مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای در طرح های مختلف

از گذشته تا کنون همانطور که میدانید فرش در خانه های ایرانی نقش بسیار زیادی داشته است به طوری که ایرانی های باستان بر این عقیده بودند که فرش به خانه جان میدهد و حال و هوای هر خانه ای را میتوان از فرش های آن خانه متوجه شد.

فرش های ایرانیان از زمان های گذشته تا کنون مورد توجه سایر ملل بوده است و آنان همواره به دنبال خرید فرش های ایرانی هستند زیرا که رنگ ها و طرح های به کار رفته در آن بسیار خاص و بی همتا است.

در نظر داشته باشید که حتی با گذر زمان و تغییر و تحول در مدل و طراحی منازل که به سمت غربی شدن گرایش داشته است باز هم استفاده از فرش از فرهنگ ایرانیان حذف نگردیده است و تنها تفاوتی که ایجاد شده این است که ابعاد آن کوچک تر و طرح های آن گسترده شده.

گفتنی است که این تغییر در طرح و رنگ آن باعث علاقه بیش از پیش کشور های دیگر به فرش های ایرانی شده است و در میان طرح های گوناگون فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای در جذب مشتریان به سوی خود موفق تر بوده است.

صادرات فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای در طرح های مختلف

انواع طرح های فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای رنگ

انواع طرح های فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای رنگ فرش های ۷۰۰ شانه دارای ۷۰۰ گره می باشد که کیفیت آن به عوامل مختلفی مانند استفاده از دستگاه های پیشرفته و برنامه نویسی های دقیق میشود البته اهمیت رنگ و طرح فرش را نباید نادیده گرفت.

همان طور که میدانید رنگ سرمه ای ترکیبی از رنگ های آبی و مشکی است که رنگی شیک و مدرنی را می سازد.

فرش های ۷۰۰ شانه سرمه ای در طرح های مختلف و ترکیب شدن آن با رنگ های دیگر مانند طلایی، سفید، آبی کم رنگ و… طرح های بی سابقه ای پدید آورده است که موفق شده است که خریداران را با سلیقه های مختلف به سوی خود جذب کند.

به خاطر دلیلی که در بالا اشاره کردیم فرش ۷۰۰ شانه سرمه ای در ابعاد مختلف نیز عرضه می شود و همین افزایش کاربرد باعث علاقه بیشتر مردم به آن می گردد 

ویژگی رنگ سرمه ای در دکوراسیون

ویژگی رنگ سرمه ای در دکوراسیون اگر بخواهیم در ابتدا از نظر روانشناسی به بررسی استفاده از رنگ سرمه ای در دکوراسیون بپردازیم باید بگوییم که این رنگ علاوه بر اینکه به نوعی نشانه قدرت است رنگی رسمی نیز به حساب می آید، رنگ سرمه ای باعث جذب نگاه ها می شود و توجه ها را بیشتر به خود جلب می کند.

جالب است بدانید که این رنگ مانند رنگ های صورتی و قرمز که بیشتر مورد توجه خانم ها است و آن ها از این رنگ بیشتر استفاده می کنند مورد استفاده جنس خاصی قرار نمی گیرند.

یکی دیگر از خصوصیات این رنگ این است که با رنگ های دیگر مانند سفید، طلایی، سبز، بنفش و … میتواند به راحتی ترکیب چشم نوازی بسازد و این ویژگی باعث راحت تر شدن انتخاب وسایل خانه می شود.

کف خانه مانند سایر مکان های دیگر اهمیت ویژه خود را دارد اگر برای کف فرشی به رنگ سرمه ای انتخاب کنیم میتوانیم حس اصالت را در هر فردی که وارد خانه میشود ایجاد کنیم و در نظر داشته باشید چنانچه از فرش های سرمه ای با طرحی شلوغ استفاده می کنیم باید مبلمان رنگ روشن برای برقراری تناسب میان آن ها انتخاب کنیم.

استفاده از رنگ سرمه ای با ترکیب طرح ایرانی میتواند فرشی خاص و بی همتا بسازد.

فروش فرش ۷۰۰ شانه با کمترین قیمت

فروش فرش ۷۰۰ شانه با کمترین قیمت در فروش فرش ۷۰۰ شانه ای سرمه ای اگر به دنبال مرکز خرید معتبر و یا برند شناخته شده ای میگردید به این موضوع توجه داشته باشید که باید خود را آماده پرداخت هزینه بیشتری کنید زیرا هر چه کیفیت بیشتر شود منطقا قیمت آن هم بیشتر خواهد شد اما نگران نباشید چون برند های با کیفیت همیشه به فکر رعایت حال طیف های مختلف مشتری های خود هستند و قیمت های خود را مناسب نگه می دارند و شرایط پرداخت آسان در نظر میگیرند شما می توانید با اطلاع از شرایط های پرداخت و یا اطلاع از تخفیف هایی که معمولا در فصل های مختلف اعمال می شوند خرید مناسبی داشته باشید و فرش مورد نظر خود را با قیمت بهتر تهیه کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0