مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات موکت تایل ایرانی به کشور های خاورمیانه

موکت تایل ایرانی یکی از بهترین نوع کفپوش های موجود در بازار می باشد که به دلیل سهولت استفاده و طرح های متنوع و با کیفیتی که دارد مشتریان زیادی را در بازار پیدا کرده است.

صادرات موکت تایل ایرانی به کشور های خاورمیانه

معرفی موکت تایل ایرانی

معرفی موکت تایل ایرانی جهت معرفی موکت تایل ایرانی می توان گفت که این نوع موکت ها از بهترین نوع جنس و کیفیت در بازار می باشند. این نوع موکت ها در قالب اندازه ها و طرح های مختلف و با رنگ های متنوع می توانند به عنوان کفپوشی بسیار شیک و مناسب مورد استفاده قرار گیرند. همانطور که می دانید قبلا اکثر موکت های موجود در بازار بصورت یکسره و رول تولید می شدند که همین موضوع باعث پرت شدن موکت های اضافی به دلیل برش های زیاد می شد و هزینه های زیادی را نیز به مصرف کننده تحمیل می کرد. همین موضوع باعث شده تا تولید کنندگان موکت های کفپوش به فکر چاره ای بیاندیشند تا بتوانند کفپوش هایی با طرح های جدید ارائه دهند. لذا امروزه موکت تایل وارد بازار شد که بسیار مقرون به صرفه و دارای تنوع رنگ و طرح بسیار زیادی می باشد. این موکت ها در طرح های مربع و مستطیل تولید می شوند که می توان آنها را به صورت پازل در کنار هم قرار داد و تمام فضاهای موجود را به صورت متنوع پوشش داد. موکت تایل ایرانی نیز در همین راستا توسط تولیدکنندگان داخلی تولید شده که مشابه جنس خارجی بوده و حتی گاها بهتر از آنها نیز عمل می کند. از ویژگی های این نوع موکت ها این است که نیاز به چسب زیادی جهت نصب ندارند و به راحتی می توان آنها را جابجا و طرح جدیدی را اجرا کرد.

کاربرد های موکت های تایل

کاربرد های موکت های تایل کاربرد موکت تایل بسیار متنوع می باشد. در مکان های شلوغ و با رفت و آمد بالا مانند اداره ها، دانشگاه ها، شرکت های خصوصی، هتل ها، انواع رستوران ها و حتی نمایشگاه های مختلف می توان از این نوع موکت ها استفاده نمود. در این مکان ها به دلیل اینکه رفت و آمد زیاد بوده، همیشه صاحبین آنها با معضل خرابی، رنگ پریدگی، کثیفی و لکه دار شدن موکت ها مواجه هستند. لذا تمیز نمودن و تعویض ماهانه و حتی سالانه این موکت ها هزینه های زیادی را به این کسب و کارها تحمیل می کند. اما استفاده از موکت تایل ایرانی به دلیل سهولت استفاده مزایای زیادی را برای این کسب و کارها و سازمان ها دارد. این موکت ها در زمان بسیار کمتری نصب و اجرا می شوند. جذب سروصدای رفت و آمد افراد و ایجاد محیطی آرام از دیگر ویژگی های موکت تایل ایرانی می باشد. همچنین در صورت کثیفی قسمتی از این موکت، نیاز نیست به مانند قبل تمام موکت جدا شده و تمیز گردد بلکه شما به راحتی می توانید فقط آن قسمت یا تکه ای که کثیف، لک یا پاره شده  را جدا، تمیز و حتی تعویض نمایید لذا هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه مالی برای شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. لازم به ذکر است که بررسی ها نشان داد میانگین طول عمر موکت های تایل بسیار بیشتر از موکت های معمولی بوده و لذا از این نظر نیز صرفه اقتصادی فوق العاده ای را برای شما به ارمغان خواهد آورد. همچنین به دلیل سهولت نصب و اجرا، شما هر زمان که خواستید می توانید این موکت ها را تعویض نموده و طرح های جدیدی را بر اساس سلیقه خود خریداری نمایید و بدین ترتیب به محیط مورد نظر خود تنوع رنگ و طرح متنوعی ببخشید.

عوامل موثر بر قیمت موکت تایل ایرانی

عوامل موثر بر قیمت موکت تایل ایرانی قیمت موکت تایل بستگی به نوع جنس و الیاف بکار رفته در آن دارد. به دلیل تنوع جنس و الیاف، این نوع موکت ها قیمت های متفاوتی دارند. جنس این موکت ها می تواند پلی آمید، پلی استر،پلی پروپیلن و پشم باشد که بسته به سلیقه و موارد مصرفی خود می توانید از هر کدام از آنها استفاده کنید، لذا نوع قیمت آنها نیز بر اساس انتخاب شما تغییر خواهد کرد. لازم به ذکر است که شما حتی می توانید از ترکیبی از این جنس ها نیز برای فضای مورد نظر خود نیز استفاده کنید و هیچ محدودیتی در این خصوص برای شما وجود ندارد.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0