مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات تابلو فرش چاپی ماشینی به اروپا

امروزه تابلو فرش های دستی و ماشینی به یکی از زیبا ترین و پر مخاطب ترین  صنایع دستی تبدیل شده است که زیبایی طرح و ظرافت بافت و رنگ بندی زیبای آن توجه هر مخاطب را به خود جلب می کند. 

طرح های به کار رفته در این تابلو ها بسیار متنوع می باشد که هر نوع سلیقه ای را در نظر می گیرد. از طرح های سنتی و کلاسیک  تا طرح های مدرن و دست نوشته و آیات قرآنی. 

تابلو فرش های دست بافت قیمت بالایی دارند و به همین دلیل همه ی افراد توان خرید این نوع تابلو ها را ندارند، اما تابلو فرش چاپی ماشینی ای اکنون در کشور در دست تولید می باشد که کاملا زیبایی و چشم نوازی هم چون تابلو های دست بافت دارند و به علت قیمت مناسب تر نسبت به تابلو فرش های دست بافت، مخاطب بیشتری را جذب خود کرده است.

 

صادرات تابلو فرش چاپی ماشینی به اروپا

تفاوت تابلو فرش ماشینی با چاپی

تفاوت تابلو فرش ماشینی با چاپیامروزه راه کار جدیدی وارد صنعت تابلو بافی شده و آن هم تابلو فرش هایی با طرح چاپی  می باشد که با پیشرفت تکنولوژی این صنعت به سرعت رونق پیدا کرده است. 

تفاوتی که بین تابلو فرش ماشینی و چاپی وجود دارد، می توان در چند مورد اشاره کرده که مهم ترین آن ها افزایش سرعت تولید در تابلو فرش های چاپی می باشد، به شکلی که با توجه به نیاز و سلیقه ی مشتری و هم چنان ثبت سفارش، میتوان طرح درخواستی را در کمترین زمان ممکن آماده کرد و تحویل مشتری داد. 

از دیگر تفاوت ها ی بین تابلو فرش های ماشینی و چاپی می توان به تنوع رنگ نخ به کار گرفته شده در تابلو های چاپی اشاره کرد، چرا که در تابلو های ماشینی محدودیت استفاده از رنگ و به هم دلیل محدودیت انتخاب طرح وجود دارد، در حالی که در تابلو فرش های مدرن چاپی محدودیت استفاده از رنگ وجود ندارد و به همین منظور می توان هر طرح با هر طیف رنگی را به زیبایی تولید کرد. 

یکی دیگر از تفاوت های بین این دو نوع تابلو فرش، قیمت به نسبت مناسب تر تابلو فرش های چاپی نسبت به تابلو فرش های ماشینی می باشد به همین منظور امکان خرید برای بیشتر مردم فراهم شده است. 

تابلو فرش های ماشینی در ابعاد مختلف

تابلو فرش های ماشینی در ابعاد مختلفتابلو فرش ها در ابعاد مختلف قابل اجرا می باشند.ابعاد تابلو فرش بسته به مکان استفاده از آن و هم چنان طرح اجرایی تعیین می شود. 

طرح هایی وجود دارند که برای زیبایی بیشتر لازم است که در ابعاد بزرگ اجرا شود، این در حالی است که اگر این طرح ها را در ابعاد کوچک اجرا کنند، زیبایی طرح و جلوه ی کار بسیار کاهش پیدا می کند. 

برعکس طرح هایی نیز هستند که هم در ابعاد کوچک و هم ابعاد بزرگ قابل اجرا می باشند که در هر دو مورد زیبایی خاصی را به محیط می دهند. 

توزیع تابلو فرش چاپی ماشینی به سراسر ایران

توزیع تابلو فرش چاپی ماشینی به سراسر ایرانامروزه شرکت های بزرگ کار آفرینی و هم چنان صنعتی وجود دارند که با توجه به پیشرفت علم در مهندسی نساجی و تکنولوژی به تولید تابلو فرش های چاپی ماشینی روی آورده اند و بسته به نیاز و تقاضای مشتری محصولات خود را در طرح های مختلف و ابعاد متفاوت تولید می کنند و این محصولات را به نقاط مختلف کشور ارسال می کنند. 

توزیع تابلو فرش به شکل کامل و گستره در داخل کشور انجام می شود به شکلی که امروزه در تمام نقاط کشور می توان به راحتی این هنر را نظاره کرد. 

افزایش شرکت های تولیدی، توجه به نیاز مشتری، به کار گیری از طرح و ایده های جدید، توزیع مناسب و سریع کالا در بخش های مختلف کشور و… همه این موارد باعث شده است که شرکت های داخلی به شکل کامل نیاز های داخلی را تامین کنند و کشور را از واردات این محصول از کشور های خارجی بی نیاز کرده باشد. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0