مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای

فرش های ایرانی در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد و صادرات آن همواره با رشد چشمگیری رو به رو است. قالی و فرش همیشه نقش های زیبای برای ما داشته اند. اما امروزه به جنبه های تزئینی آن توجه بیشتری می شود.در سال های اخیر شهر های بسیاری در کشور ما در زمینه ی فرش فعالیت زیادی داشته اند.اما از قدیم شهرکاشان وافع در استان اصفهان، یکی از قطب های مهم تولید فرش در کشور می باشد. یکی از انواع فرش هایی که امروزه خریداران زیادی را دارد فرش ۷۰۰ شانه می باشد و ازجمله شرکت هایی که تولیدات فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای را دارند مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند.

شرکت پخش فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای

معرفی و شناخت انواع فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای

معرفی و شناخت انواع فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ایفرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای در طرح های متفاوتی عرضه می شود که می توان یه چند نمونه ی آن ها به نام های: فرش آذرخش، فرش پاتریس طرح بهاران، آبنوس و نیلگون و طرح هالیدی کاشان نیز اشاره کرد.اولین راه برای شناخت این فرش تشخیص کیفیت الیافی است که در آن به کار می رود زیرا ممکن است بسیاری از تولید کنندگان از الیاف تقلبی استفاده نمایند.

این نکته ی مهمی است که بدانیم فرش های با کیفیت، فرش هایی هستند که دارای الیاف خوب و با نخ صد در صد اکریلیک بافته شده باشند که به آن الیاف بایر و یا مرینوس هم نیز گفته می شود که دانستن این ویژگی اصلی فرش به شناخت بیشتر و بهتر آن به ما کمک می کند.

دلیل مرغوبیت فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای چیست؟

دلیل مرغوبیت فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای چیست؟فرش فیروزه ای، یکی از رنگ های پر طرفداری است که ایرانی ها در منزل خود از آن استفاده می کنند و ست کردن فرش با مبلمان یکی از علایقی است که برای خانم های خانه دار بسیار مهم می باشد. این فرش ویژگی های بسیار زیادی دارد که مرغوبیت آن را بیشتر می کند.

از جمله ویژگی هایی که موجب مرغوبیت فرش ۷۰۰ شانه می شود و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است لطافت و نرمی آن می باشد و همچنین این فرش دارای طرح های زیبا و جذابی می باشد که نظر خریداران را به خود جلب می کند این فرش نسبتا ارزان است و کیفیت بسیار بالایی دارد و درجه یک می باشد. لازم است بدانید که ممکن است هر کدام از فرش های ماشینی دیگر  این ویژگی را نداشته باشد.

فرش ۷۰۰ شانه مرغوب دارای تراکم عرضی و یا شانه فرش ۷۰۰ گره است و در
دو نوع هشت رنگ و ده رنگ موجود می باشد که خیلی از نظر قیمت با یکدیگر تفاوت چندانی ندارد و
ترجیحا با دستگاه
HCPX2 بافته می شود که بافت از طریق این دستگاه ظرافت و کیفیت خاصی به این فرش می بخشد.

قیمت فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای

قیمت فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای همان طور که می دانید تنوع و طرح فرش هایی که بافته می شود بسیار زیاد است و اسم هایی که روی این فرش ها می گذارند بیشتر از نام طراحان آن الهام می گیرد. فرش ۷۰۰ شانه  به خاطر قیمت مناسب و طرح های زیبای آن بیشتر مورد توجه افراد قرار می گیرد شما می توانید به صورت حضوری و یا غیرحضوری آن خریداری کنید.

شما امکان این را دارید که به کارخانه ها و یا نمایشگاه های فرش بروید و پس از جستجو کردن فرش مورد نظر خود را تهیه کنید و یا اینکه به صورت غیرحضوری از طریق اینترنتی قیمت ها و طرح هارا ببینید و خرید خود با اطمینان انجام دهید .قیمت این فرش ها به عوامل مختلفی بستگی دارند از جمله:کیفیت مواد اولیه، بافت، تعداد شانه، و تراکمی که دارند.

و لازم است بدانید هرچه فرش تعداد رنگ بالا و تراکم بیشتری داشته باشد بی شک قیمت بالاتری هم خواهد داشت. قیمت فرش ۷۰۰ شانه فیروزه ای در سال 1398 از یک میلیون و سیصد هزار تومان به بالا بوده است.همان طور که در قبل گفته شد شهر کاشان تولید کننده عمده فرش دست بافت و ماشینی می باشد که هر ساله صادرات بسیاری به کشور های نظیر افغانستان پاکستان امارت را به خود اختصاص داده است.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0