مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه به عراق

فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه را می توان یکی از از سوغاتی های مهم و شناخته شده ایران در جهان نام برد.

به همین دلیل امروزه صادرات این نوع همچنین در مقابل حرارت مقاومت زیادی دارد یعنی به طوری که شما یک قابلمه داغ را وقتی روی آن قرار می دهید به هیچ وجه تغییر شکل نمی دهد فرش ماشینی افزایش قابل چشمگیری را داشته است و مصرف کنندگان خود را در اقصا نقاط جهان پیدا کرده است.

صادرات فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه به عراق

معرفی و شناخت فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه

معرفی و شناخت فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانهدرباره فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه ویژگی های متفاوتی با بقیه فرش ها دارد.

1. از عرض فرش به تراکم یک متر اندازه می گیریم و تعداد گره هایی که در این یک متر زده شده است را شمارش میکنیم که باید ۱۰۰۰ گره زده شده باشد.

2. از طول فرش نیز یک متر را در نظر می گیریم و باید سه هزار گره رنگی خورده باشد.

و شما می توانید با این دو عمل پی ببرید که فرش شما ۱۰۰۰ شانه است و یا خیر و به هنگام خرید شما می‌توانید مشاور خودتان در خرید این نوع فرش باشید.

به همین دلیل شرکت های مختلف تولید کننده انواع فرش های ماشینی در داخل کشور همه ساله مقادیر قابل توجهی از این فرش ها را تولید و در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می‌دهند.

توليد انواع متفاوت اين  محصولات این امکان را به وجود آورده است تا مصرف‌ کنندگان متفاوت آن بتواند به انواع گوناگون فرشهای ماشینی مانند فرش های ماشینی ۱۰۰۰ شانه در طرح های مختلف دسترسی داشته باشند.

باید یادآور شد که شرکت‌های تولید کننده معمولا محصولات خود را در طرح های گوناگونی که توسط طراحان ایرانی و خارجی صورت می‌گیرد تولید هند می کنند، از این و معمولاً فرش های تولید شده در داخل کشور به دلیل استفاده از طرح های بومی و محلی می توانند به عنوان یکی از عوامل انتقال دهنده فرهنگ ایرانی و بسیاری از کشورهای دیگر نیز به حساب بیاید.

البته باید یادآور شد به دلیل کیفیت بسیار بالای محصولات تولید شده در داخل کشور و همچنین قیمت مناسب و آنها همه ساله و حجم قابل توجهی از محصولات شرکت های مختلف تولید کننده به بسیاری از کشورها مانند عراق، ترکیه، افغانستان، پاکستان، هندوستان، امارات متحده عربی و بسیاری از کشورهای حاشیه خلیج فارس در قالب صادرات فرش ماشینی ارسال می شود.

مشخصات فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه درجه یک

مشخصات فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه درجه یکفرش ۱۰۰۰ شانه درجه یک معمولاً نخ ها و گره های کاملا حرفه ای انجام می شود.

فرش درجه یک در مقابله با نور خورشید بسیار مقاوم است و به هیچ وجه رنگ دهی ندارد، همچنین در مقابل حرارت مقاومت زیادی دارد یعنی به طوری که اگر شما یک قابلمه داغ را روی آن قرار دهید به هیچ وجه شکل زیر قابلمه را به خود نمی گیرد و تغییر شکل نمی دهد.

معمولا از زیر فرش های ماشینی درجه یک بسیار نرم هستند و شما می توانید با یک دست کشیدن به زیر فرش متوجه این قضیه شده و از درجه یک بودن آن اطمینان حاصل کنید.

اگر از نسخه های خوب استفاده کرده باشند به هیچ وجه پرز دهی از این نوع فرش ها را نخواهید دید و بر عکس فرش های قدیمی پرز ها را هرچه تمیز می‌کردید تمام نمی شدند همیشه لباس های تان می چسبیدند.

فرش درجه ۱ همیشه از دستگاه های به روزی که در دنیا وجود دارد ساخته می شود به همین دلیل شما نمی‌توانید ایرادهایی که در گذشته از فرش هایتان داشته‌اید را دیگر مشاهده کنید.

راهنمای کامل خرید فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه

راهنمای کامل خرید فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانهباید گفت که انواع متفاوت فرش ماشینی وابسته به مواد اولیه به کار رفته در فرایند آنها در کارخانجات مختلف تولید فرش ماشینی می تواند دارای قیمت های متفاوتی باشد.

از این رو بسیاری از خریداران محصولات معمولاً همه ساله با انجام مقایسه های مورد نیاز اقدام به انتخاب محصول مورد نظر خود از میان هزاران طرح مختلف عرضه شده توسط شرکت های تولید کننده می کنند.

شما نيز اگر قصد خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب و کیفیت بالا را دارید می توانید از محصولات عرضه شده در همین مجموعه بازدید کنید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0