مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش موکت های تافتینگ به صورت تلفنی

از چه طریقی می شود موکت های تافتینگ با کیفیت خرید؟ آیا بدون رفتن به فروشگاه می توان اقدام به خرید موکت های تافتینگ کرد؟ با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات بیشتر خرید فروش ها به صورت اینترنتی و تلفنی می باشد.
سفارش موکت های تافتینگ به صورت تلفنی

موارد استفاده از موکت های تافتینگ

موارد استفاده از موکت های تافتینگاستفاده از موکت در فرهنگ و تاریخ ما ایرانیان نقش بسیار مهم و پررنگ و مهمی داشته و دارد. هر یک از ما به سلیقه و معیارهای خود، مکان دارد یک موکت و کف پوش را انتخاب کنیم.

. با توجه به طیف گسترده محیط هایی که می توانیم از موکت به عنوان کفپوش استفاده کنیم و انتخاب محصولی که تمام نیاز ما را برطرف کند بسیار مهم است.

استفاده موکت تافتینگ  برای اتاق پذیرایی منزل یا اتاق خواب یک کودک، دفتر یک شرکت خصوصی یا تالار همایش های یک موسسه می تواند به طور مستقیم بر طراحی داخلی آن فضا تاثیر گذار باشد و زیبایی آن مکان کمک کند.

در دکوراسیون نشیمن:  طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده موکت پرز بلند، امکان انتخاب بیشتری را فراهم می کند. طرح ها و نقش های متنوع در کفپوش با جزئیات دکوراسیون هماهنگ است و فضای متفاوتی را ایجاد می کند.

موکت تافتیگ در دکوراسیون اتاق خواب :  به توجه به این که راحتی و آرامش دو رکن اصلی دکوراسیون اتاق خواب است. استفاده از موکت تافتینگ به خوبی احساس گرما و صمیمیت را القا می کند. ظاهر اتاق خواب را بسیار دوست داشتنی و متنوع خواهد کرد. دکوراسیون اتاق خواب می تواند بر کیفیت خواب اثر بگذارد.

در دکوراسیون اتاق کودک ؛ ایمنی در انتخاب کفپوش برای اتاق کودک مهمترین اصل است. کودکان بازیگوش هستند و باید فضای اختصاصی امن و بدون خطری را در اختیار داشته باشند.موکت پرز بلند تافتینگ در رنگ های شاد و فانتزی بهترین ایده برای طراحی دکوراسیون اتاق کودک است که ایمنی و زیبایی را یکجا ارائه می کند.

مقایسه موکت ها بر اساس انواع الیاف موکت

مقایسه موکت ها بر اساس انواع الیاف موکتموکت اعم از مدل های مختلف آم مانند موکت اداری، موکت مسکونی، هتلی و…دارای مزایا و معایب خاص خود می باشد.در سال 1930 یک کلاس جدید در پلیمرهای مصنوعی اختراع شد. به نام پلی آمید که اکثرا در تولید الیاف موکت به نام نایلون آن را می شناسیم.

الیاف نایلون حدود 65% از موکت های تولید شده در دنیا را تشکیل می دهند.الیاف نایلونی، دارای انعطاف مزایای برتر بسیار خوبی می باشند. الیاف نایلونی دارای خصوصیات زیر می باشد. حالت ارتجاعی بسیار عالی، مقاومت پیچ خوردگی های الیاف در برابر باز شدن، قابلیت تمیز شوندگی عالی، قابلیت پنهان سازی کثیفی و چرک، مقاومت در برابر سایش، حداقل پرز دهی. تمام این خصوصیت های عالی باعث می شوند که موکت های تولید شده با نایلون برای استفاده در خانه و مکان های تجاری و ادرای بهترین گزینه می باشند. انواع الیاف موکت را به طور مختصر توضیح می دهیم.

الیاف موکت پلی پروپیلن که الفین نیز نامیده می شود.استفاده از آن روز به روز در حال افزایش می باشد..در حال حاضر 30 درصد موکت های تولیدی در جهان از این نوع الیاف ارزان قیمت تولید می گردند. مزیت این موکت مقاومت در برابر کثیفی و قیمت ارزان آن می باشد.

الیاف موکت پلی استر یکی از الیافی است که در تولید انواع موکت اعم از موکت رول و موکت تایل استفاده می شود .همچنین در مقابل محو شدن رنگ و لکه پذیری بسیار مقاوم می باشد. ولی الفین مقاومت کمتری دارد.در نتیجه دور ساییده و له می شود. موکت های ساخته شدت از الیاف پلی استر اغلب دارای میزان الیاف زیاد با چگالی فراوان هستند.

گرانترین و بهترین الیاف تولید برای موکت، از پشم تولید می شوند.لطافت، نرمی و حساس خوبی که این نوع الیاف به شما می دهند، بی همتاست. استقامت و انعطاف پذیری این الیاف بسیار بالاست اما از طرف دیگر دو برابر نایلون قیمت دارد. حتی بهترین الیاف تولیدی نیز نمی توانند تمام خصوصیت ها و مزایای پشم را در خود جای دهند.فروش موکت های تافتینگ به کشورهای عربی

فروش موکت های تافتینگ به کشورهای عربیبرای فروش موکت تافتینگ می توانیم از طریق وب سایت های آنلاین یا همان فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید موکت کنیم. خرید از طریق فروشگاه های اینترنتی به دلیل مستقیم بودن از تولید کننده به مصرف کننده بسیار ارزان قیمت می باشد .به علت کیفیت موکت تافتینگ و قیمت مناسب آن بیشتر خریداران این موکت کشورهای عربی می باشند. بیشتر به کشورهای عربی خلیج فارس، ترکیه، ارمنستان و …صادر می شود.

مژگان فرجی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین تابلوفرش ماشینی، موکت، تایلهای اداری و تشریفات تالار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0