مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات چمن مصنوعی زمین ورزشی به خاورمیانه

چمن مصنوعی فوتبال محصولی بسیار پرکاربرد است که با رشد علاقه مردم در کشورهای خاورمیانه به بازی فوتبال، صادرات آن به این کشورها افزایش چشم‌گیری پیدا کرده است. زمین‌های ورزشی مجهز به این نوع چمن مکان مناسبی برای بازی فوتبال است خصوصاً در کشورهای کویری که امکان رشد چمن طبیعی به سختی ممکن است.

صادرات چمن مصنوعی زمین ورزشی به خاورمیانه

اهمیت چمن مصنوعی زمین ورزش در سلامت بازیکنان

اهمیت چمن مصنوعی زمین ورزش در سلامت بازیکنان

خوب می‌دانیم که ورزش فوتبال ورزش پر تنش و پر تحرکی است و در صورت نبود امکانات استاندارد از جمله چمن مناسب، امکان آسیب دیدگی بسیار بالا خواهد بود. این حقیقت هم غیر قابل انکار است که ایجاد چمن طبیعی بسیار پر هزینه است. چمن طبیعی علاوه بر شرایط مساعد آب و هوایی نیاز به سرمایه‌گذاری بالا، هم در ایجاد اولیه و هم در بخش نگه‌داری دارد.

با توجه به موارد ذکر شده، به نقش و اهمیت چمن مصنوعی در پر کردن این خلاء پی می‌بریم. محصولی که نه تنها هزینه‌های سرسام آور چمن طبیعی را ندارد بلکه تا حد بسیار زیادی می‌تواند نیاز به وجود یک چمن استاندارد در زمین ورزشی را تامین کند.

وجود چمن مصنوعی در زمین ورزش، تا حد بسیار بالایی در ارتقاء کیفیت تمرین تیم‌ها اثر داشته و علاوه بر آن، در برخوردها با جذب و دفع نیروی ناشی از برخورد بدن با زمین، مانع از آسیب دیدگی ورزشکاران خواهد شد. بدیهی است در نبود این نوع چمن، و هزینه‌های بالای چمن مصنوعی، در هر برخورد بازیکنان با زمین، احتمال آسیب جدی وجود خواهد داشت.

دلایل استفاده از چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی

دلایل استفاده از چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی

رشد جمعیت در جوامع شهری منجر به بالا رفتن نیاز  به امکانات استاندارد ورزشی می‌شود. از جهتی دیگر، ایجاد چنین امکاناتی بسیار پر هزینه است. استفاده از محصولات نوآورانه مبتنی بر تکنولوژی روز، راهی میان بر به حل مشکلات خواهد بود. چمن مصنوعی یکی از همین محصولات است که به درستی مفهوم مهندسی ارزش را تعریف می‌کند. به این صورت که با کاهش هزینه‌ها، بهره‌وری را در حوزه ورزش ارتقاء می‌دهد.

علاوه بر مزیت هزینه‌ای که چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی دارد، این محصول از مزایای دیگری نیز برخوردار است که در ذیل به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

دوام بالا: این محصول که از متریال درجه یک پتروشیمی تولید ‌می‌شود صرف نظر از آب و هوا و شرایط جوی به صورت مداوم و طولانی مدت قابل استفاده است. به طوری که در انواع کم ارتفاع تر آن به دلیل انعطاف بیشتر، طول عمر آن به بیش از هشت سال خواهد رسید. حال که چمن طبیعی به صورت روزانه آن هم در چند نوبت نیاز به رسیدگی دارد.

سرسبزی دائمی:  سرسبزی چمن طبیعی همیشگی نیست و بسته به شرایط جوی و میزان استفاده، از کیفیت آن کاسته می‌شود. اما چمن مصنوعی اینگونه نبوده و همواره سبز و قابل استفاده است.

نصب سریع: استفاده از چمن مصنوعی نیاز به صرف وقت ندارد. این محصول به راحتی و در مدت زمان کوتاهی قابل نصب و استفاده است اما چمن طبیعی نیاز به طی کردن فرایند زمان بر کاشت و رویش دارد.

هزینه پایین: چمن مصنوعی به صورت یک سرمایه‌گذاری بلند مدت، تا سال‌ها پس از نصب نیاز به هیچ هزینه‌ای ندارد حال آن که چمن طبیعی به طور مداوم نیاز به نگهداری و صرف هزینه‌های مربوط به آن دارد.

فروش چمن مصنوعی زمین ورزشی در مراکز معتبر

فروش چمن مصنوعی زمین ورزشی در مراکز معتبر

بازار موکت ایران یک تامین کننده عمده و قابل اطمینان فروش چمن مصنوعی در ایران است. شما عزیزان می‌توانید اطمینان داشته باشید که با کیفیت ترین محصول را با پایین ترین قیمت بازار دریافت خواهید کرد. توجه به نیاز مشتریان و سعی در جلب رضایت آنان هدفی است که ما در این مجموعه به عنوان یک مرکز فروش معتبر به دنبال آن هستیم.

کیفیت محصولات ارائه شده توسط تیم ما در سطح استانداردهای بین‌المللی بوده و مشتریان زیادی در کشورهای خاورمیانه پیدا کرده است و صادرات گسترده این محصولات را به  این کشورها در دستور کار قرار داده‌ایم.

سفارش در هر حجمی که باشد برای هر نقطه از کشور عزیزمان و همچنین کشورهای اطراف، توسط تیم ما در سریع ترین زمان ممکن قابل ارسال است. مشتریان ارجمند می‌توانند قبل از خرید از مشاوره کارشناسان ما بهره برده و پس از انجام خرید نیز با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0