مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات موکت ظریف مصور به بازار های جهانی

صادرات موکت ظریف مصور به بازارهای جهانی با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای انجام می‌شود، این صادرات در بالاترین کیفیت قرار دارد و از استقبال و محبوبیت بسیار خوبی در بازارهای خارجی برخوردار است.

صادرات موکت ظریف مصور به بازار های جهانی

آشنایی با تاریخچه موکت ظریف مصور

آشنایی با تاریخچه موکت ظریف مصورتاریخچه موکت ظریف مصور سابقه بسیار درازی دارد این موکت ها به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد از دیرباز مورد استفاده قرار می‌گرفت ولی بعدها به دلیل تولید با طراحی منحصر به فرد، ویژگی ها و کاربردهای آن گسترش بیشتری پیدا کردند و کیفیت و ماندگاری آن بیشتر شد.

ویژگی های کیفی موکت ظریف

ویژگی های کیفی موکت ظریف ویژگی های موکت ظریف موجب با کیفیت شدن آن شده است، انواع سبک ها، الگوهای و رنگ های موکت وجود دارد که می توانید هر سبک شخصی را برآورده کرده و هر نوع دکوراسیون را مطابقت دهید.

 سطح کوسن موکت صدا را جذب می کند و کمتر از کفپوش سطح سخت سر و صدای کمتری دارد.

 خواص عایق موکت گرمای اضافی را در زیر فصول سرد سال ایجاد می کند.

این موکت یک سطح بدون لغزش است که از زیر کف مطمئن است و یک بالشتک را برای جلوگیری از شکست در هنگام تصادف کردن وسایل ظریف به طور تصادفی فراهم می کند.

 بیشتر موکت های مصنوعی با درمان استاتیک، لکه ای و مقاوم در برابر خاک درمان می شوند و باعث تمیز کردن و نگهداری آنها می شوند.

چهار نوع اساسی از الیاف موکت وجود دارد:

 نایلون: نایلون با ماندگاری و مقاوم بالا در برابر لکه فیبر فرش هنگامی که با محافظت از لکه درمان می شود، این فیبر انتخابی برای خانه هایی با حیوانات خانگی و کودکان و برای کسانی است که سرگرمی زیادی دارند مناسب است همچنین موکت ایده آل برای ترافیک سنگین در راهروها و پله ها است.

 پلی استر: پلی استر به خاطر لوکس بودن، احساس و انتخاب شگفت انگیز رنگ ها و سبک ها شناخته شده است. برای خانه هایی که میزان عادی ترافیک دارند، ارزش مناسبی است.

 اولفین: اولفین از لکه و مقاومت در برابر رطوبت خوبی برخوردار است، اما نمرات زیر نایلون و پلی استر برای پوشیدگی مناسب برای ساخت شمع حلقه یا شمع های برش بسیار زیاد، بسیار متراکم است.

 پشم: طرفدار زیبایی طبیعی آن است. موکت پشمی دارای ویژگی های مقاومت در برابر خاک طبیعی است، اما ذاتاً مقاوم در برابر لکه نیست. پشم برای مدت طولانی خوب به نظر می رسد و به خوبی ساخته می شود.

 ماندگاری موکت شما به میزان ساخته شده بستگی دارد. تولید با کیفیت و با دوام روی ظاهر و قیمت فرش تأثیر می گذارد و بیشتر تحت تأثیر پیچ و تاب الیاف و چگالی دستمال قرار می گیرد.

 پیچیدن: پیچ و تاب، به چگونگی پیچاندن فیبر (نخ فرش) اشاره دارد. هر چه نخ کاملاً پیچیده تر باشد، بهتر است، موکت در برابر خرد شدن و جابجایی مقاومت می کند. این خصوصاً در موکت های بریده شده بسیار مهم است، زیرا نکات در معرض دید قرار گرفته و به راحتی قابل دست نخورده هستند.

 تراکم: تراکم به هر دو مقدار اشاره دارد و اینکه چقدر الیاف محکم در هم قرار گرفته اند در موکت قرار دارند. هرچه الیاف به هم نزدیکتر شوند، موکت متراکم تر خواهد بود.

 راه هایی برای بررسی تراکم موکت شامل تلاش برای دستیابی به پشت موکت با فشار دادن انگشتان روی الیاف موکت است. رسیدن به پشتوانه دشوارتر است، موکت متراکم تر است یا با استفاده از روکش های بیرونی موکت را به شکل U خم کنید و نگاه کنید که چه مقدار پشتی موکت قابل مشاهده است. هرچه پشتوانه کمتری نشان دهد، موکت متراکم تر است.

خرید موکت های ظریف مصور با کیفیت

خرید موکت های ظریف مصور با کیفیتخرید موکت ظریف مصور با کیفیت با قیمت بسیار مناسبی قابل است، جهت خرید به قیمت عمده فروشی و به نرخ کارخانه می توانید با شماره ای که در همین سایت قرار می گیرد تماس حاصل فرمایید تا به واحد فروش متصل شوید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0