مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد

فرش در زمان های گذشته فقط به صورت دست بافت تولید می شد کار بافندگی کاری سخت و طاقت فرسا است به همین دلیل انسان به دنبال راه حلی برای رفع این مشکل تا این‌که ماشینی ساختن که توانست فرش های ماشینی را در تراکم‌ها و اندازه های مختلف بسازد. فرش های ماشینی قیمت کمتری نسبت به فرش های دست بافت دارند اما این به معنای بی کیفیت بودن فرش های ماشینی نیست.

فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد از فرش های ماشینی مرغوب است

شرکت پخش فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد

همه چیز در مورد فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد

همه چیز در مورد فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد فرش کویر یزد هم یکی از بهترین تولیدکنندگان فرش در بین هزار تولید کننده فرش در کشور است این کارخانه برای رفع نیاز مشتریان و طرفداران خود انواع مختلف فرش ها در اندازه ها و رنگ‌های مختلف تولید کرده تا خریدار هیچ محدودیتی در انتخاب خود نداشته باشد.

این فرش در انواع ۷۰۰شانه با تراکم‌ ۱۲۰۰، ۱۰۰۰ شانه و تراکم ۲۵۰۰ و ۱۲۰۰ شانه با تراکم‌ ۳۵۰۰ که مرغوب ترین نوع  فرش ماشینی است و به علت تراکم بالای آن به فرش دست باف گونه نیز معروف است.

انواع فرش ۷۰۰ شانه 

فرش های ۷۰۰ شانه نیز از نظر تراکم، طرح و نوع نخ به رفته و عوامل دیگر با هم متفاوت هستند.

  • فرش های ۷۰۰ شانه می تواند تراکم ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و یا بیشتر داشته باشد. خوب است بدانیم که هر چه تراکم یک فرش بیشتر باشد ظرافت و لطافت فرش بیشتر و هم ریز بافت تر است و از الیاف های نازک تری استفاده می شود همچنین تراکم فرش یکی از هزاران عامل موثر در مقاومت و دوام فرش به محسوب می شود.
  • فرش ها در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی بافته می شود و هر روزه بر این تنوع افزوده خواهد شد.تمامی این طرح ها ایرانی بوده و بر اساس سلیقه داخلی و حتی خارجی به منظور صادرات طراحی شده و رنگ‌ها در این فرش ها با نظم خاصی به کار رفته و زیبایی حیرت انگیزی را به فرش داده.
  • نوع نخ به کار رفته در فرش نیز یکی از عوامل مهم و موثر در طول عمر فرش است. در فرش های ماشینی از دو نوع نخ اکریلیک و یا پلی استر استفاده می شود نخ پلی استر نخ نسبتا بی مرغوبی است و دوام زیادی ندارد اما در مقابل نخ اکریلیک مرغوب ترین نخ به کار رفته در فرش های است و رنگ شفافی را به فرش می بخشد.

ویژگی های بارز فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد

ویژگی های بارز فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد فرش هفتصد شانه کویر نیز مانند سایر فرش های ۷۰۰ شانه مشابه در چند تراکم‌ تولید می شود که در اینجا تعدادی از ویژگی های آن را ذکر می کنیم.

  • نخ به کار رفته در این فرش از نوع اکریلیک دو لایه بوده و نمره آن کمتر از فرش های ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه است 
  • ضخامت نخ استفاده شده در فرش ۷۰۰ شانه ضخیم تر از نخ استفاده شده در فرش ۱۰۰۰ شانه است 
  • طول خاب فرش ۷۰۰ شانه بلند تر از فرش های دیگر است
  • غیر حساسیت زا است و پرز دهی ندارد. 
  • نسبت به نمونه های مشابه با قیمت کمتری تولید و به دست مشتری می رسد همچنین وزن این فرش ها نسبت به فرش های دست بافت کمتر و سبک‌تر است.

این ها تعداد محدودی از ویژگی های فرش کویر یزد است. فرش های این تولید کننده بسیار مرغوب بوده و سالانه تعداد زیادی فرش را به کشور های خارجی صادر می کند.

قیمت فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد در مشهد

قیمت فرش ۷۰۰ شانه کویر یزد در مشهد  تراکم، نوع نخ به کار رفته در بافت فرش و هزاران عامل دیگر در قیمت گذاری فرش موثر است و به طور کلی هر چه تراکم‌فرش بیشتر باشد قیمت فرش بالا تر رفته و برای خرید آن باید پول بیشتری را بپردازیم‌.

فرش های کویر یزد در عین مرغوبیت با قیمت نسبتا پایینی در مقایسه با نمونه های مشابه به دست مشتری می رسد و همه با هر مقدار توان مالی می تواند این فرش ها را خریداری کند

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0