مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکننده انواع فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای قیمت بی نظیر

فرش کالایی بسیار با قدمت، سنتی و شیک و زیبا می باشد، هنرمندان پر ذوق ایرانی از زمان های دور تاکنون نسبت به بافت فرش های مختلف ماشینی و دستی اقدام نموده و بهترین فرش ها را تولید کرده و علاوه بر بازارهای داخلی به بازار سایر کشورها صادر می کنند. فرش ها تنوع گوناگونی دارند و از نظر بافت و طرح و نقش به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. تقسیم بندی فرش ها بر اساس شانه و تراکم نیز انجام می شود که به واسطه تعداد گره های عرضی و طولی که در آن به وجود می آورند به فرش های هفتصد شانه و دیگر انواع دسته بندی می شوند. صادرکننده انواع فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای، محصول را با کیفیت های فوق العاده و قیمت بی نظیر به بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه کرده و به فروش می رساند.

صادرکننده انواع فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای قیمت بی نظیر

معرفی فرش ۷۰۰ شانه طرح بهشت فیروزه ای

معرفی فرش ۷۰۰ شانه طرح بهشت فیروزه ای  فرش ۷۰۰ شانه را به این دلیل به این نام می خوانند که از نظر تعداد شانه هفتصد گره دارند و از نظر تراکم نیز بخواهیم حساب کنیم دارای حدود ۲۱۰۰ تا ۳۰۰۰ گره بوده و تراکم ۲۵۵۰ متداول ترین و معمول ترین تراکم آن ها است.

فرش فیروزه ای زیبا، متنوع و هفتصد شانه رنگی بسیار متنوع و جذاب داشته و با نقش و طرح های مختلف و متنوع، مناسب برای فضاها و اماکن مختلف و دکوراسیون متفاوت منازل می باشند.

دستگاه ها و ماشین آلاتی که امروزه برای بافت این فرش ها استفاده می کنند، بسیار پیشرفته و به روز و مدرن هستند که در حال حاضر بهترین انواع این ماشین ها در کشور نیز موجود بوده و بهترین و جدیدترین انواع فرش ها را تولید می نمایند.

در بافت فرش های پرفروش طرح بهشت فیروزه ای از طرح های مختلف طبیعت مانند درختان زیبا و مختلف مانند بید، شاخه های گل، گلدان های زیبای گل و با دیگر اشکال استفاده کرده که این طرح ها به صورت های ظریف و نازک و ریز و یا به صورت برجسته و با نقش های بزرگ ترسیم می گردند.

مشخصات فنی فرش ۷۰۰ شانه بهشت فیروزه ای

مشخصات فنی فرش ۷۰۰ شانه بهشت فیروزه ای از مشخصات فرش ۷۰۰ شانه بهشت فیروزه ای می توان به موارد فراوانی اشاره نمود، بهترین مدل فرش های هفتصد شانه بهشت فیروزه ای با کیفیت های فوق العاده بالا و در اشکال و طراحی های شیک و بسیار زیبا و با ضخامت بالا و طول عمر طولانی تولید شده و روانه بازارهای مصرف می شوند.

چرا فرش فرهی ۷۰۰ شانه با طرح بهشت فیروزه ای بهتر است؟ این موضوع دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که به مشخصات و ویژگی های فراوان این فرش ها از جمله ضخامت زیاد، طول عمر طولانی، میزان نرمی و راحتی بالای این فرش ها و هزینه و قیمت های مناسب و مقرون به صرفه این فرش ها بستگی دارد.

فرش های امروزی با نقشه های متنوع و با مدرن ترین دستگاه ها و مطابق با تکنولوژی های روز بافته شده و تراکم بسیار بالایی دارند که این امکان را به وجود آورده که نقش مناظر مختلف و طرح های متنوع را در فرش ترسیم نموده و جزئیات آن بسیار شفاف، زیبا و واضح است.

خرید انواع فرش ۷۰۰ شانه با طرح های مختلف

 خرید انواع فرش ۷۰۰ شانه با طرح های مختلف ایران در زمینه تولید فرش های متنوع دستباف و ماشینی یکی از برترین ها می باشد و فرش های تولید شده در داخل کشور با بهره گرفتن از مجرب ترین متخصصین و کارشناسان و طراحان خبره و با استفاده از بهترین الیاف نخی و متریال تولید شده و با بهترین نقشه ها و با ضخامت عالی و دوام فوق العاده علاوه بر تامین نیازهای داخلی به بازار های دنیا نیز صادر می شوند.

یکی دیگر از مزایای این فرش ها قیمت کم و هزینه بسیار کمتر آن ها و مقرون به صرفه بودن آن ها می باشد، قیمت فرش های ۷۰۰ شانه جذاب و شیک و بادوام با طرح های متنوع نیز پایین تر از فرش های دیگر است. خرید انواع فرش ۷۰۰ شانه با طرح های مختلف و با کیفیت های فوق العاده و قیمت های پایین امکان پذیر می باشد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0