مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک با کیفیت عالی

کشورمان ایران در زمینه تولید انواع فرش در بین کشور های دنیا معروفیت خاصی دارد، به طوری که اغلب کشور های آسیایی و اروپایی همیشه خواستار فرش های ایرانی بوده و هستند. در مجموع تولید فرش در کشورمان قدمت چندین ساله دارد و جزو فرهنگ و آداب و رسوم کشورمان به حساب می آید. در ایران هرساله انواع گوناگون فرش با طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند و مورد استفاده مردم کشورمان نیز قرار می گیرد. فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک از بنام ترین فرش های ایران محسوب می شود که در کشور هم بسیار پرطرفدار می باشد.

صادرات فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک با کیفیت عالی

معرفی انواع فرش های ۷۰۰ شانه

معرفی انواع فرش های ۷۰۰ شانهبا توجه به حجم بالای تولید فرش در کشورمان، سالانه مقدار فراوانی از فرش های تولیدی ایران به کشور های دیگر صادر می شوند و فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک یکی از بهترین انواع فرش های تولیدی کشورمان محسوب می شود که هر سال به کشور های اروپایی صادر می شوند و در مجموع صادرات فرش در ایران، بخش عمده ای از تجارت کشورمان را نیز در بر می گیرد. در ادامه مطلب به معرفی فرش ۷۰۰ شانه نیز می پردازیم.

همان گونه که قبلا مطرح شد، فرش و تولید آن به سابقه ی چندین ساله کشورمان برمی گردد و جزو فرهنگ ایرانیان به حساب می آید. فرش های کشورمان بسیار گسترده می باشند و فقط در یک نوع تولید نمی شوند. بعضی از شهر های کشورمان مانند شهر کاشان و تبریز و مشهد در زمینه تولید فرش پیشینه قدیمی دارند و امثال این شهر ها سال هاست که در زمینه فرش فعالیت می کنند و در کشور هم فرش های کاشان و تبریز محبوبیت و معروفیت خاصی نیز دارد. فرش های ۷۰۰ شانه هم جزو یکی از بهترین انواع فرش های کشورمان محسوب می شوند که در ایران هم بسیار طرفدار دارند و همیشه این نوع از فرش ها مورد استقبال مردم قرا  می گیرند. 

فرش ۷۰۰ شانه کاشان یکی از معروف ترین فرش های شهر کاشان و کشورمان هستند که به خاطر قیمت مناسب آن و تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ نسبت به سایر فرش ها کاشان بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.

انواع رنگ های فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک

انواع رنگ های فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچکهمانطور که قبل تر گفته شد، فرش ۷۰۰ شانه در رنگ ها و طرح های گوناگون و مختلفی وجود دارند و در همین طرح های مختلف تولید می شوند و در اختیار مصرف کنندگان نیز قرار می گیرند. طرح چیچک یکی از بهترین و معروف ترین طرح های فرش ۷۰۰ شانه می باشد و هر فرد خریداری به طرح چیچک این نوع از فرش ها آشنایی کامل دارد. دلیل محبوبیت طرح چیچک در فرش ها ی ۷۰۰ شانه این است که طرح مذکور بسیار زیبا می باشد به طوری که هر فردی به این طرح نگاه می کند، این طرح او را جذب خود می کند و در واقع در طرح این مدل از فرش ها به شکل حرفه ای نیز کار شده است و همین دلیل است که طرح چیچک محبوبیت خاصی در انواع فرش ها پیدا کرده است. رنگ فرش چیچک گوناگون و مختلف می باشد و با رنگ های بسیار زیادی طراحی شده اند و فقط یک نوع رنگ در آنها به کار نرفته است.

خریداران فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک بازار های بین المللی

خریداران فرش ۷۰۰ شانه طرح چیچک بازار های بین المللیفرش های دستباف نسبت به فرش های ماشینی یا همان کارخانه ای دارای کیفیت بسیار مناسبی نیز می باشند و از لحاظ کیفیتی چند درجه بالاتر می باشند، به همین ترتیب هم است که فرش دستباف از لحاظ قیمت نسبت به فرش ماشینی گرانتر می باشد و دارای ارزش بیشتری می باشد. همه ی این دلایل باعث شده است که خریداران فرش ۷۰۰شانه طرح چیچک در بازار های بین المللی بیشتر تمایل به نوع دست بافت آن دارند و کمتر به نوع کارخانه ای فرش چیچک بازار تمایل دارند. در مجموع، فرش های دستباف به نسبت فرش های کارخانه ای دارای فروش بالاتری در بازار های داخلی و در بازار های بین المللی می باشند.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0