مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات بهترین موکت تایل به کشورهای همسایه

موکت تایل یکی از جدیدترین انواع موکت در جهان به شمار می‌رود که در اشکال مربع و مستطیل و طرح‌ها و رنگ‌های گوناگونی وارد بازار می‌شوند. برخی از ارائه دهندگان موکت تایل اشکال و اندازه های دیگری مانند شش گوش و مثلث را نیز ارائه می‌دهند. کاشی های فرش به عنوان یک گزینه کفپوش برای محیط‌های تجاری از قبیل بارها و رستوران‌ها و سایر پروژه های استفاده می‌شود. نمایندگی‌های ما با صادرات بهترین موکت تایل درجه یک به کشورهای همسایه تحولی نوین در این صنعت ایفا نموده‌اند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با آدرس‌های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

صادرات بهترین موکت تایل به کشورهای همسایه

بررسی انواع موکت تایل ایرانی

بررسی انواع موکت تایل ایرانی انواع موکت تایل ایرانی دارای نصب و نگهداری آسان بوده. و توانسته با ایجاد تنوع در طرح و رنگ خود، نظر متقاضیان فراوانی را در سراسر جهان به خود جلب نماید.
در ادامه این مقاله به بیان برخی از ویژگی‌های این نوع موکت ایرانی می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

انواع موکت تایل با اندازه کوچک خود در مقایسه با موکت‌های دیگر بطور قابل توجهی آسان تر نصب می‌شوند. این یکی از اصلی ترین مزایای کاشی فرش در مقابل انواع موکتها است. همینطور این نوع موکت نیز به طور معمول در هنگام نصب باعث ایجاد ضایعات بسیار کمتری می‌شوند، زیرا به برش بسیار کمتری نیاز است، به خصوص در اتاق‌هایی که دارای تعداد زیادی قلاب و زاویه های عجیب و غریب هستند. برخی از تولید کنندگان نیز این  نوع موکت را در وزن‌هایی بسیار سبک تولید می‌نمایند که این کار نیز نصب آن را آسان می‌نماید. با توجه به موارد عنوان شده می‌توان نتیجه گرفت استفاده از انواع موکت تایل در زمان و هزینه صرفه جویی بسیاری می‌نماید.
یکی دیگر از مزیت های نگهداری انواع موکت تایل ایرانی این است که در صورت نیاز به دسترسی به کف سطح و فضایی که در آن استفاده شده است، می‌توان مربع‌ها را به راحتی برداشته کرد. این بدان معنی است که تکنسین‌ها در صورت لزوم می‌توانند به کابل های زیرزمینی دسترسی پیدا کنند، این یک مزیت قابل توجه در فضاهایی مانند سالن‌های کنفرانس است که دائماً در معرض تغییر هستند. همچنین در مسیرهای پر تردد مانند راهروها نیز بسیار کاربرد دارند، چرا که در صورت خرابی قسمتی از آن نیاز به تعویض مساحت بالایی را ندارند.
علاوه بر موارد فوق در صورتی که قطعه ای از موکت بسوزد و یا آلوده و کثیف شود، شما به راحتی می‌توانید ان قطعه را جدا کرده و تعویض نمایید.

فروش موکت تایل در کیفیت بالا

فروش موکت تایل در کیفیت بالا اگر شما هم اکنون تصمیم به خرید موکت تایل در کیفیت بالا را دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به نمایندگی‌های ما از انواع موکت پازلی در طرح‌ها و رنگ بندی‌های مختلف دیدن نمایید و با راهنمایی مشاوران ما در بخش فروش محصل بهترین خرید موکت تایل ایرانی اصل را داشته باشید.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0