مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع موکت های تایلی با کیفیت عالی

با تولید موکت های تایل با کیفیت نه تنها می توان به رونق بازار داخلی این موکت ها افزود، بلکه می توان با صادرات انواع موکت های تایلی با کیفیت عالی به کشورهای مختلف به ویژه کشورهای همسایه بر رونق بازارهای خارجی این موکت ها نیز افزود و سبب ارز آوری زیاد برای کشور شد.

صادرات انواع موکت های تایلی با کیفیت عالی

آیا می دانید موکت تایلی چیست؟

آیا می دانید موکت تایلی چیست؟ با وجود این که همه ما از انواع موکت ها استفاده می کنیم. ولی با این حال، احتمالا کمتر کسی است که در مورد موکت های تایلی اطلاعات کاملی داشته باشد. در تعریف این موکت ها به طور کلی می توان گفت که موکت های تایلی، موکت هایی هستند که، به صورت تایل در کنار یکدیگر قرار می گیرند. امروزه این نوع از موکت ها با طرح ها و بافت های بسیار زیاد و همچنین با برش های متنوع در بازار وجود دارند. انواع موکت تایلی را می توان با چسب و یا بدون استفاده از چسب در محل خود قرار داد.

موکت های تایل یکی از جدیدترین و به روزترین مدل موکت می باشند. در انگلیسی به این نوع از موکت ها Carpet Tile می گویند. با وجود این که موکت های تایل را می تواند در اندازه های مختلف در بازار پیدا کرد و خریداری نمود، ولی با این حال باید گفت که این موکت ها به صورت معمولا به شکل مربع تولید می شوند و سایز آن ها 50*50 است.

این نوع از موکت ها مزایای زیادی دارند، همین مزیت ها است، که استفاده از آن را روز به روز بیشتر می کند. یکی از مهم ترین مزیت موکت های تایل این است، که در صورت خرابی قسمتی از آن می توان به راحتی آن را تیکه سالم دیگر تعویض کرد. به همین دلیل است، که در زمان خرید توصیه می شود، چند عدد موکت تایل جداگانه خریداری و در منزل نگهداری شود، تا در صورت نیاز بتوان از آن به راحتی استفاده نمود. 

آشنایی با انواع موکت تایلی

آشنایی با انواع موکت تایلی یکی از ویژگی ها و خصوصیاتی که موکت های تایل دارند، امکان تولید آن ها در تنوع بسیار بالا می باشد. از این رو، امروزه در بازار ما شاهد انواع موکت های تایلی می باشیم. این موکت ها با وجود داشتن شباهت های زیاد نسبت به همدیگر، تفاوت هایی نیز با هم دارند. این موکت ها معمولا به صورت مربع و در اندازه های مختلف تولید می شود. اما با این وجود در بازار به جز مدل مربع آن می توان اشکال دیگری از این موکت ها را پیدا کرد. امروزه در بازار موکت های تایلی به صورت مستطیل، شش گوش، مثلث و غیره به وسیله بیشتر تولید کنندگان تولید می شود. با این وجود برخی از تولید کنندگان این مدل از موکت ها را در شکل ها و طرح های متفاوت و خاص مانند طرح ها و قطعات پازلی، شکل و یا لوزی و غیره نیز تولید می کنند. البته این طرح ها و مدل ها بیشتر برای کارها و مراکز خاص مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو، باید گفت که یکی از مهم ترین و اصلی ترین تفاوتی که بین انواع موکت های تایل وجود دارد، مربوط به شکل و ظاهر آن می باشد، که تنوع بسیار بالا و زیادی دارد.

فروشنده بهترین نوع موکت های تایلی

فروشنده بهترین نوع موکت های تایلی در زمان خرید انواع موکت تایلی فاکتورهای زیادی مدنظر قرار می گیرد. از جمله این فاکتورها می توان به قیمت آن اشاره کرد. قیمت این موکت ها متاثر از فاکتورها و عوامل مختلف می تواند بسیار متغیر باشد. ولی با این حال، می توان به مراجعه به معتبرترین فروشنده موکت تایلی انواع مختلف این موکت ها را با کیفیت بسیار بالا و در عین حال با قیمت بسیار مناسب و پایین خریداری کرد. خرید از فروشنده بهترین نوع موکت های تایلی علاوه بر امکان خرید بهترین ها و با کیفیت ترین ها، امکان خرید عمده و کلی را نیز فراهم می کند. 

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0