مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکننده موکت قرمز تشریفاتی به کشورهای عربی

موکت قرمز تشریفاتی یکی از انواع موکت های تولید شده است که در اماکن تجاری مانند هتل، رستوران، مجالس دولتی و خصوصی مصرف بالایی دارد. کاربرد این موکت علاوه بر بازار داخلی در بازار کشورهای خارجی از جمله کشورهای عربی بسیار پررونق است. امروزه شرکتهای تولید کننده ای که در زمینه عرضه موکت قرمز تشریفاتی فعالیت می کنند، صادرات این کالا به بازار کشورهای عربی یکی از هدف های اصلی آنها در فروش های خارجی است

صادرکننده موکت قرمز تشریفاتی به کشورهای عربی

علت استفاده از رنگ قرمز در موکت های تشریفاتی

علت استفاده از رنگ قرمز در موکت های تشریفاتی موکت تشریفاتی قرمز یک انتخاب بسیار مناسب برای مشتریانی است که قیمت کالا از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به راحتی می توانند آن را جایگزین فرش قرمز تشریفاتی در مکان ها و مراسم ها ی خود کنند.

بسیاری از هتل ها و رستوران ها در مراسم های خاصی که در محیط های باز برگزار می کنند، از موکت قرمز استفاده می کنند که در کیفیت های مختلف در بازار عرضه می شود.

موکت قرمز تشریفاتی در مراسم ها برای مشخص کردن مسیری است، که افراد خاص در مراسم باید آن مسیر را طی کنند. و قبلا بیشتر در مراسم های حکومتی و سیاسی استفاده می شد ولی امروزه در بسیاری از مراسم های غیر حکومتی و جشن ها نیز کاربرد بالایی دارد.

دلیل اصلی رنگ قرمز در موکت تشریفاتی، شکوه و عظمتی است که رنگ قرمز دارد و در مکان ایجاد می کند. چون رنگ قرمز از دیرباز نماد شکوه و جلال است.

انواع طرح های موکت های تشریفاتی

انواع طرح های موکت های تشریفاتی صاحبان هتل ها، رستوران ها و تالارها معمولا مشتریان حساسی دارند که موقع مراجعه به این مکان ها، محیط آنجا برایشان بسیار مهم است و سعی می کنند با استفاده از دکوراسیونی جذاب و زیبا  توجه مشتریان را جلب کنند.

استفاده از موکت قرمز تشریفاتی یکی از اجزای اصلی دکوراسیون است که می تواند باعث جذابیت و تغییر حال و هوای محیط مورد نظر شود و به آن شکوه خاصی بدهد.

شرکت های تولید کننده هم با در نظر گرفتن این نیاز، اقدام به تولید انواع طرح ها کرده اند تا بتوانند نیاز مشتریان را با توجه به سلیقه و خواسته ای که دارند برآورده کنند.

طرح موکت تشریفاتی معمولا با توجه به محیط هایی مانند راهرو، راه پله و ورودی رستوران ها و هتل ها تولید می شود. استفاده از موکت قرمز در این محیط ها باعث زیباتر شدن و جلوه بیشتر محیط می شود.

علاوه بر تنوع طرح در موکت های قرمز تشریفاتی، تنوع در نوع الیاف استفاده شده و تراکم بافت آن نیز باعث تولید موکت هایی در کیفیت ها و قیمت های متفاوتی می شود تا مشتری بتواند در هر رنج قیمتی محصول مورد نظر خود را تهیه کند.

صادرات موکت قرمز تشریفاتی با بهترین کیفیت

صادرات موکت قرمز تشریفاتی با بهترین کیفیت یکی از بازارهای اصلی تولیدکنندگان موکت های تشریفاتی، بازارهای خارج از مرزهای ایران است. در کشورهایی مانند کشورهای عربی مراسم های اشرافی و مجلل بسیاری برگزار می شود و موکت یا فرش قرمز در ورودی هتل ها و رستوران ها یا هر مکانی که برگزار کننده مراسم است، از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از اجزاء اصلی دکوراسیون به شمار می آید که باعث شکوه و جلال خاص آن محیط می شود.

این نیاز در کشورهای عربی باعث می شود که صادرات موکت تشریفاتی به کشورهای خارجی از جمله کشورهای عربی با استقبال بسیار بالایی همراه باشد.

در صادرات موکت به کشورهای خارجی کیفیت بسیار مهم است و شرکتهای تولید کننده در داخل ایران همیشه از بهترین مواد طبیعی و مصنوعی در تولید انواع موکت از جمله موکت های تشریفاتی استفاده می کنند و تمام استانداردهای لازم را در تولید این کالا در نظر می گیرند. 

مواد اولیه ای که در ایران برای تهیه موکت استفاده می شود در مقایسه با کشورهای دیگر قیمت بسیار پایینی دارد، درنتیجه قیمت موکت تولید شده نیز با کیفیتی بسیار مطلوب در مقایسه با نمونه های خارجی، بسیار باصرفه است و در بازارهای خارجی استقبال بسیار بالایی از طرف مشتریان دارد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0