجه یک، لطیف، نرمی و راحتی، عدم پرزدهی، مقاومت در برابر فشار اجسام سنگین، مقاومت بالا و عدم سایش.

برخی از ویژگی ها در موکت تافتینگ این است که رنگ بندی متنوعی دارد. موکت تافتینگ تنوع در ترکیب رنگی موکت های پرز بلند بسیار زیاد است. که با الیاف متفاوتی تولید شده.

ازجمله؛ عایق حرارت و صدا به طور کلی موکت های عایق صدا و حرارت هستند. ولی موکت تافتینگ در محیط های سرد به خوبی کف خانه را گرم می کند. و پرز های بلند آن مانع از انتقال صدا به طبقات زیرین می شود. طرح های متنوع و رنگ های بی نظیر این موکت پرز بلند هماهنگی کامل با هر نوع دکوراسیونی دارد. ضخامت و کیفیت موکت های تافتینگ بسیار بالا است و زیبایی چشم نوازی دارد. و در زمستان و در تابستان نرم و راحت است.

عرضه کننده فرش موکت تافتینگ در تهران

عرضه کننده فرش موکت تافتینگ در تهرانعلاوه بر خلاف موکت های نمدی مدل های تافتینگ به دلیل داشتن کیفیت بالاتر قیمت بالاتری هم دارد. اگر بخواهیم بدانیم قیمت خرید آن ها چگونه مشخص می شود. یکی از آن ها پرز و دیگری میزان فشردگی و در حقیقت چگالی آن موکت است.

تنوع بسیار بالای موکت در بازار به گونه ای است که پاسخگوی انواع سلیقه ها می باشد. این نوع تنوع بالای محصولات دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشد. در برخی از موارد پایین بودن قیمت موکت نسبت به طرح و نقش آن ها بسیار اهمیت دارد‌.

خرید موکت ارزان این روزه ها در اولویت قرار دارد. موکت های با ضخامت کمتر و کیفیت متوسط معمولا در طبقه ی موکت ارزان قرار می گیرد این نوع موکت ها معمولا برای کف پوش است.

قیمت فروش، فرش موکت تافتینگ بر اساس برند هایی که تولید می شود متفاوت است. که برند های مختلفی فرش موکت تافتینگ را تولید و عرضه می کند. در ایران کار خانه های متعددی برای تولید موکت فرش تافتینگ را تولید می کنند‌. که در تهران عرضه این محصول بسیار مورد استقبال مشتریان خود قرار گرفته شده است. همین موضوع باعث شده که مشتریان بتوانند از برند، طرح، قیمت، مدل، رنگ رضایت بیشتری داشته باشند.

قیمت این موکت فرش ها هم بر اساس متر مربع قیمت گذاری می شود. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0